Jak upravit popruhy podprsenky

Řezou vám ramínka podprsenky do ramen a zanechávají po vás červené stopy? Nebo je to možná naopak a řemínky vám neustále sklouzávají z ramen? Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli, jak upravit popruhy tak, aby co nejlépe seděly, a co to může znamenat, pokud vám řemínky nesedí správně.

černé lakované tenisky

Část 1 ze 3: Úprava popruhů podprsenky na délku

 1. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 1

  1 Najděte na svých popruzích nastavovač skluzu. Je to malá kovová nebo plastová spona, kterou můžete posouvat nahoru a dolů po délce popruhu. Některé posuvné seřizovače mohou běžet po celé délce popruhu, zatímco jiné mohou běžet jen zhruba do poloviny.
  • Na nové podprsence pravděpodobně najdete seřizovač popruhů úplně vzadu na podprsenku, poblíž podprsenky (část, která se vám zavěsí přes záda).
  • Některé podprsenky, jako většina sportovních podprsenek, jsou vyrobeny z jednoho kusu látky, a proto nemají nastavitelná ramínka. Pokud jsou vaše ramínka na podprsence příliš volná nebo příliš těsná, pak nastal problém s celkovým střihem a potřebujete novou podprsenku.
  • Pokud podprsenku nenosíte, je obvykle snazší upravit popruh. Nastavovač vám normálně bude ležet na zádech, což vám ztěžuje přístup, pokud si neodepnete podprsenku.


 2. Obrázek s názvem Nastavení podprsenky Krok 2

  2 Utáhněte uvolněný popruh podprsenky tak, že jednou rukou přidržíte posuvný nastavovač a druhou rukou zatáhnete za přední část popruhu směrem k šálku. Jak se pásek protáhne nastavovacím prvkem, nastavovač se přiblíží k podprsenku. Čím blíže je nastavovač k pásku, tím je popruh kratší a těsnější.
  • Pokud zkoušíte novou podprsenku a musíte upravit ramínka do nejtěsnější polohy, není to podprsenka pro vás. Vaše popruhy se časem natáhnou, takže potřebujete mít nějaký prostor, abyste je později utáhli. Zkuste podprsenku s menší velikostí pásu.
 3. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 3

  3 Uvolněte těsný popruh podprsenky tak, že jednou rukou držíte nastavovač sevření a vytáhnete zadní část pásku od nastavovače. Posuvník by se měl pohybovat blíže k košíčku podprsenky. Čím blíže je nastavovač k šálku, tím kratší a pevnější bude popruh podprsenky.
 4. Obrázek s názvem Upravte popruhy podprsenky Krok 4

  4 Upravte druhý popruh. Nezapomeňte však, že pravděpodobně nebudete chtít přesně stejnou délku jako první popruh. Vaše prsa nejsou stejné velikosti ani tvaru, takže jeden popruh může být o něco pevnější nebo volnější než druhý. To je zcela normální a není třeba se tím zabývat.
 5. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 5

  5 Vyzkoušejte si podprsenku a podle potřeby upravte. Pokud jsou vaše popruhy správně nasazeny, budou ležet ploché a hladké na hrudi a budou držet košíčky na vašich prsou.
  • Poté, co si podprsenku vyperete, ji vždy znovu upravte, protože tento proces může způsobit posunutí seřizovačů.
  • Pokud jsou popruhy tak těsné nebo uvolněné a stále máte problémy (řemínek vám padá z ramene, řemínky se vám zařezávají do kůže), přečtěte si následující části, abyste se dozvěděli možné příčiny a jak je můžete vyřešit jim.

Část 2 ze 3: Zjištění, proč jsou popruhy příliš volné

 1. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 6

  1 Podívejte se na sklon ramen. Některé ženy se rodí s úzkými nebo šikmými rameny a některé je rozvíjejí později v životě. To může ztížit, aby vám popruh z podprsenky nespadl z ramene, i když má podprsenka správnou velikost. Pokud tomu tak je, možná budete muset vyzkoušet jinou stylovou podprsenku.
  • Podívejte se na podprsenky s ramínky, které jsou blíže ke středu zad, například trikotová záda, racerback nebo ramínka, která se kříží přes záda.
  • Vyhněte se podprsenkám s „košilkovými zády“, které jdou rovně dolů a připevňují se k podprsenkovému pásku v pravém úhlu.
  • Vyzkoušejte ohlávkovou podprsenku, která se vám okylí kolem krku a připevní se jen v přední části podprsenky.
  • Ujistěte se, že se přední část popruhů podprsenky připevní k košíčku přímo nad vrcholem prsou nebo bradavkou.
  • Podprsenka s konvertibilními ramínky vám umožní vyzkoušet různé styly (racerback, criss-cross, ohlávka), takže se můžete přizpůsobit pohodlnému nošení nebo různým outfitům.
  • Můžete si koupit sponu, která se připevní na ramínka podprsenky, stáhne je k sobě do racerbackového stylu a udrží je na místě na ramenou.
 2. Obrázek s názvem Nastavení podprsenky Krok 7

  2 Vyzkoušejte si pružnost popruhů. Postupem času vaše podprsenky ztratí pružnost a budou stále volnější, což způsobí, že je utáhnete. Pokud ztratí příliš mnoho ze své pružnosti, možná je nebudete schopni dostatečně sevřít, aby zůstaly na vašich bedrech.
  • Zasuňte prst pod popruh a vytáhněte nahoru. Pokud se snadno natáhne k uchu, je příliš volný a je třeba jej vyměnit.
  • Pokud se o podprsenku vzorně staráte (nenoste ji každý den stejnou, perte ji v ruce a sušte na vzduchu a) pořádně si je oblékněte ), měly by vydržet zhruba 6-9 měsíců, ne-li déle.
 3. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 8

