BNP Paribas Open Indian Wells 2018, semifinále: Roger Federer vs Borna Coric - zatím zápas roku !!

BNP Paribas otevřeno - 13. den

BNP Paribas otevřeno - 13. den

To je zápas, který Federerovi zajistí nejlepší osobní rekord 17: 0 na začátek sezóny. Byl to zápas, který ustupoval a proudil oběma směry a měl 9 přestávek podání, které Federer nakonec vyhrál 5-7 6-4 6-4.

tenisová raketa lehká vs těžká

Sada 1 : 5-7 na Coric

Federer zahájil zápas pomalu a dokázal vyhrát své servisní hry, aniž by při podání Corica nic nedělal. Bylo to dobře připravené na 5 všech a v tu chvíli to Coric stupňoval a jeho bekhend bekhendem do Federerova bekhendu začal hořet, což mu nakonec pomohlo prolomit podání Švýcara. Coric se rozhodně pokusil zkopírovat Djokovičův recept na úspěch proti Federerovi v SW19 v letech 2014 a 2015 a na 21letého hráče to fungovalo. Coric podával set pohodlně a příliš neslavil jako mnoho Federerových protivníků, kteří pokorně padli na velkého muže po skvělém začátku. Z jeho jemné pěstní pumpy a ocelových očí bylo docela zřejmé, že byl rozhodnutý nesoustředit se na vítězství v 1. setu.

Zadejte titulek

Borna Coric může odejít se vztyčenou hlavou, protože pořádně otřásl mistrem a kvalifikoval se do 1. semifinále Masters 1000.

tenisový obchod pro hráče

Set 2: 6-4 na Federera

Světová jednička musela sloužit lépe než 52% 1. serverů v 1. sadě, pokud měl nějakou šanci zůstat v zápase. Ale pro maestra to nezačalo dobře, protože se v první hře druhého setu snadno zlomil. Coric své podání docela snadno udržel a rychle se ujal vedení 0-2. Roger věděl, že to nebyl jeden z dnů, kdy se obrátil na hru a pohodlně ji vyhrál, musel o tuto bojovat a bojovat. Ve 4. hře setu měl 3 brejkboly a Chorvat je dokázal všechny zachránit a hru vyhrál s 5 body v klusu. Federerovo vlastní podání se mírně zlepšovalo, což znamenalo, že za své podání získával více volných bodů. Opět v 6. hře, 21 let z Chorvatska byl pod pumpou na 30-40. Jakmile však Coric zachoval chladnou hlavu a zaútočil na Federerův bekhend, který pokulhával podesáté v zápase. Ve druhém setu to tedy bylo 2: 4, což znamenalo, že velký muž měl jen 2 další příležitosti, aby zlomil Coric.

Když jsem promarnil 4 příležitosti bodu zlomu ve 2 servisních hrách Coric, mohl smrtelník hodit ručník méně, ne Federer. Udělal důležitou taktickou úpravu své hry, do 2: 4 ve 2. setu šel ofenzivně do bekhendu, i když to selhalo. Od 7. hry se rozhodl více používat svůj plátek a to přineslo výhody v 8. hře, kde si krájel cestu, aby se vyrovnal sadě na 4 všech. Poté pohodlně vyhrál další 2 hry a vyhrál sadu 6: 4, protože jeho plátek začal frustrovat 21letého, což vedlo k mnoha nevynuceným chybám. Nejstarší světová jednička udělala za poslední čtyři hry setu jen 4 nevynucené chyby.

Subjekt

Federer vítězí i ve volných dnech. To je známka skutečného šampiona.

Set 3: 6-4 na Federera

Každý by si myslel, že se Roger může navinout na poslední set tak často, jak to dělá, jakmile získá hybnost a mojo zpět, ale nebylo tomu tak, protože Federer ztratil službu lásce. Okamžitě se zlomil, ale Coric opět začal vypadat dobře, protože Federer se vrátil, aby využil ofenzivně svůj jednoruční zadní křížový kurt, přestože to Coricův bekhend příliš nepoškodilo. Ve 3 byl Federer zlomen, vítr zvedl a pomohl chorvatskému přestávce sloužit. Opět to byl Deja Vu pro Federera, měl 2 příležitosti k přerušení podání Coric, aby zůstal v zápase, a udělal to vznešeně v 8. hře setu.

Coric pobíhal od pilíře ke sloupku a efektivněji používal svůj jednoruční bekhend, když to začal míchat také s těmi, které byly v řadě dolů. Coric dvakrát zavinil, aby to bylo 4, první v zápase. Nakonec FedExpress dorazil pohodlně a vyhrál poslední 2 zápasy. Poprvé v zápase Coricovi klesla ramena, když v 10. zápase 0-40 čelil 3 mečbolům. Federer využil své první příležitosti získat mečbol a probojoval se až do finále, ve kterém se střetne s Argentincem Del Potrem, který je sám na sérii 11 vítězných zápasů. Pro Corica to byl skvělý týden, ve kterém se kvalifikoval na své 1. mistrovské semifinále a téměř vytáhl loupež proti světové jedničce. Velkou otázkou bude, zda 36letý pocítí důsledky tohoto vyčerpávajícího 2 a půlhodinového zápasu, když se do 24 hodin vrátí do finále na finále.

džíny a tenisky

Populární Problémy

Být brankářem má rozhodně svůj podíl na pro a proti. Máte tu výhodu, že jste jediným hráčem, který může používat vaše ruce a paže, ale jste také v pozici, která s největší pravděpodobností způsobí fyzické zranění vašeho těla. Naučit se jak ...

Zde je návod, jak sledovat Arlovski vs Harris, B. J. Penn vs Ryan Hall a všechny předběžné zápasy UFC 232 online bez kabelu.

V týdnu, kdy začíná French Open, utrpěla Laura Siegemundová - která by byla naočkována v Paříži - vážné zranění kolena.

Vrána nebo jeřábová pozice, které se v sanskrtu říká bakasana, je jednou z prvních rovnováh paží, které se naučili studenti jógy. Vrána představuje posílení paží, zápěstí a břišních svalů. http://www.yogajournal.com/pose/crane-pose/ Také ...

Streamujte dnes večer sedmou demokratickou debatu online přímo zde bez kabelu.

VCU, která vychází ze dvou po sobě jdoucích ztrát, hostí v sobotu St. Bonaventure. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.