WTA Finals Road to Singapore: 5 hráčů, kteří by se mohli kvalifikovat

WUHAN, ČÍNA - 29. ZÁŘÍ: Madison Keysová z USA vrací úder během zápasu proti Simoně Halepové z Rumunska v 5. den 2016 Dongfeng Motor Wuhan Open v mezinárodním tenisovém centru Optics Valley 29. září 2016 v čínském Wuhanu. (Foto Wang He/Getty Images)

Keys byl jedním z nejslibnějších hráčů této sezóny

Turnaj WTA 2016 je za soumrakem, protože Wuhan Open brzy skončí, po kterém bude následovat několik dalších turnajů před finále WTA v Singapuru. Pouze 24 nejlepších hráčů do 24thříjna se zúčastní turnaje a minimální počet bodů potřebných k provedení šampionátu je 4275.

Angelique Kerberová, Serena Williamsová a Simona Halepová se zatím kvalifikovaly do finále v Singapuru, kde si Halepová rezervovala své místo právě včera poté, co ve čtvrtfinále Wuhan Open porazila Madison Keys. Halepova kvalifikace do finále znamená, že zbývá ještě pět volných míst a existuje poměrně dost hráčů, kteří stále bojují o místo ve finále WTA.

koupit pádlo na stolní tenis

Podívejme se na pět hráčů, kteří se mohou kvalifikovat na finále WTA v Singapuru.

#5 Madison Keys

Poté, co Madison Keys v roce 2015 předvedla několik slibných znamení, předváděla letos řadu konzistentních výkonů. Keys neměla nejlepší starty do svého ročníku, když mířila do australského zranění s úrazem. Navzdory tomu se jí podařilo dosáhnout čtvrtého kola, kde byla poražena Zhang Shuai.

Před French Open Keys porazila Petru Kvitovou a Garbine Muguruzaovou, aby se dostala do finále Italian Open v Římě, kde ji nakonec porazila Serena Williamsová.

Po představení ve čtvrtém kole na French Open Keys vyhrála Aegon Classic v Birminghamu, což jí pomohlo poprvé v kariéře postoupit do top 10. Po dalším představení ve čtvrtém kole na grandslamu (Wimbledon) se Keys dostala do finále Rogersova poháru, kde ji porazila Simona Halepová.

Následovala čtvrtým místem na olympijských hrách v Riu, kde byla poražena případnou stříbrnou medailistkou Angelique Kerberovou, než byla poražena Petrou Kvitovou v play-off o bronz. Později dosáhla čtvrtého kola US Open a naposledy se dostala do čtvrtfinále Wuhan Open, kde prohrála s případnou semifinalistkou Simonou Halepovou.

jak určit velikost tenisové rukojeti

Aktuálně zařazený na osmém místě, není mnoho, co by dělilo Keys a devátou Carlu Suarez Navarro. Se 3147 body se Keys bude snažit předvést na China Open silný výkon a vzhledem k její současné formě je velká šance, že by se mohla kvalifikovat na své první koncové mistrovství.

Populární Problémy

Muzeum Rafaela Nadala také vystavuje upomínkové předměty darované jinými sportovci, jako jsou Michael Jordan a Roger Federer. Ve své zprávě Nadal hovořil o hořkosladkém pocitu ze svého posledního triumfu na French Open uprostřed pandemie COVID-19.

French Open Novaka Djokoviče skončilo poté, co v Paříži utrpěl šokovou porážku z rukou Marca Cecchinata.

Zbývá 5 epizod v pozdní reality show Eddieho Money 'Real Money' a AXS TV je vysílá ve čtvrtek večer v 8: 30/7: 30c.

Umět rozbít vajíčko je šikovná kuchyňská dovednost. Rozbití vajíčka je nezbytné k výrobě všeho od základního míchaného vejce po složitější pokrmy. Pomocí pevného povrchu snadno rozbijete vejce a přenesete obsah ...