US Open 2020: Mikhail Kukushkin vs Cristian Garin náhled, souboj a předpověď

Christian Garin letos získal již dva tituly ATP, oba v únoru

Christian Garin letos získal již dva tituly ATP, oba v únoru

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Michail Kukushkin vs Cristian Garin

Datum: 2. září 2020

Turnaj: US Open 2020

futuro sportovní loketní ortéza

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $

bobby knight 30 za 30

Načasování zápasu: 12.30 EDT, 22:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Michail Kukushkin vs Cristian Garin náhled

Michail Kukushkin si připsal klinické vítězství ve svém úvodním přípravku na US Open 2020

Michail Kukushkin si připsal klinické vítězství ve svém úvodním přípravku na US Open 2020

Michail Kukushkin zahájil svou kampaň US Open 2020 solidním startem a hned v úvodním zápase zaznamenal vítězství nad Attilou Balázsem. Během celého zápasu vypadal dobře, a zajistil si skóre 6: 4, 7: 5, 6: 4.

Cristian Garin mezitím neměl tak hladký čas, protože jeho střetnutí v prvním kole proti Ulisesovi Blanchovi se protáhlo na pět setů. Třináctý nasazený hráč však zaznamenal vynikající návrat, když ve dvou setech vyhrál 4: 6, 5: 7, 6: 4, 6: 4, 6: 2.

Garin má zatím silnou sezónu a v únoru vyhrál dva tituly ATP - Cordoba Open a Rio Open. Také se dostal do čtvrtfinále Chile Open, než si pandemie COVID-19 vynutila pozastavení turné.

hodinky na skóre tenisu

Michail Kukushkin vs Cristian Garin hlava na hlavě

Michail Kukushkin a Cristian Garin se na turné zatím nepotkali. Bude to jejich první střetnutí proti sobě, takže vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Michail Kukushkin vs Cristian Garin předpověď

Michail Kukushkin se snaží najít formu pozdě, vyhrál jen jeden z jeho posledních sedmi zápasů. Ale to jediné vítězství přišlo v jeho posledním zápase, což mu mohlo dát sebevědomí do středečního utkání.

US Open je navíc jediným Grand Slamem, kde Kukushkin nemá negativní rekord vítězství a prohry; pro jeho kariéru ve Flushing Meadows je 10-10.

mohou tenisky jít do pračky

Cristian Garin je ale letos v životní formě. Má rekordní výhru 19–12 v roce 2020 a poprvé v kariéře se dostal do top 20 žebříčku ATP.

I když by mohl být v úvodním kole z pěti setterů vyčerpaný, světová jednička 19 si bude jistá registrací vítězství nad Kukushkinem z 90. pozice.

Předpověď: křesťan Garin vyhrát ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Marlins vs Cubs online, pokud nemáte kabel.

Podívejte se, jak se dá speciální vánoční festival Hough sledovat online. „Prázdniny s větvemi“ se konají v pondělí 16. prosince ve 22 hodin ET/PT na NBC.

Může Dimitrov v bitvě padlých hvězd znovu přežít, nebo by se Stan Wawrinka ukázal být pro něj příliš dobrý? .

Rafael Nadal porazil v neděli ve vyčerpávajícím finále Stefanose Tsitsipase 6: 4, 6: 7, 7: 5, aby získal svůj 12. titul Barcelona Open.

Zjistěte vše o různých typech raket, včetně síly, ovládání, tweeneru a moderních hráčských raket, abyste našli raketu, kterou milujete.

Keltové a dravci se ve středu sejdou na štědrovečerní bitvu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelového přihlášení.