US Open 2020: Robin Montgomery vs Yulia Putintseva náhled, souboj a předpověď

Bude to Grand Slam, na který Julia Putintseva čekala?

Bude to Grand Slam, na který Julia Putintseva čekala?

Svítidlo: Robin Montgomery vs Julia Putintseva

jak hrát tenisové začátečníky

Datum: 31. srpna 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Kolo 128

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

pringles tenisové míčky

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 17:00 EDT, 2:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports a Hotstar

Robin Montgomery vs Julia Putintseva náhled

Yulia Putintseva otevírá svou kampaň na US Open 2020 proti Robinu Montgommerymu

Yulia Putintseva otevírá svou kampaň na US Open 2020 proti Robinu Montgommerymu

Yulia Putintseva otevírá svou kampaň na US Open 2020 proti Robinu Montgommerymu.

Yulia Putintseva se minulý týden probojovala do 32. kola na Cincinnati Masters, kde prohrála s 13. semenem Maria Sakkari . I když to bylo přímé vítězství Sakkariho, Putintseva ztratila druhou sadu vousem a v tie-breakeru zaostala 11: 9.

Dříve v sezóně se Putintseva dostala do třetího kola na Australian Open, které zůstává nejdále na Major. Pětadvacetiletý mladík bude letos doufat v lepší výsledky v New Yorku.

Mezitím 15letá Robin Montgomeryová už začala dělat vlny svými ohromnými výkony. Americká teenagerka získala svůj první profesionální titul hned na svém čtvrtém turnaji, když v Nevadě v březnu porazila čínskou Xiaodi You v ITF $ 25K.

Její pořadí bylo v té době na čísle 803, ale od té doby Montgomeryová udělala rychlý krok ke vstupu na US Open na čísle 597. Začátkem tohoto měsíce se však nemohla dostat přes kvalifikaci Cincinnati.

pomocí tenisových míčků k masáži
„Baví mě hrát hráče, kteří jsou starší než já. Cítím menší tlak - rád je hraji, “řekl Montgomery na webu ITF před Australian Open začátkem tohoto roku.

To se teprve uvidí, jestli by mohla způsobit velký rozruch v jejím panenském seniorském grandslamovém vzhledu.

Robin Montgomery vs Julia Putintseva hlava na hlavě

Yulia Putintseva se pokusí otevřít svou kampaň US Open 2020 vítězstvím.

Yulia Putintseva se pokusí otevřít svou kampaň US Open 2020 vítězstvím.

dimenzování tenisových raket

Robin Montgomery a Yulia Putintseva se na turné předtím nepotkali, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.

Robin Montgomery vs Julia Putintseva předpověď

Mohl by Robin Montgomery zinscenovat velké rozrušení v 1. den 2020 US Open?

Mohl by Robin Montgomery zinscenovat velké rozrušení v 1. den 2020 US Open?

Julia Putintseva má ve dvouhře letošní bilanci vítězství 12-7, která zahrnuje dvě utkání třetího kola. Pětadvacetiletý hráč je aktuálně na 33. místě na světě. Na letošním US Open bude toužit postoupit do svého prvního 16. kola na Grand Slamu, když zahájí ošemetný zápas prvního kola proti talentovanému teenageru Robinu Montgommerymu.

Toto je zápas, který by mohl jít oběma směry, zejména proto, že většina turné nečelila ani neviděla hodně z Montgomery. Zatímco ofenzivní základní hra Julie Putintsevové by mohla vypadat povědomě, teenagerská Montgommery bude záhadou pro všechny zúčastněné, včetně jejího soupeře. Přesto se očekává, že 25letá Putintseva dosáhne na turnaji dalšího kola.

Předpověď: Julia Putintseva vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Získejte přehled o tom, jak sledovat epizody Survivor 2019 online prostřednictvím živého přenosu bez kabelu. Řada 38 má název 'Edge of Extinction'.

Jak vyrobit jednoduchou kouřovou bombu. Výroba většiny typů kouřových bomb je obtížná a nebezpečná. Tato příručka vám ukáže, jak vytvořit bezpečnou a snadnou alternativu vhodnou pro všechny věkové kategorie. Ať už hrajete žert nebo předstíráte, že jste ...

Jak nosit bílý blejzr. Bílé blejzry jsou v posledních letech žhavým módním trendem a jsou stále častější než černé blejzry. V závislosti na vaší situaci se snadno oblékají nahoru nebo dolů a lze je nosit ...

Murray včera prohrál ve čtvrtfinále s Američanem Samem Querreyem.

Jak rychle srazit kriketovou pálku. Než budete moci ve hře použít kriketovou pálku, musíte stlačit vrbové dřevo na úderovou plochu, což je proces zvaný klepání. Správná komprimace paličkou může trvat až 20 000 zásahů ...

Jak vyhrát Smashfest od Nickelodeon.Com. Napadlo vás někdy, že je Smashfest příliš tvrdý? Jednu minutu to máte, druhou minutu ne? Najednou jste si mysleli, že jste vybrali špatnou postavu? Takže potřebujete pomoc. Přečtěte si tento článek a ...