Přímý přenos fotbalu USC vs SJSU: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Rozehrávač USC Kedon Slovis vyvedl svůj tým z tunelu.USC začíná sezónu proti státu San Jose v sobotu v LA Memorial Coliseum.

Hra (čas zahájení 17:00 ET) bude vysílána v síti Pac-12. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos státu San Jose vs USC online:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Živý přenos ze sítě Pac-12 a dalších 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange + Sports Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování se sítí Pac-12 Network a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

proč lidé dávají tenisové míčky na chodítka

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, San Jose State vs USC můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat doplněk Sports Plus, ale k bezplatné sedmidenní zkušební verzi můžete zahrnout balíček hlavního kanálu a jakékoli doplňky:

co je tenisová raketa

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, San Jose State vs USC můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a více než 90 dalších televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

prodám tenisové rakety

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat San Jose State vs USC naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


San Jose State vs USC Preview

USC se přiblížilo, ale od roku 2017 nezískalo titul Pac-12, díky čemuž je hlavní trenér Clay Helton pevně na horkém křesle a Trojané míří do nové sezóny.

rychlá oprava tenisového lokte

Naše očekávání jsou taková, jaká vždy byla. Chceme být v Rose Bowl a být součástí toho play -off College Football. To jsou naše cíle, řekl atletický ředitel USC Mike Bohn. Uvědomujeme si, že očekávání a historie jsou pro nás, abychom se dostali k SRP. To je určitě náš cíl a to, o co se snažíme. Vím, že o to se tito mladí muži snaží.

Stát San Jose vyhrál svůj úvodní zápas proti Southern Utah 45-14, což u jejich protivníka Pac-12 vzbuzuje určitý respekt.

Je to pro nás velká výzva hned od začátku. To je to, co chcete, abych k vám byl upřímný, řekl tento týden Helton. Hrajete týmy jako San Jose, BYU, Notre Dame nonconference, což vám dává skvělou příležitost vytvořit skvělý životopis.

Velká část očekávání USC bude záviset na quarterbackovi Kedonovi Slovisovi, který je v této sezóně uchazečem o temného koně o Heisman Trophy. Slovis prošel během zkrácené sezóny Pac-12 na 1921 yardů, 17 přistání a 7 zachycení.

Víme, že máme opravdu dobrý tým a všechny kousky jsou letos na svém místě, řekl rozehrávač Kedon Slovis. Podívám se na kousky, které máme, myslím, že je to opravdu kompletní tým. Nemáme mnoho slabých stránek. A pokud ano, mám pocit, že se snažím je najít.

Slovis, stejně jako Helton, má respekt k tomu, co dělá stát San Jose.

Ano, sledovali jsme je, řekl Slovis, za 24/7 Sports. Ve skutečnosti [jsme sledovali] trochu tým jen proto, že hráli. [Sledovali jsme je očividně na filmu a [jsou] opravdu dobrý, talentovaný tým, spousta veteránů a loni opravdu excelovali, takže jsme nadšeni touto příležitostí.

Pro San Jose State je výzvou využití emocí, které přináší hraní prestižního programu, jako je USC.

míčový dětský tenis

Když se podíváte na náš tým, myslím, že asi 50 procent našeho týmu pochází z jižní Kalifornie, takže budou nadšeni, že budou hrát v Koloseu. Budou nadšení, že budou hrát proti USC. Vědí všechny ty věci, řekl trenér státu San Jose Brent Brennan. Znají hráče a trenéry, kteří tam jsou, a jak byli v průběhu času úspěšní. Oni vědí všechny ty věci. Pro nás to bude jen hrát dobrý fotbal. Můžeme to udělat proti soupeři, jako je tento, a proto hrajete tuto hru ... je to hra, o které média, jejich rodiče, jejich přítelkyně, jejich bratranci mluví rok nebo dva.

USC je 14bodovým favoritem zápasu. Součet je stanoven na 60 bodů.


Populární Problémy

Jak sloužit Sangrii. Studená sangria je dokonalým nápojem pro teplé letní noci, zatímco horká sangria vás zahřeje v mrazivém zimním večeru. Bohatá, komplexní chuť ovoce, vína a likéru činí lahodný nápoj kdykoli ...

Jak poznat falešné all star conversky. Dnes se vyrábí stále více padělaných bot. Někteří lidé se radují z levné ceny, zatímco společnosti jako Converse trpí. Padělatelé se stávají tak pokročilými, že mnoho odborníků ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Mavericks vs Celtics online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Bostonu nebo mimo trh.

Kristina Mladenovic srazila dům pěstmi a Novak Djokovic překonal ošidného soupeře okatým výkonem.