Toronto 2021: Daniil Medvedev vs James Duckworth náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Daniil Medveděv na National Bank Open

Daniil Medveděv na National Bank Open

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : [1] Daniil Medvedev vs James Duckworth

datum : 12. srpna 2021

Turnaj : Otevřená národní banka 2021

hrát sám raketbal

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 2 850 975 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Ukázka Daniila Medveděva a Jamese Duckwortha

Nejlepší nasazený Daniil Medveděv uzamkne rohy s Aussie Jamesem Duckworthem ve třetím kole Otevření národní banky 2021 ve čtvrtek.

Zatímco Medveděv v úterý ve svém druhém kole představoval Alexandra Bublika, Duckworth ve středu sesadil nově korunovaného šampiona Citi Open Jannika Sinnera.

Medveděv, vicemistr roku 2019, bojoval ze setu a porazil Bublíka 4: 6, 6: 3, 6: 4. Oba hráči dominovali při svém prvním podání podle očekávání, ale kazašská podřadná druhá dodávka umožnila Medveděvovi proniknout.

Hádka s rozhodčím Aurelie Tourte ve třetím setu to na Rusa krátce zapůsobilo, ale brzy se zorientoval a zpečetil svou čtvrtou výhru nad Bublikem.

Systém hodnocení nedávno revidovaný ATP Medveděv obhajuje 600 bodů ze svého běhu v roce 2019, když skončil na druhém místě Rafaela Nadala.

co je to raketbal?

Rus jako takový bude letos toužit po hlubokém běhu v Torontu, aby ochránil své umístění a zajistil dvojici nejlepších na US Open.

James Duckworth mezitím letos poprvé debutoval na Canadian Open poté, co v minulosti třikrát neuspěl v kvalifikačních kolech.

Nyní je v Torontu na sérii čtyř zápasů o vítězství, když v kvalifikačních kolech porazil Petera Polanského a Illyu Marchenko, než rozrušil Taylora Fritze a Jannika Sinnera v hlavním tahu, aniž by shodil set.

To znamená, že Sinner byl ve svém druhém kole viditelně unavený a Australan pro postup nemusel mnoho dělat. Devětadvacetiletý mladík si však bude hodně věřit z toho, že porazil i velkého porce Fritze na hardcourt.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs James Duckworth

Daniil Medvedev a James Duckworth se na turné nikdy předtím nepotkali, a proto je jejich vzájemný souboj 0: 0.

Predikce Daniila Medvedeva vs Jamese Duckwortha

James Duckworth

James Duckworth

James Duckworth rád hraje agresivní značku tenisu, ale často se snaží překonat soupeře od základní linie. Australan dostává při svých úderech dost hloubky, což nutí protivníky zpět za základní čáru.

Duckworth také rád nabíjí do sítě, ale bude muset své výpady načasovat k dokonalosti proti Medveděvovi, který má schopnost zasáhnout kolemjdoucí vítěze z jakékoli části hřiště.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, Duckworth nemá ve svém arzenálu dost na to, aby si s Rusem šel po tři sety. Jeho podání, přestože bylo působivé, je nepravděpodobné, že by proti Medveděvovi získalo příliš mnoho volných bodů, což by mohl být nakonec rozdíl.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak prát boty v pračce. Pokud se vaše boty začaly velmi špinavě nebo páchnout, možná je budete moci osvěžit v pračce. Plátěné nebo plené boty lze snadno prát v jemném cyklu a poté sušit na vzduchu. Nedělej ...

Získání náhrady kyčle může změnit váš život k lepšímu, ale zotavení po operaci bude nějakou dobu trvat. Vaše cvičení hip terapie posílí vaše kyčle, pomůže vám získat zpět rozsah pohybu a zabrání vzniku krevních sraženin. Na...

Jak naplánovat oslavu narozenin na podzim. Možná plánujete narozeninovou oslavu na podzim, která se bude shodovat s vašimi podzimními narozeninami, nebo uspořádáte večírek pro někoho narozeného na podzim. Večírek na podzim může být skvělým způsobem, jak ...

Je tu opět čas na 24 hodin filmu „Vánoční příběh“. Zde je návod, jak sledovat milovanou klasiku online bez kabelu zdarma.