WTA Finals Road to Singapore: 5 hráčů, kteří by se mohli kvalifikovat

WUHAN, ČÍNA - 29. ZÁŘÍ: Madison Keysová z USA vrací úder během zápasu proti Simoně Halepové z Rumunska v 5. den 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open v mezinárodním tenisovém centru Optics Valley 29. září 2016 v čínském Wuhanu. (Foto Wang He/Getty Images)

Keys byl jedním z nejslibnějších hráčů této sezóny

Turnaj WTA 2016 je za soumrakem, protože Wuhan Open brzy skončí, po kterém bude následovat několik dalších turnajů před finále WTA v Singapuru. Pouze 24 nejlepších hráčů do 24thříjna se zúčastní turnaje a minimální počet bodů potřebných k provedení šampionátu je 4275.

Angelique Kerberová, Serena Williamsová a Simona Halepová se zatím kvalifikovaly do finále v Singapuru, kde si Halepová rezervovala své místo právě včera poté, co ve čtvrtfinále Wuhan Open porazila Madison Keys. Halepova kvalifikace do finále znamená, že zbývá ještě pět volných míst a existuje poměrně dost hráčů, kteří stále bojují o místo ve finále WTA.

podání tenisu

Podívejme se na pět hráčů, kteří se mohou kvalifikovat na finále WTA v Singapuru.

#5 Madison Keys

Poté, co Madison Keys v roce 2015 předvedla několik slibných znamení, předváděla letos řadu konzistentních výkonů. Keys neměla nejlepší starty do svého ročníku, když mířila do australského zranění s úrazem. Navzdory tomu se jí podařilo dosáhnout čtvrtého kola, kde byla poražena Zhang Shuai.

Před French Open Keys porazila Petru Kvitovou a Garbine Muguruzaovou, aby se dostala do finále Italian Open v Římě, kde ji nakonec porazila Serena Williamsová.

Po představení ve čtvrtém kole na French Open Keys vyhrála Aegon Classic v Birminghamu, což jí pomohlo poprvé v kariéře postoupit do top 10. Po dalším představení ve čtvrtém kole na grandslamu (Wimbledon) se Keys dostala do finále Rogersova poháru, kde ji porazila Simona Halepová.

Následovala čtvrtým místem na olympijských hrách v Riu, kde byla poražena případnou stříbrnou medailistkou Angelique Kerberovou, než byla poražena Petrou Kvitovou v play-off o bronz. Později dosáhla čtvrtého kola US Open a naposledy se dostala do čtvrtfinále Wuhan Open, kde prohrála s případnou semifinalistkou Simonou Halepovou.

jak hrát bekhend v tenise

Aktuálně zařazený na osmém místě, není mnoho, co by dělilo Keys a devátou Carlu Suarez Navarro. Se 3147 body se Keys bude snažit předvést na China Open silný výkon a vzhledem k její současné formě je velká šance, že by se mohla kvalifikovat na své první koncové mistrovství.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat novou sérii Showtime „On Becoming a God in Central Florida“ online bez kabelu.

Rafael Nadal se v sobotu utká s Daniilem Medveděvem v semifinále finále Nitto ATP 2020. Nadal vede proti Medveděvovi proti sobě 3: 0, přičemž jeho poslední výhra přišla loni v samotném Londýně.

Tyto enchilady jsou plněné kuřecím masem a sýrem a přelité čerstvou tomatillo omáčkou. Vyberte si buď pikantní nebo mírné chilli, aby se přizpůsobilo vašemu vkusu. Podávejte enchiladas s horkými tortilla chipsy a salsou pro kompletní latinský ...

Zde je návod, jak sledovat finále Survivor: Winners at War a live reunion live stream online bez kabelu. Vysílá se ve středu 13. května ve 20 hodin. ET/PT na CBS.

Ptačí hovno vypadá hrubě a je také kyselé, což znamená, že může skutečně poškodit povrchy, na kterých sedí příliš dlouho. Naštěstí rychlé vyčištění zabrání jakýmkoli problémům a není těžké to udělat s trochou loketního tuku. Vložili jsme ...