Jak otevřít náramek Pandora

Většina náramků Pandora je vybavena specifickým typem zapínání, kterému se říká sudová spona. Je pevný, ale snadno se otevírá prsty nebo otvíračem spon. Zátkové korálky chránící konce těchto náramků se otevírají stejným způsobem. Až budete připraveni náramek znovu nosit, můžete zacvaknout spony a utěsnit je.

Metoda 1 ze 4: Otevření náramku prsty

 1. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 1

  1 Otočte sponou, dokud drážka na ní nebude směřovat nahoru. Otočte sponou prsty. Brzy uvidíte svislou čáru, která bude končit po jedné straně. Uzávěr se otevírá podél této čáry.
  • Standardní spona hlavně má drážku. Pandora také prodává spony na humry, které jsou jako háčky na klíčenky. Jednoduše stisknutím tlačítka rozepnete sponu a poté z ní vysunete konec náramku.


 2. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 2

  2 Vložte nehty do drážky. Nejprve zasuňte miniaturu a poté další nehet, pokud vám to vyhovuje. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je s oběma palci, ale můžete to udělat i s ostatními prsty. Umístěte palce tak, aby se oba nehty dotýkaly zády k sobě.
  • Boky spony podepřete ostatními prsty nebo bočním tělem.
  • Poté, co si zvyknete na otevírání náramku, to možná zvládnete jediným hřebíkem. Začít se 2 hřebíky je snazší a poskytne vám větší páku na sponu.
 3. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 3

  3 Vypáčte strany od sebe, dokud se sponka neotevře. Zatlačte oba hřebíky směrem ven a oddělte konce spony. Působte jemným, ale pevným tlakem. Spona se brzy rozepne, takže můžete náramek sejmout nebo nasadit.
  • Aby byla kouzla bezpečná, spona může být trochu tuhá a obtížně se otevírá. Použijte větší sílu, abyste ji využili bez použití dalších nástrojů.
  • Pokud máte potíže s rozepnutím spony, upravte úchop a zkuste to znovu. Většina spon se otevírá bez větších potíží, ale k odstranění zaseknuté spony budete možná muset pořídit otvírač spon.
 4. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 4

  4 Zvednutím tyče ze spony uvolněte konce náramku. Zapínání je trvale zajištěno na 1 konci náramku. Druhý konec vypadá jako malá zástrčka. Jednoduše ho zvedněte a přesuňte ze spony, abyste náramek otevřeli. reklama

Metoda 2 ze 4: Použití zavírače

 1. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 5

  1 Stiskněte palec a ukazováček. Skrčte prsty, jako byste dělali pěst, ale prsty položte na dlaň. Druhou rukou nastavte sponu na ukazováček a palcem ji přitlačte na místo. Umístěte otvírák tak, aby plochý, široký okraj směřoval od vás.
  • Pandora prodává otvírák na spony, který vypadá jako přívěsek na květiny. Má 4 okvětní lístky, každý s plochým okrajem, který lze použít k otevření spon.
  • Pokud nemáte otvírák na spony Pandora, můžete použít obecný otvírák na spony. Hledejte nástroje určené pro šperky nebo dokonce telefony. Můžete také použít malé mince nebo jiné robustní předměty s rovnou hranou.
 2. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 6

  2 Otáčejte sponou, dokud neuvidíte její drážku. Otočte sponou prsty, dokud neuvidíte mezeru ve sponě. Mezera je svislá čára probíhající mezi horním a dolním okrajem spony. Otočte drážkou nahoru, abyste s otvírákem získali spoustu páky.
 3. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 7

  3 Vložte otvírák do drážky. Plochou hranu otvírače spon zasuňte do mezery. Zatlačte ho tak daleko, jak to půjde, ale vyhněte se vynucení.
  • Držte sponu pevně tak, že ji opřete o prsty nebo o bok těla.
 4. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 8

  4 Uvolněním náramku uvolněte sponu. Kroutit otvíračem spony dopředu a dozadu a přitlačovat jej po stranách spony. Udržujte stálé množství tlaku. Spona se obvykle okamžitě rozepne bez velkého boje. Poté vytáhněte volný konec náramku ze spony a dokončete jeho otevírání.
  • Pokud nemůžete sponu otevřít hned, upravte ji. Ujistěte se, že je otvírač pevně zaklíněn v drážce.
  • Náramek se trvale připevňuje ke sponě na 1 konci, identifikujte tedy odnímatelnou stranu a sevřete ji mezi prsty, abyste ji zvedli.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Zavírání náramku

 1. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 10

  1 Vložte tyč náramku do otevřené spony. Podívejte se na konce náramku. Náramek bude mít na jednom konci malou hlavu ve tvaru tyče. Ujistěte se, že je spona otevřená, a poté do ní položte tyč. Zatlačte tyč co nejdále do zakřivené drážky spony.
  • Nejjednodušší způsob, jak si náramek nasadit, je přehodit si ho přes zápěstí. Umístěte sponu na zápěstí a konec tyče otočte tak, aby se s ní setkal.
  • Pokud je tyč mimo drážku, spona se nezavře správně. Náramek může nakonec spadnout z vašeho zápěstí. Při zavírání spony pečlivě zkontrolujte umístění.
 2. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 11

