Wimbledon 2021: Roger Federer vs Adrian Mannarino náhled, souboj a předpověď

Roger Federer na Wimbledonu 2019

Roger Federer na Wimbledonu 2019Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) Roger Federer vs Adrian MannarinoDatum: 29. června 2021Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : První kolo (kolo 128)dvorní badminton

Místo : Londýn, Velká BritánieKategorie : Grand Slam

servisní box tenis

Povrch : TrávaOdměna : 17 066 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Roger Federer vs Adrian Mannarino

Roger Federer zahájí své pátrání po rekordně devátém wimbledonském titulu, když v úterý nastoupí proti Adrianovi Mannarinovi v prvním kole v All England Clubu.

sledovat chrisley ví nejlépe online zdarma

Federer, letos nasazený šestý, byl prezentována s mírně záludnou remízou . A vzhledem ke své špatné formě od svého návratu bude 39letý hráč pravděpodobně opatrně postupovat proti každému jednotlivému soupeři.

Federer často tvrdil, že jeho sezóna skutečně začíná pouze ve Wimbledonu, kde je vždy považován za jednoho z oblíbených bez ohledu na jeho formu. Ale tentokrát to pro runner-up 2019 nevypadá příliš jasně, zvláště vzhledem k jeho demoralizující porážce s Felixem Auger-Aliassime v Halle minulý týden.

I když výsledek sám o sobě nebyl překvapivý, způsob, jakým se Federer v posledních dvou setech vzdal, vyvolal nemalé obočí. Švýcarský velký také zaznamenal velmi malý úspěch při jeho podání, což je pravděpodobně jeho největší zbraň ve věku 39 let.

To znamená, že Federer minulý měsíc na Roland Garros ukázal, že zůstává silou, se kterou je třeba počítat ve formátu nejlepší z pěti. Jeho zkušenosti mu umožňují chytře zvládat pracovní zátěž v dlouhých zápasech a také zvyšují jeho šance na boj v případě, že se mu zpočátku nedaří.

Navíc tráva, která je jedním z rychlejších povrchů kolem, pomáhá Federerově přirozeně agresivní hře. Švýcar bude snáze udržovat body krátké, protože se snaží chránit své tělo před potenciálně vyčerpávajícími čtrnácti dny.

To znamená, že Roger Federer by pravděpodobně doufal v snadnějšího soupeře v prvním kole, než je Adrian Mannarino milující trávu.

Mannarino je také ve slušné formě, když právě prohrál se Samem Querreyem v semifinále Mallorca Open. Francouz vstoupí do šampionátu s pořádnou dávkou zápasových tréninků, které budou pravděpodobně hrát ve svůj prospěch proti stále rezavému Federerovi.

venkovní badmintonový kurt

Roger Federer vs Adrian Mannarino proti sobě

Roger Federer vede Adrian Mannarino s náskokem 6: 0. Federer ve Wimbledonu (2011 a 2018) dvakrát porazil Mannarina a ve všech zápasech dohromady ztratil na Francouze pouhou jednu sadu.

Predikce Roger Federer vs Adrian Mannarino

Adrian Mannarino

Adrian Mannarino

live stream USA vs Nizozemí

Přestože Adrian Mannarino není největším ze serverů nebo útočníků na turné, úhly, které může vytvořit, z něj činí obtížně řešitelného hráče. Francouz si také užívá hraní na trávě, protože jeho ploché střely jsou nízké a smykové.

Vzhledem k jeho nedávným bojům o návrat bude Roger Federer také muset vyřešit svůj úkol při levém podání Mannarina. Ale klíčem pro švýcarského velikána bude jako vždy jeho podání; pokud dokáže být dostatečně přesný s touto střelou, pravděpodobně nakonec přijde na trumfy.

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Zde je pohled na 5 unikátních rekordů, které Federer drží na Dubai Open.

Přestože jsou zámky U navrženy tak, aby byly nerozbitné, existuje několik způsobů, jak je otevřít, pokud jste ztratili klíč. Je to dobrá zpráva, pokud je váš zámek připojen k vašemu kolu nebo jinému majetku, který potřebujete odemknout. Nejjednodušší způsob, jak ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu míč v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady koule ve větě a odpovědi na běžné otázky.

Jelena Ristic a Novak Djokovic Jelena Ristic porodila v úterý večer v Nice chlapečka. Světová jednička zahájila twitter, aby oznámila.

Kdo má nejlepší losování v závěrečném turnaji ATP Masters 1000 v sezóně? Zjistěte to zde :.

Video: Agassi žádá Federera, aby se nechal ostříhat