US Open 2020: Robin Montgomery vs Yulia Putintseva náhled, souboj a předpověď

Bude to Grand Slam, na který Julia Putintseva čekala?

Bude to Grand Slam, na který Julia Putintseva čekala?Svítidlo: Robin Montgomery vs Julia PutintsevaDatum: 31. srpna 2020Turnaj: US Open 2020

Kolo: Kolo 128ace tenisový loketní ortéza

Místo: Flushing Meadows, New York, USAjak dát tenisové míčky na chodítko

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourtFinanční odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: 17:00 EDT, 2:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports a Hotstar

Robin Montgomery vs Julia Putintseva náhled

Yulia Putintseva otevírá svou kampaň na US Open 2020 proti Robinu Montgommerymu

Yulia Putintseva otevírá svou kampaň na US Open 2020 proti Robinu Montgommerymu

Yulia Putintseva otevírá svou kampaň na US Open 2020 proti Robinu Montgommerymu.

ovládat tenisovou raketu

Yulia Putintseva se minulý týden probojovala do 32. kola na Cincinnati Masters, kde prohrála s 13. semenem Maria Sakkari . I když to bylo přímé vítězství Sakkariho, Putintseva ztratila druhou sadu vousem a v tie-breakeru zaostala 11: 9.

Dříve v sezóně se Putintseva dostala do třetího kola na Australian Open, které zůstává nejdále na Major. Pětadvacetiletý mladík bude letos doufat v lepší výsledky v New Yorku.

Mezitím 15letá Robin Montgomeryová už začala dělat vlny svými ohromnými výkony. Americká teenagerka získala svůj první profesionální titul hned na svém čtvrtém turnaji, když v Nevadě v březnu porazila čínskou Xiaodi You v ITF $ 25K.

volejbalový tenis

Její pořadí bylo v té době na čísle 803, ale od té doby Montgomeryová udělala rychlý krok ke vstupu na US Open na čísle 597. Začátkem tohoto měsíce se však nemohla dostat přes kvalifikaci Cincinnati.

„Baví mě hrát hráče, kteří jsou starší než já. Cítím menší tlak - rád je hraji, “řekl Montgomery na webu ITF před Australian Open začátkem tohoto roku.

To se teprve uvidí, jestli by mohla způsobit velký rozruch v jejím panenském seniorském grandslamovém vzhledu.

Robin Montgomery vs Julia Putintseva hlava na hlavě

Yulia Putintseva se pokusí otevřít svou kampaň US Open 2020 vítězstvím.

Yulia Putintseva se pokusí otevřít svou kampaň US Open 2020 vítězstvím.

Robin Montgomery a Yulia Putintseva se na turné předtím nepotkali, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.

tenisové výsledky vysvětleny

Robin Montgomery vs Julia Putintseva předpověď

Mohl by Robin Montgomery zinscenovat velké rozrušení v 1. den 2020 US Open?

Mohl by Robin Montgomery zinscenovat velké rozrušení v 1. den 2020 US Open?

Julia Putintseva má ve dvouhře letošní bilanci vítězství 12-7, která zahrnuje dvě utkání třetího kola. Pětadvacetiletý hráč je aktuálně na 33. místě na světě. Na letošním US Open bude toužit postoupit do svého prvního 16. kola na Grand Slamu, když zahájí ošemetný zápas prvního kola proti talentovanému teenageru Robinu Montgommerymu.

Toto je zápas, který by mohl jít oběma směry, zejména proto, že většina turné nečelila ani neviděla hodně z Montgomery. Zatímco ofenzivní základní hra Julie Putintsevové by mohla vypadat povědomě, teenagerská Montgommery bude záhadou pro všechny zúčastněné, včetně jejího soupeře. Přesto se očekává, že 25letá Putintseva dosáhne na turnaji dalšího kola.

Předpověď: Julia Putintseva vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Premiéra 8. série seriálu „Little Women LA“ a my jsme si představili, jak sledovat nové epizody pořadu online prostřednictvím živého přenosu.

Jak létat na Niagarské vodopády. Niagarské vodopády jsou hlavní turistickou destinací v Kanadě a ve Spojených státech, která každoročně přitahuje miliony turistů. Niagarské vodopády se nacházejí mezi 2 velkými městskými oblastmi: Toronto, Ontario, Kanada ...

Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos Vánoc v Rockefellerově centru slavnostního rozsvícení stromku online bez kabelu.

Jak pomoci dospívajícímu prostřednictvím deprese. Znáte teenagera, který má depresi? Pokud jste rodič, příbuzný nebo přítel dospívajícího, který bojuje s depresí, může být obtížné vědět, co dělat nebo jak pomoci. Rozpoznat znamení ...

Jak ošetřit modřinu na patě. Přestože pohmoždění paty není považováno za vážné zranění, bolest a otok, které způsobí, mohou být docela vysilující. Když je pata zraněna opakovaným nadměrným používáním nebo silným nárazem, je důležité vzít ...