Wimbledon 2021: Roger Federer vs Adrian Mannarino náhled, souboj a předpověď

Roger Federer na Wimbledonu 2019

Roger Federer na Wimbledonu 2019

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) Roger Federer vs Adrian Mannarino

Datum: 29. června 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : První kolo (kolo 128)

smeč v badmintonu

Místo : Londýn, Velká Británie

tabulka výsledků tenisu

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Roger Federer vs Adrian Mannarino

Roger Federer zahájí své pátrání po rekordně devátém wimbledonském titulu, když v úterý nastoupí proti Adrianovi Mannarinovi v prvním kole v All England Clubu.

Federer, letos nasazený šestý, byl prezentována s mírně záludnou remízou . A vzhledem ke své špatné formě od svého návratu bude 39letý hráč pravděpodobně opatrně postupovat proti každému jednotlivému soupeři.

Federer často tvrdil, že jeho sezóna skutečně začíná pouze ve Wimbledonu, kde je vždy považován za jednoho z oblíbených bez ohledu na jeho formu. Ale tentokrát to pro runner-up 2019 nevypadá příliš jasně, zvláště vzhledem k jeho demoralizující porážce s Felixem Auger-Aliassime v Halle minulý týden.

I když výsledek sám o sobě nebyl překvapivý, způsob, jakým se Federer v posledních dvou setech vzdal, vyvolal nemalé obočí. Švýcarský velký také zaznamenal velmi malý úspěch při jeho podání, což je pravděpodobně jeho největší zbraň ve věku 39 let.

To znamená, že Federer minulý měsíc na Roland Garros ukázal, že zůstává silou, se kterou je třeba počítat ve formátu nejlepší z pěti. Jeho zkušenosti mu umožňují chytře zvládat pracovní zátěž v dlouhých zápasech a také zvyšují jeho šance na boj v případě, že se mu zpočátku nedaří.

Navíc tráva, která je jedním z rychlejších povrchů kolem, pomáhá Federerově přirozeně agresivní hře. Švýcar bude snáze udržovat body krátké, protože se snaží chránit své tělo před potenciálně vyčerpávajícími čtrnácti dny.

To znamená, že Roger Federer by pravděpodobně doufal v snadnějšího soupeře v prvním kole, než je Adrian Mannarino milující trávu.

Mannarino je také ve slušné formě, když právě prohrál se Samem Querreyem v semifinále Mallorca Open. Francouz vstoupí do šampionátu s pořádnou dávkou zápasových tréninků, které budou pravděpodobně hrát ve svůj prospěch proti stále rezavému Federerovi.

bílé tenisky pro děti

Roger Federer vs Adrian Mannarino proti sobě

Roger Federer vede Adrian Mannarino s náskokem 6: 0. Federer ve Wimbledonu (2011 a 2018) dvakrát porazil Mannarina a ve všech zápasech dohromady ztratil na Francouze pouhou jednu sadu.

Predikce Roger Federer vs Adrian Mannarino

Adrian Mannarino

Adrian Mannarino

Přestože Adrian Mannarino není největším ze serverů nebo útočníků na turné, úhly, které může vytvořit, z něj činí obtížně řešitelného hráče. Francouz si také užívá hraní na trávě, protože jeho ploché střely jsou nízké a smykové.

Vzhledem k jeho nedávným bojům o návrat bude Roger Federer také muset vyřešit svůj úkol při levém podání Mannarina. Ale klíčem pro švýcarského velikána bude jako vždy jeho podání; pokud dokáže být dostatečně přesný s touto střelou, pravděpodobně nakonec přijde na trumfy.

jak přidat Disney Plus do Samsung TV

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak rozpoznat mrtvici u psů. Znalost rizik, známek a příznaků cévní mozkové příhody znamená, že můžete svému psovi poskytnout náležitou péči a zajistit mu pohodlí, pokud máte podezření na mrtvici. Ačkoli všichni psi mohou potenciálně trpět ...

Jak vypadat jako Alicia Rivera z Clique. Alicia Rivera je beta Pretty Committee, kliky, která vládne škole Octavian Country Day v sérii Lisi Harrisonové „The Clique“. Chcete být jako ona? Pak pokračujte ve čtení! ...

Jak získat Skinny Arms. Abyste získali štíhlejší paže, nemusíte dodržovat žádné výstřelkové diety ani bláznivé cvičební režimy. Ve skutečnosti jde jen o zdravou výživu a cvičení, která posilují svaly paží a spalují kalorie. Tento...

Jevgenij Kafelnikov nedávno hovořil s Tennis Majors o odchodu Rafaela Nadala z Australian Open 2021.

Jak vytvořit falešnou bojovou scénu pro film. Natáčení falešné bojové scény je více o tanci než o násilí. Důvodem je, že nejlepší bojové scény nejsou nic jako skutečné boje. Zatímco skutečný boj je chaotický a náhodný, bojujte ...