Přímý přenos oslavy hlasových prázdnin 2020: Jak se dívat online

NBC Oslava Hlasových prázdnin se koná ve čtvrtek 3. prosince ve 20 hodin.Zahajte sezónu vánočních svátků s touto novou sváteční oslavou od Hlas , premiéra ve čtvrtek 3. prosince ve 20 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho přímý přenos takto Hlas Holiday Celebration special 2020 online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

stream steelers hru živě zdarma

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Hlas Holiday Celebration special live on the FuboTV app , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Hlas Holiday Celebration special live on the Hulu app , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

tenisové výsledky French Open

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Hlas Speciální oslava svátku naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na oslavu svátku „The Voice“ 2020Hrát si

Kelly, John, Blake, Gwen a další: Nejlepší prázdninové představení na The Voice Prázdninová vystoupení Kelly Clarkson, John Legend, Blake Shelton, Gwen Stefani, Jennifer Hudson a dalších z The Voice. 0:00 - Sarah McLachlan’s Wintersong, krytý Jake Hootem a Kelly Clarkson 3:24 - Gwen Stefani’s My Gift Is You, pokrytý Rose Short s Gwen Stefani 6:31 - Chuck Berry’s Run Rudolph Run, krytý Rickym… 2019-12-20T22: 50: 42Z

Pro Oslava hlasových prázdnin , trenéři Kelly Clarkson, John Legend, Blake Shelton a Gwen Stefani budou sdílet své oblíbené prázdninové tradice a vzpomínky a spoustu dalších Hlas trenéři z let minulých, některé hudební legendy a mnoho umělců z Hlas rodina bude po ruce, aby mohla provádět klasické i moderní prázdniny.

pravidla stolního tenisu

Na promo akci, která vyšla tento týden, lze vidět Stefani, jak vystupuje s Feliz Navidad a také zpívá duet se Sheltonem na You Make It Feel Like Christmas. Mezi další hvězdy uvedené v promo patří Michael Buble, Jennifer Hudson, Adam Levine a Pharrell Williams.

Hlas je v současné době uprostřed své 19. sezóny. Mezi devíti zbývajícími finalisty jsou Ben Allen (Team Gwen), Cami Clune (Team Kelly), DeSz (Team Kelly), Ian Flanigan (Team Blake), John Holiday (Team Legend), Tamara Jade (Team Legend), Bailey Rae (Team Legenda), Jim Ranger (Team Blake) a Carter Rubin (Team Gwen).

Podle Zlaté derby „Umělci zbývající v soutěži, kteří s největší pravděpodobností vyhrají, jsou Jade, Flanigan, Rubin a Clune.

Oslava hlasových prázdnin premiéra čtvrtek 3. prosince ve 20 hodin ET/PT na NBC, s přídavky běží ve středu 16. prosince a v úterý 22. prosince také ve 20 hodin Další nadcházející prázdninové programování na NBC zahrnuje Grinchův muzikál Dr. Seusse , Sobotní noční život Vánoční speciál, Global Citizen Prize a každoroční vysílání Je to nádherný život a štědrovečerní mši svatou v bazilice svatého Petra v Římě v Itálii.


Populární Problémy

Kontrola životních funkcí je nezbytnou součástí sledování zdravotního stavu člověka. Ať už jste zdravotní sestra, která kontroluje životaschopnosti v nemocnici, rodič, který kontroluje životaschopnost vašeho dítěte, nebo kontrolujete své vlastní životní funkce, přesnost je důležitá, aby vám řekla, jak ...

Japonské zahrady jsou proslulé svou tichou krásou a nedotčeným růstem rostlin. Přidání japonské zahrady do vašeho domova je skvělý způsob, jak si vybudovat vlastní malý útěk, a přitom použít zelený palec. Existuje několik typů ...

Jak uzdravit natažený trapézový sval. Vaše trapézové svaly jsou trojúhelníkový pruh tkáně umístěný v zádech na obou stranách krku. Svaly běží od zadní části krku a podél páteře a dosahují hrudního koše ...

Murray z Cincinnati, Federer se uvolňuje

Roger Federer se bude snažit udržet si svůj rychlý start na Australian Open 2020, když ve druhém kole narazí na Filipa Krajinoviče.

Po tolik potřebném vítězství nad Marylandem o víkendu se Iowa vrací na silnici, aby se dostala na Northwestern. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.