Cincinnati 2020: Elise Mertens vs Rebecca Peterson náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Elise Mertens na Prague Open 2020

Elise Mertens na Prague Open 2020

Elise Mertensová se bude snažit dobře odstartovat americkou sezónu hardcourtů, když v neděli nastoupí proti Rebecce Petersonové v prvním kole Western & Southern Open.

Mertens měl na začátku roku 2020 několik neuspokojivých výsledků, když na Australian Open, Dubaji a Dauhá utrpěl předčasné výjezdy. Ale po porážce v prvním kole v Palermu měla neuvěřitelný běh na Prague Open - kde se dostala do finále, kde nakonec prohrála se Simonou Halepovou.

Na své cestě do finále porazila Mertens agresivní baselinery jako Camila Giorgi, Krystina Plíšková a Eugenie Bouchardová, stejně jako všechny dvorní hráčky jako Jasmine Paoliniová, přičemž ztratila pouhé dvě sady.

Její nedělní soupeřka, světová jednička 46, Rebecca Petersonová, rozhodně nemá nouzi o zkušenosti. V roce 2019 zažila velmi působivou druhou polovinu roku, když sbírala tituly v Jiangxi a Tianjinu - včetně vítězství nad slavnými soupeři jako Venus Williams, Elina Rybakina a Ons Jabeur.

Od vypuknutí pandemie však Peterson odehrál velmi málo zápasů. Jejím jediným zápasem od restartu turné WTA byla prohra 5-7 4-6 s Camilou Giorgi v Palermu.

Elise Mertens vs Rebecca Peterson tváří v tvář

Rebecca Peterson na US Open 2019

Rebecca Peterson na US Open 2019

Zápas na Western a Southern Open bude jejich druhým; Elise Mertensová v současné době vede hlavou 1: 0 nad Rebeccou Petersonovou.

Jejich předchozí setkání bylo v samotném Cincinnati, v kole 32 před dvěma lety. Mertens zvítězil 4-5 6-2 7-6 poté, co prohrál první set, ale Peterson svedl obdivuhodný boj-zejména v těžce rozhodujícím setu.

Predikce Elise Mertensové a Rebeccy Petersonové

Elise Mertens na Prague Open 2020

Elise Mertens na Prague Open 2020

Na pozadí vynikajícího běhu v Praze přichází Elise Mertensová jako první do prvního kola Western a Southern Open. Ale po dlouhém běhu zápasů na antuce by mohl být přechod na tvrdé hřiště pro Belgičana ošemetný.

Aby Rebecca Peterson způsobila rozrušení, bude muset využít Mertensovu službu, jak jen to bude možné. Také se bude muset snažit a rychleji dokončit body, místo aby nechala světovou jedničku 22 převzít kontrolu nad rally.

Díky pevnému odražení obou křídel a zdravé obranné hře od základní čáry má Peterson v sobě Mertensovi několik bolestí hlavy. Ale vzhledem k její formě a minulé historii se dá očekávat, že Belgičan bude na hraně této.

Předpověď : Elise Mertensová vyhraje ve třech setech.

rozdíl mezi tenisky a teniskami

Podrobnosti zápasu

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Populární Problémy

Jak uvařit rybu. Gaff je velký pól, který má na konci háček a slouží k navíjení ryb, jako je tuňák, ledňáček, mořský vlk a další velké druhy ryb. Gafování ryby je vzrušující zážitek, který vyžaduje přesnost ...

Mnoho měst je plné toulavých koček a odhaduje se, že jen v USA žije více než 30 milionů toulavých, opuštěných a divokých koček. Https://www.humanesociety.org/resources/pets-numbers Mnoho obcí není schopno nebo nechce vzít...

Zapomeňte na objemné, lepkavé kostýmy vyrobené z kartonu a barvy na obličej. Oblékání jako Harry Potter vám zajistí pohodlí a přitom bude okamžitě rozpoznatelné. Jen sledujte někoho oblečeného jako Lord Volde - oops, ten, kdo nesmí být ...

Roger Federer v neděli oslavil čtyřicáté narozeniny a podle očekávání se ze všech stran tenisového bratrstva valila přání, počínaje úhlavním rivalem Novakem Djokovičem.

Zápas druhého kola v Palermu bude prvním setkáním mezi Sárou Erraniovou a Kristýnou Plíškovou. Errani, bývalý francouzský otevřený finalista, vypadl z první stovky a čeká ho těžká bitva proti Čechům.