Vasek Pospisil zahajuje proti ústům šéfa ATP Andreu Gaudenziho sprostou tirádu, později se omlouvá

Vasek Pospisil

Vasek Pospisil

Vasek Pospisil otevřel ve středu na Miami Open velkou plechovku červů během svého zápasu proti Mackenzie McDonaldové. Na konci prvního setu Pospisil zahájil šokující verbální útok na náčelníka ATP Andreu Gaudenziho, přičemž kritizoval Itala pomocí těch nejvybranějších přísloví.

Pospisil byl po většinu zápasu viditelně neklidný a nervózní, a nikdy víc než v úvodním setu. Bizarní chování začalo tím, že McDonald sloužil za stavu 4-3. Když Američan sloužil v bodě hry, Pospisil rozpoutal svou zamrzlou frustraci na míči a vybuchl před kurtem.

Pospisil pak pokračoval ve vzteku na krabici na ručníky a rozbil ji raketou. V tu chvíli zasáhl rozhodčí Arnaud Gabas, ale Pospisil ho sestřelil Co? Nemůžu to udělat?

Konverzace zdánlivě rozrušila Vaska Pospisila ještě víc, když se rozběsnil a rozbil svou raketu na kováře. Kanadská zuřivost rakety mu přirozeně vysloužila rychlé varování od Gabase.

způsoby, jak ošetřit tenisový loket

Pospisil viditelně tankoval další hru, trefil příležitostné chyby a dvojchybou předal McDonaldovi pár set bodů. V tu chvíli se Kanadův barevný jazyk znovu dostal do popředí, tentokrát Arnaudovi Gabasovi nezbylo nic jiného, ​​než mu uložit bodový trest.

Poté, co za těchto nepředvídatelných okolností upustil úvodní sadu, šel Pospisil na své místo - kde ho rozhodčí židle vyslýchal na jeho chování. Pospisil pak úžasně odhalil, že byl na přijímacím konci 90minutového oblékání od Andrea Gaudenzi den předtím.

'Co se dnes děje? Včera hodinu a půl křičel předseda ATP na mě při setkání hráčů za snahu sjednotit hráče, “řekl Pospisil.
'Na hodinu a půl,' dodal. 'Vůdce ATP.' Dostaň ho sem, F ******, kreténe. “

Když byl Arnaud Gabas požádán, aby své politické pochybnosti ponechal mimo soud, Vasek Pospisil se podíval na pokraj zhroucení. Kanaďan tehdy tvrdil, že nemá v úmyslu hrát nebo podporovat turné ATP.

Pospisil ukončil obchod otevřenou hrozbou pro ATP a Gaudenziho.

'Proč podporuji tuto f ***** (prohlídku),' pokračoval Pospisil. Chcete -li mě zrušit, rád tuto celou organizaci zažaluji. '

Pospisilovi se ve druhém setu podařilo znovu se soustředit, vyhrál 6: 4, ale nakonec prohrál rozhodujícího 6: 3 a s ním i zápas.

Kořen problémů mezi Andreou Gaudenzi a Vaskem Pospisilem

Vasek Pospisil

Vasek Pospisil

Zatímco se příběh stále vyvíjí, objevily se silné zvěsti, že Andrea Gaudenzi kritizoval Vaska Pospisila za jeho roli při vytváření PTPA společně s Novakem Djokovičem. Objevily se také návrhy, že mnoho hráčů není spokojeno s pokračujícím bublinovým systémem v tenise spolu se špatnou strukturou odměn a že Pospisil nesl hlavní tíhu šéfa ATP za vyjádření těchto obav.

Miami Open došlo k obrovskému snížení prize money (přibližně kolem 66%) kvůli pandemii a několik dalších turnajů se vydalo stejnou cestou. Je pochopitelné, že PTPA - pod vedením Novaka Djokoviče a Vaska Pospisila - přál by si v takových případech zajistit finanční zájmy hráčů na nižších pozicích.

Zdá se však, že Andrea Gaudenzi neměl žádný z těchto zásahů PTPA. Ital údajně označil Vaska Pospisila za „nevzdělaného“ a „ignoranta“ před ostatními hráči, kteří se schůzky účastnili, což Kanaďanovi způsobilo velkou úzkost.

Vasek Pospisil se později na Twitteru omluvil za své činy. Třicetiletý muž tvrdil, že byl „hluboce nervózní“ tím, co se stalo na setkání hráče předchozího dne, ale uznal, že neměl nechat své emoce na hřišti ovládnout.

ATP se k této záležitosti zatím nevyjádří, ale bylo by zajímavé sledovat, co o této celé epizodě Gaudenzi-Pospisil říká jistý Novak Djokovič.

Populární Problémy

Andy Murray a Ivan Lendl dnes překvapivým krokem oznámili, že po vzájemné dohodě končí s koučováním.

Zjistěte vše o různých typech raket, včetně síly, ovládání, tweeneru a moderních hráčských raket, abyste našli raketu, kterou milujete.

Může to znít divně, když místo pití použijete na vlasy šest balení piva, ale je známo, že pivo má příznivé účinky na vlasy i pokožku. Slad a chmel v pivu jsou bohaté na bílkoviny, které pomáhají opravit poškozené vlasy a ...

Vysvětlení, proč Federer potřebuje dosáhnout čtvrtfinále, aby si udržel pořadí č. 1.

Hravost se svým přítelem může váš vztah okořenit a dokonce může trvat déle. Pokud chcete být se svým přítelem hravější, přidejte do svého vztahu trochu flirtování a škádlení. Navíc buďte více ...

'Supergirl' se dnes večer vrací s novým status quo. Zde je návod, jak sledovat show online.