Beyond Federer: On přebírá ofenzivní podporu

Švýcarská značka sportovního oblečení se dvěma výraznými nápisy upozorňuje, že je víc než jen Rogerova charakteristická obuvnická společnost.The Break: Více o podpisu Swiateka a Sheltona s On

vzduchová pistole na tenisový míček

Šuškalo se o tom celou mimosezónu. Společnost On, švýcarská značka sportovního oblečení známá svým vysoce výkonným běžeckým vybavením, se blížila k dohodě o sponzoringu, aby do seznamu sportovců přidala významného tenistu. S Rogerem Federerem jako investorem značka dělala malé průniky na tenisový trh. Ale zatím nic nenasvědčovalo tomu, že by šlo o velké rozšíření tohoto sportu. Podepsání smlouvy Iga Swiatek, nejlepší hráčka na světě, vysílá hlučný signál, že On to myslí vážně.21letá Swiatek měla na sobě oblečení a boty Asics během svého vzestupu v žebříčku. Loni na podzim, poté, co vyhrála dva hlavní turnaje sezóny a vytvořila nejdelší vítěznou sérii v ženském tenise v tomto století, podepsala smlouvu s IMG Tennis. Pokud byl někdy čas uzavřít lukrativní dohody o podpoře, příslovečné železo bylo žhavé.

Ze všech nabídek to byl právě On, který dokázal vykouzlit trojnásobného grandslamového šampiona.

„Myslím, že On si vede neuvěřitelně dobře, když se umístí v prostředí oděvního průmyslu,“ říká Max Eisenbud, agent společnosti Swiatek. „S Federerovým vlivem se tenis stal zřejmým dalším pilířem. Chtěli udělat velký rozruch a udělali velký rozruch, když získali světového hráče číslo 1.“Když se Swiatek vrátí do akce, bude nosit On od hlavy až k patě, protože její nové boty se stále vyvíjejí.

Ale On u toho neskončil. Kromě Swiateka získali jednoho z nejzajímavějších hráčů ve hře Ben Shelton. Dvacetiletý Američan, který se letos na svém druhém grandslamovém turnaji probojoval do čtvrtfinále Australian Open, se již dostal do top 50 ATP. Robustní, atletický levák má zdánlivě všechny nástroje, aby se stal budoucím šampionem.

wii tenisové video

'Jsou opravdu skvělá společnost a právě teď rostou jako šílení,' říká Shelton. 'Takže být součástí jejich růstu - a růst s nimi - je něco, čeho jsem prostě nadšený.'„Být schopen být součástí jejich růstu – a růst s nimi – je něco, čeho jsem rád, že jsem součástí,“ říká Shelton.

Rýsující se postavou v tom všem je Federer. Má podíl ve společnosti On a podílel se na návrhu jejích tenisových bot Roger Pro. Navíc, Team 8, správcovská společnost, kterou založil se svým dlouholetým agentem Tonym Godsickem, zastupuje Sheltona. Obrovský respekt a obdiv, který získává od současných hráčů, by se zdál být značným vyjednáváním.

V tomto případě však šlo čistě o produkci On. Federer se na jednáních Swiateka neúčastnil a kromě některých povzbudivých textů se s ním Shelton vlastně nikdy nesetkal.

'Je to velká společnost,' říká Eisenbud. 'Vyjednával jsem o dohodě s generálním ředitelem a šéfem marketingu, ne s Federerem nebo týmem 8. Chápu, proč se tím všichni zabývají, ale Federer za ně tato rozhodnutí nedělá.' Způsob, jakým uzavírají smlouvy se sportovci, je netradiční. Což je závan čerstvého vzduchu a vzrušující.“

Swiatek i Shelton budou nosit nově vyvinutou kolekci On's na kurtu a také vlastní verze Roger Pro. Bota byla původně navržena speciálně pro Federera, který má poměrně širokou nohu. Když se dostal na masový trh, byl aktualizován univerzálnějším střihem. Zatímco se očekává, že Shelton bude hrát ve své botě v Miami, Swiatek – která se z Miami Open odhlásila se zraněním žeber – bude nadále soutěžit v Asics, dokud nebude připravena její vlastní bota.

tenisové skóre lásky

On plánuje úzkou spolupráci se svými hráči na jejich vybavení, dokonce i skriptování oblečení, které nosí členové jejich hráčského boxu. Již nyní strategicky hledí do budoucnosti podepsáním velmi nabízeného brazilského juniora Joao Fonseca. Vše nasvědčuje tomu, že tato běžecká společnost chce být tenistou.

'Vstup do sportu myslí vážně,' říká Eisenbud. „Já osobně řídím Igu a po ní bylo hodně firem. Bena neřídím, ale vsadím se, že po něm bylo hodně. Přistát obojí říká hodně.'

Populární Problémy

Se šesti vítězstvími za posledních sedm se Iowa vydává na cestu, aby se zúčastnil středy Purdue. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Ať už jsou vaše ramena napnutá a bolavá z dlouhých kancelářských dní, nebo si jen chcete zvýšit sílu ramen, existuje jógová pozice, která vám může pomoci! Začněte se základní Mountain Pose a posuňte se až ke složitějším ...

Murray vyhrál Wimbledon 2013 také US Open 2012 a olympijské zlato pod Lendlem, když byli tito dva naposledy součástí týmu.