Toronto 2021: Daniil Medvedev vs James Duckworth náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Daniil Medveděv na National Bank OpenPodrobnosti zápasu

Svítidlo : [1] Daniil Medvedev vs James Duckworth

datum : 12. srpna 2021Turnaj : Otevřená národní banka 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

aircast loketní ortéza

Místo : Aviva Center, Toronto, OntarioKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

ortéza paže na zánět šlach

Odměna : 2 850 975 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Ukázka Daniila Medveděva a Jamese Duckwortha

Nejlepší nasazený Daniil Medveděv uzamkne rohy s Aussie Jamesem Duckworthem ve třetím kole Otevření národní banky 2021 ve čtvrtek.

odehrávající se v tenise

Zatímco Medveděv v úterý ve svém druhém kole představoval Alexandra Bublika, Duckworth ve středu sesadil nově korunovaného šampiona Citi Open Jannika Sinnera.

Medveděv, vicemistr roku 2019, bojoval ze setu a porazil Bublíka 4: 6, 6: 3, 6: 4. Oba hráči dominovali při svém prvním podání podle očekávání, ale kazašská podřadná druhá dodávka umožnila Medveděvovi proniknout.

Hádka s rozhodčím Aurelie Tourte ve třetím setu to na Rusa krátce zapůsobilo, ale brzy se zorientoval a zpečetil svou čtvrtou výhru nad Bublikem.

Systém hodnocení nedávno revidovaný ATP Medveděv obhajuje 600 bodů ze svého běhu v roce 2019, když skončil na druhém místě Rafaela Nadala.

jak uříznout tenisový míček na židli

Rus jako takový bude letos toužit po hlubokém běhu v Torontu, aby ochránil své umístění a zajistil dvojici nejlepších na US Open.

James Duckworth mezitím letos poprvé debutoval na Canadian Open poté, co v minulosti třikrát neuspěl v kvalifikačních kolech.

Nyní je v Torontu na sérii čtyř zápasů o vítězství, když v kvalifikačních kolech porazil Petera Polanského a Illyu Marchenko, než rozrušil Taylora Fritze a Jannika Sinnera v hlavním tahu, aniž by shodil set.

To znamená, že Sinner byl ve svém druhém kole viditelně unavený a Australan pro postup nemusel mnoho dělat. Devětadvacetiletý mladík si však bude hodně věřit z toho, že porazil i velkého porce Fritze na hardcourt.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs James Duckworth

Daniil Medvedev a James Duckworth se na turné nikdy předtím nepotkali, a proto je jejich vzájemný souboj 0: 0.

Predikce Daniila Medvedeva vs Jamese Duckwortha

James Duckworth

tenisové kšilty

James Duckworth rád hraje agresivní značku tenisu, ale často se snaží překonat soupeře od základní linie. Australan dostává při svých úderech dost hloubky, což nutí protivníky zpět za základní čáru.

Duckworth také rád nabíjí do sítě, ale bude muset své výpady načasovat k dokonalosti proti Medveděvovi, který má schopnost zasáhnout kolemjdoucí vítěze z jakékoli části hřiště.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, Duckworth nemá ve svém arzenálu dost na to, aby si s Rusem šel po tři sety. Jeho podání, přestože bylo působivé, je nepravděpodobné, že by proti Medveděvovi získalo příliš mnoho volných bodů, což by mohl být nakonec rozdíl.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve dvou setech.

Populární Problémy

Bývalá světová sedmička Barbara Schettová věří, že Novak Djokovič upevní svůj status GOAT tím, že v příštích letech získá několik dalších grandslamových titulů.

Jak prát lakrosové vybavení. Po lakrosové hře nebo tréninku se vaše výbava možná dočkala lepších dnů. Naštěstí každodenní čističe mohou pomoci vašemu zařízení vypadat znovu jako nové. Po každém použití lakrosové vybavení umyjte, aby bylo v dobrém stavu ...

Tenistka Vicky Duval rozeslala tweet s gratulací Sereně Williamsové a Drakovi k jejich pověstným zásnubám.

Pro Staff RF97 v13 je podpisová raketa Rogera Federera. V této recenzi a playtestu sdílím, pro koho to je a čemu by se hráči měli vyvarovat.

Jak mít větší sebevědomí a mít se rád. Jste dívka a v současné době máte vážné problémy s nízkým sebevědomím? Pochybujete o sobě pravidelně? Tento článek vysvětlí, jak si můžete zvýšit sebevědomí, sebevědomí a ...