Přímý přenos basketbalu Valpo vs Northern Iowa: Jak se dívat online

Hodinky Drake UNI

Getty Drake se v pátek utká s UNI.

Valparaiso Crusaders (9-8, 2-2) míří ve středu večer do centra McLeod, kde se utkají s Northern Iowa Panthers (14-2, 3-1).

Tato hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA můžete jej sledovat živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her MVC), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a psáno) vše za 4,99 $ měsíčně.

tweener tenisové rakety

Nebo pokud plánujete sledovat UFC 246: McGregor vs Cowboy 18. ledna, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Získejte balíček ESPN+ a UFC 246

Další možnost, pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší 25procentní úsporu:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

jak lépe sledovat míč v tenise

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Valparaiso vs Northern Iowa naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Valparaiso vs Severní Iowa

Nejlepší dva střelci v Konference v údolí Missouri se střetnou v tomto: Valpo Javon Freeman-Liberty, který vede konferenci s 20,5 body na zápas, a Northern Iowa AJ Green, která je druhá s 18,8 body na soutěž. Crusaders a Panthers jsou také dvěma nejlepšími týmy na konferenci, přičemž UNI vede MVC s 76,3 ppg a Valpo v průměru 73,6 za hru. Navzdory tomu, že si tyto dva týmy byly blízké v ofenzivní produkci, měly dosud velmi odlišná roční období.

Panteři jsou aktuálně na prvním místě v MVC, zatímco křižáci sedí uprostřed konference na pátém místě. Northern Iowa vyhrál tři v řadě, naposledy porazil Missouri State hravě, 80-57. Dvě ztráty Panthers v této sezóně byly 26. listopadu v Západní Virginii a 31. prosince ve státě Illinois. Green je nejlepším střelcem týmu a strážcem Trae Berhow je druhý v týmu při bodování se 14,1 body za soutěž.

Křižáci zahájili sezónu 4: 1, ale oni nevyhráli hry typu back-to-back od konce listopadu. Valpo má v této hře šanci znovu dosáhnout vítězství typu back-to-back, protože jde o vítězství 66: 61 nad Drakem. Nejlepším střelcem týmu je Freeman-Liberty a útočníkem Ryan Fazekas druhý v týmu , v průměru 13 bodů na zápas.

Navzdory rozdílům v jejich záznamech nejsou tyto dva týmy statisticky tak daleko od sebe. Valparaiso střílí 43,6% z pole , a Northern Iowa střílí celkově 47,9%, což je druhé místo v konferenci. UNI má hrana při odrazu také sečte 38 desek za hru, zatímco Valpo táhne 34,7 za soutěž. Panthers také lépe střílejí zpoza oblouku a zasáhli 37,9% svých tří ukazatelů. Také křižáci jsou na tom o něco hůře, 34% svých střel z centra.

Northern Iowa je v této sezóně doma 9: 0, zatímco Valpo je letos na silnici 3-4.Populární Problémy

Jak chodit s podvrtnutým kotníkem. Než začnete chodit s podvrtnutým kotníkem, ujistěte se, že jste dostali souhlas svého lékaře, abyste nezpůsobili další poškození. V ideálním případě byste měli chodit pouze po mírném výronu a měli byste ...

Zde je vše, co potřebujete ke sledování každé hry Jets online bez kabelu v roce 2019.

Toto vítězství je prvním britským daviscupovým vítězstvím od roku 1936, kdy Fred Perry zvedl pro svou zemi Davisův pohár.

Jeden malý krok; jeden obří moonball pro Wozniacki

Zde je návod, jak sledovat film The Little Drummer Girl, minisérii podle populárního románu Johna Johna le Carrého, online zdarma.

„Brockmire“ je zpět pro 3. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, i když nemáte kabel ani IFC.