  2 Prsty uchopte boky spony. Položte palec na jednu stranu spony a poté sáhněte ukazováčkem na druhou stranu. Pevně ​​uchopte sponu mezi prsty.
  • Při práci držte zbytek náramku volnou rukou nebo prsty.
 3. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 12

  3 Stiskněte konce spony k sobě, aby se zavřely. Přitáhněte palec a ukazováček k sobě, abyste zapnuli sponu. K tomu nebudete muset použít velkou sílu. Zkontrolujte sponu a ujistěte se, že je hlava uvnitř zajištěna. Pokud se vám spona zdá uvolněná, otevřete ji a upravte.
  • Vyhněte se vynucení spony, pokud se správně nezavírá. Mohli byste to nakonec zlomit. Pravděpodobným problémem je, že tyč není v drážce spony pohodlná. Otevřete to a zkuste to znovu.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Otevírací a zavírací klip korálky

 1. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 13

  1 Otočte patkou tak, aby otevírací drážka směřovala nahoru. Spona bude na konci náramku, přímo za komponentou tyče na západkovém mechanismu náramku. Otočte korálkem prsty. Můžete to roztočit na náramku, dokud neuvidíte rýhu. Je to tenká mezera, která stéká po straně korálků.
  • Pamatujte, že než otevřete všechny korálky, musíte náramek otevřít. To umožňuje klipovým korálkům zabránit tomu, aby ostatní součásti sklouzly z náramku.
  • Otevření sponky je velmi podobné odemčení samotného náramku. Oba používají stejný typ mechanismu.
 2. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 14

  2 Vložte nehty do mezery. Zasuňte miniaturu do drážky. Korálek můžete obvykle zacvaknout jediným hřebíkem. Pokud potřebujete větší páku, zkuste použít i druhý palec k vytažení stran korálků v opačných směrech.
  • Pokud náramek nosíte, připněte si jej prsty na zápěstí, aby zůstal v klidu.
  • K otevření korálku můžete také použít otvírač spon nebo stranu tenké mince.
 3. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 15

  3 Vypáčte korálek a odložte jej. Pevným a rovnoměrným tlakem otevřete mezeru v korálku. Když zatlačíte ven, otevře se. Zbývající korálky budou volné, takže se držte konce náramku a držte ho směřující nahoru. Nyní můžete dosáhnout na jakékoli další korálky, které chcete odstranit.
  • Jakmile se korálek otevře, můžete jej z náramku odsunout. Dávejte pozor, abyste nerozlili další korálky.
 4. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora Krok 17

  4 Sevřete korálek mezi prsty a nasaďte jej kolem náramku. Držte korálek mezi palcem a ukazováčkem a jeho vnitřní drážku směřujte nahoru. Přesuňte konec náramku a vložte jej do drážky. Ujistěte se, že těsně zapadá do křivky korálku.
  • Držte korálek pevně ostatními prsty. Můžete jej připnout o rovnou pracovní plochu nebo zápěstí, abyste zabránili posunu ostatních korálků.
 5. Obrázek s názvem Otevřete náramek Pandora, krok 18

  5 Zaklapnutím konců k sobě uzavřete korálek. Zatlačte prsty k sobě. Boky korálku se spojí bez potřeby velké síly. Pokračujte v tlačení, dokud neuslyšíte cvaknutí perlí zavřené.
  • Pokud se korálek nezdá, že se správně zavírá, vyvarujte se ho nutit. Otevřete jej a zkontrolujte jeho zarovnání. Náramek nemusí být v drážce korálků pevný.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak navléknu náramek a zavřu sponu? Neustále mi padá z zápěstí. Přilepte jeden konec náramku (část se sponou) na zápěstí pomocí nějaké lepicí pásky. Poté si náramek snadno navléknete. Jakmile je skotská páska sepnutá, odstraňte ji.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vyhněte se odvíjení náramku z ruky. Otevřete spony, abyste se vyhnuli roztažení a poškození.
 • Před uzavřením spony náramku se vždy ujistěte, že je zátka na svém místě.
 • Buďte opatrní při otevírání náramku a korálku zátky. Nic nebude držet ostatní korálky na místě, takže mohou spadnout z náramku.
 • Otevírání a zavírání spon nevyžaduje velkou sílu, takže si je zkontrolujte, pokud vám nedají zabrat. Je možné, že díly nejsou správně zarovnány.
 • Vyhněte se násilnému zavírání spon, jinak byste je mohli poškodit
 • Pokud je spona uvolněná nebo je příliš těžké ji otevřít, odneste ji k nejbližšímu prodejci Pandora. Ať se na to podívají. Mohou být schopni jej opravit nebo vyměnit.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Najděte perfektní násypku nebo koš na míče, které uložíte, vyzvednete a pohodlně přinesete tenisové míčky na hřiště, abyste vylepšili svoji hru.

Osmnáctinásobný grandslamový šampion Roger Federer má dvě sady identických dvojčat. Uvidíme je v budoucnu spolu hrát tenis?

„The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart“ je nový dokument HBO, který má premiéru v sobotu. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Vítězka grandslamu Jana Novotná zemřela v neděli, což si vyžádalo vylévání poct z tenisového světa.

Indian Wells 2012: Pánské náhled

Rogera Federera Djokovic odvezl do čtyř setů-6-1, 6-2, 3-6, 6-3 a ve finále si zahraje buď Andy Murray nebo Milos Raonic.