Toronto 2021: Daniil Medvedev vs James Duckworth náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Daniil Medveděv na National Bank Open

Daniil Medveděv na National Bank Open

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : [1] Daniil Medvedev vs James Duckworth

datum : 12. srpna 2021

Turnaj : Otevřená národní banka 2021

hrát sám raketbal

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 2 850 975 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Ukázka Daniila Medveděva a Jamese Duckwortha

Nejlepší nasazený Daniil Medveděv uzamkne rohy s Aussie Jamesem Duckworthem ve třetím kole Otevření národní banky 2021 ve čtvrtek.

Zatímco Medveděv v úterý ve svém druhém kole představoval Alexandra Bublika, Duckworth ve středu sesadil nově korunovaného šampiona Citi Open Jannika Sinnera.

Medveděv, vicemistr roku 2019, bojoval ze setu a porazil Bublíka 4: 6, 6: 3, 6: 4. Oba hráči dominovali při svém prvním podání podle očekávání, ale kazašská podřadná druhá dodávka umožnila Medveděvovi proniknout.

Hádka s rozhodčím Aurelie Tourte ve třetím setu to na Rusa krátce zapůsobilo, ale brzy se zorientoval a zpečetil svou čtvrtou výhru nad Bublikem.

Systém hodnocení nedávno revidovaný ATP Medveděv obhajuje 600 bodů ze svého běhu v roce 2019, když skončil na druhém místě Rafaela Nadala.

co je to raketbal?

Rus jako takový bude letos toužit po hlubokém běhu v Torontu, aby ochránil své umístění a zajistil dvojici nejlepších na US Open.

James Duckworth mezitím letos poprvé debutoval na Canadian Open poté, co v minulosti třikrát neuspěl v kvalifikačních kolech.

Nyní je v Torontu na sérii čtyř zápasů o vítězství, když v kvalifikačních kolech porazil Petera Polanského a Illyu Marchenko, než rozrušil Taylora Fritze a Jannika Sinnera v hlavním tahu, aniž by shodil set.

To znamená, že Sinner byl ve svém druhém kole viditelně unavený a Australan pro postup nemusel mnoho dělat. Devětadvacetiletý mladík si však bude hodně věřit z toho, že porazil i velkého porce Fritze na hardcourt.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs James Duckworth

Daniil Medvedev a James Duckworth se na turné nikdy předtím nepotkali, a proto je jejich vzájemný souboj 0: 0.

Predikce Daniila Medvedeva vs Jamese Duckwortha

James Duckworth

James Duckworth

James Duckworth rád hraje agresivní značku tenisu, ale často se snaží překonat soupeře od základní linie. Australan dostává při svých úderech dost hloubky, což nutí protivníky zpět za základní čáru.

Duckworth také rád nabíjí do sítě, ale bude muset své výpady načasovat k dokonalosti proti Medveděvovi, který má schopnost zasáhnout kolemjdoucí vítěze z jakékoli části hřiště.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, Duckworth nemá ve svém arzenálu dost na to, aby si s Rusem šel po tři sety. Jeho podání, přestože bylo působivé, je nepravděpodobné, že by proti Medveděvovi získalo příliš mnoho volných bodů, což by mohl být nakonec rozdíl.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve dvou setech.

Populární Problémy

Cardinals hostí tým Washington Football v neděli ve hře 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Carlos Ramos, rozhodčí uprostřed bouře US Open Sereny Williamsové, se v pátek vrátil na židli Davisova poháru.

V úterý (2. února) se má rozběhnout Pohár ATP 2021, v akci je několik velkých jmen.

Automobilové hijinky a věda jsou díky nové show na kolizním kurzu. 'Motor Mythbusters' se snaží dokázat nebo vyvrátit mýty z filmové historie.

Tennessee a Missouri se setkají v úterý večer na basketbalové bitvě Top 15 SEC. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Rumunský kapitán Fed Cupu Ilie Nastase se omluvil za své kontroverzní poznámky týkající se těhotenství Sereny Williamsové.