  3 Ujistěte se, že vaše podprsenka není příliš velká. Pásek by měl přiléhat k vašim zádům a rovnoběžně se zemí. Vaše prsa by měla plnit košíčky, aniž by se svírala (což vám dává dojem, že máte čtyři prsa), a košíčky by měly ležet naplocho na prsou.
  • Pokud vaše podprsenka nesplňuje výše uvedená kritéria, zkuste menší velikost pásku nebo košíčku. Můžete se změřit doma nebo se nechat profesionálně přizpůsobit podprsence, která správně sedí.
 4. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 9

  4 Nechte si zkrátit ramínka. Drobným ženám může připadat, že jejich popruhy jsou vždy příliš dlouhé, bez ohledu na to, jak moc je utahují. Krejčí nebo obchod se spodním prádlem to může udělat za vás, nebo to můžete udělat doma tak, že z popruhu sundáte palec nebo dva a znovu přišijete.

Část 3 ze 3: Zjistěte, proč jsou popruhy příliš těsné

 1. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 10

  1 Zkontrolujte, zda má podprsenka správnou velikost. Popruhy podprsenky by měly vykonávat minimální práci, aby udržely vaše prsa-správně přizpůsobená podprsenka by měla poskytovat téměř úplnou podporu. Pokud je pásek příliš volný, možná si utáhnete popruhy, abyste uvolnili vůli, a přiměli je, aby vám vpadly do ramen.
  • Vaše podprsenka by měla být pohodlná, ale ne tak těsná, abyste nemohli vklouznout prstem mezi látku a kůži v přední části podprsenky.
  • Pás by měl být rovnoběžný s podlahou a neměl by být vyšší než spodní část lopatky.
  • jestli ty změř své poprsí a zjistíte, že vaše podprsenka má správnou velikost, ale stále je příliš volná, pak je prostě příliš stará a je třeba ji vyměnit.
 2. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 11

  2 Ujistěte se, že je vaše velikost šálku správná. Pokud je vaše velikost šálku příliš velká, možná si příliš utahujete popruhy, aby šálky nevypadaly špičatě, nebo si je přitáhnete na hrudník.
  • Pokud je vaše velikost šálku příliš malá, popruhy nemusí být dostatečně dlouhé, aby se vešly do vašich prsou, a jsou pevně stažené, čímž vám vydírají ramena.
  • Podprsenka správné velikosti bude mít košíčky, které budou ležet hladké a ploché na vašem hrudníku, aniž by se štípaly nebo způsobovaly přelévání vašich prsou ze stran nebo shora.
  • Pokud středový panel podprsenky (část mezi košíčky) neleží naplocho na hrudní kosti, mohou být vaše košíčky příliš malé, což vás donutí bolestivě utáhnout ramínka.
 3. Obrázek s názvem Upravte podprsenky Krok 12

  3 Noste podprsenku s širšími ramínky. Mnoho podprsenek s plnou podporou má širší ramínka, která rozdělují váhu lépe než tenká ramínka a poskytují větší pohodlí.
  • I se správně nasazenou podprsenkou mohou být tenké ramínka pro ženy s větším poprsím někdy stále bolestivé. Pokud je to možné, snažte se jim vyhýbat.
 4. Obrázek s názvem Nastavení popruhů podprsenky Krok 13

  4 Kupte si polštář na nošení pod popruhy. Pokud vám podprsenka správně sedí, ale ramínka vám stále způsobují nepohodlí, investujte do odpružení určeného speciálně pro ramínka podprsenky. Vejdou se pod vaše popruhy nebo kolem nich a měly by vám přiléhat k pokožce, aby nebyly pod oblečením zřejmé.
  • Některé popruhy podprsenky, zejména širší, mají zabudované tlumení pro větší pohodlí.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když mi popruh na podprsenku stále padá z ramen? Pokud návrhy v článku nefungují, zkuste si koupit malý klip barvy podprsenky, který vzadu spojuje ramínka (v podstatě klip převádí podprsenku na racerback).
 • Otázka Mohu koupit skluzavky z popruhů? Ano, vyhledejte na internetu výraz „hardware podprsenky“. K dispozici jsou uzávěry, diapozitivy a smyčky.
 • Otázka Jak mohu uvolnit těsnou podprsenku? Trochu protáhnout to obvykle funguje
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Pokud si nejste jisti, jak najít správnou podprsenku pro své tělo, navštivte profesionála v obchodě se spodním prádlem nebo v obchodním domě. Změří vaše poprsí a pomohou vám najít různé možnosti pro nejlépe padnoucí podprsenku.

Populární Problémy

Jak změřit psovi krevní tlak. Váš mazlíček může trpět hypertenzí (vysokým krevním tlakem) stejně jako člověk. Psi a kočky si však v rámci rutinní veterinární prohlídky obvykle krevní tlak nekontrolují. ...

Kopy do zadku jsou skvělým doplňkem vašeho tréninku, zvláště pokud jste běžec. Posilují hamstringy a mohou zlepšit vaši běžeckou formu. Nejprve zapracujte na základní kopačce, poté zvyšte obtížnost a pracujte na ...

Jaké jsou vyhlídky nejlepších 4 na Australian Open? Tady je pohled.

Zde je váš kompletní průvodce, jak sledovat namočenou soutěž, tříbodovou soutěž a celý víkend NBA All Star online bez kabelu.

Setkání 6. sezóny „Southern Charm“ se bude vysílat ve dvou částech na Bravu. Zde je návod, jak sledovat speciální setkání, pokud nemáte kabel.

Organizátoři turnaje soucitně reagují na obavy hráčů ze stoupajících teplot.