VIDEO: Když Serena Williamsová hrála tenis s Donaldem Trumpem

NEW YORK, NY - 08. ZÁŘÍ 2016 Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump (R) si potřásá rukou s bývalým tenistou Johnem McEnroem (L) zúčastnit se Women

Trump loni sledoval Serenu Williamsovou na US Open, kde se na akci setkal s Johnem McEnroem

bandita pro tenisový loket

9thlistopadu 2016 se stal republikánským kandidátem Donald J. Trump 45thPrezident USA s rozčilením nad demokratickou kandidátkou Hillary Clintonovou.

Bývalá světová jednička Serena Williamsová, která v současné době sídlí mimo Floridu, centrum tenisu ve Spojených státech amerických, byla úzce spjata s tenisovou scénou ve státě, kde Trump vlastní značné množství nemovitostí. V důsledku toho se pár setkal při několika příležitostech

V loňském roce Trump slavnostně otevřel nové tenisové zařízení v Trump National Golf Club ve Stirlingu ve Virginii a pozval Serenu Williamsovou, považovanou za jednu z největších hráček v historii tenisu a zdaleka nejvíce zdobenou, aby oficiálně otevřela. událost.

Trump zahájil události volejbalem s tehdy nejlépe hodnoceným hráčem, který se letos vyrovnal rekordu Open Era s 22 grandslamovými tituly Steffi Grafové; čtyřiatřicetiletá Američanka nedávno klesla na č. 2 poté, co se na konci druhé části sezóny vyřadila řada zranění, přičemž novou světovou jedničkou se stala Angelique Kerberová.

Před letošními olympijskými hrami v Riu de Janeiru byla Williamsová dotázána, pro kterého kandidáta by hlasovala, ale odmítl to objasnit, pouze naznačil, že nebude hlasovat. Naznačila však, koho by mohla schválit. V rozhovoru s Los Angeles Times v té době Williams řekl, že se nezapojuji do politiky, ale věřím, že bychom měli předat poselství lásky, na rozdíl od nenávisti.

Oddaná svědkyně Jehovova Williamsová prohlásila, že je proti její víře volit, ale důkladně naznačila, že vzhledem k této příležitosti by Trumpa nevolila.

Oba si vyměnili salvy na golfovém hřišti Trump ve Virginii, přičemž se Trumpovi podařilo spojit několik výstřelů proti esu.

Dne 9thlistopadu 2016, Trump porazil Clintonovou 276 hlasy pro demokratického kandidáta v roce 2018, aby došlo k výraznému rozrušení; podpoří ho běžecký kolega Michael Pence.

Přestože Williamsová na výsledky voleb nereagovala, hlasitá politická aktivistka Martina Navrátilová vyjádřila svůj hněv na sociálních sítích, zatímco francouzské eso Julien Benneteau tweetoval svou „naprostou nedůvěru“ ve výsledek.

podávat tenisový skok

Podívejte se na video zde:Populární Problémy

Nedávné zranění břicha Novaka Djokoviče bylo zdrojem mnoha debat v tenisovém bratrstvu. A nyní se do diskuse zapojil i strýc Rafaela Nadala Toni.

Očekává se, že Novak Djokovič a Rafael Nadal, dva nejlepší hráči světa, budou i nadále dominovat mužské hře v roce 2021.

Jak střílet z ruční zbraně. Navzdory tomu, čemu by podle vás Hollywood věřil, vyžaduje přesné střílení ruční zbraně rovnováhu, techniku ​​a praxi. I když jste zkušený střelec dlouhých zbraní, střelba z ruční zbraně vyžaduje ...

Takto můžete sledovat premiéru seriálu Hot & Heavy od TLC online, a to bez kabelu.

Garbine Muguruza nedávno hovořila o pozastavení, které Roger Federer a Velká 3 v současné době mají na turné mužů. Španělka také velmi ocenila svou soupeřku Serenu Williamsovou.