Jak streamovat Oliver & Company: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyStreamujte nyní společnost Oliver & Company

Když Oliver & Company začíná, potkáváme malé oranžové kotě, osamocené v nakonec potrhané krabici. Všechny jeho bratry a sestry si vyzvedli lidé na ulici, kteří chtěli do své rodiny přidat kotě. Ale Oliver byl poslední, kdo zbyl. Ale nemůžete se kvůli němu cítit příliš dlouho. Nakonec potká toulavého psa jménem Dodger, který mu ukáže cestu po ulicích a snadné metody, jak si vzít jídlo a vystačit si. To by nemělo být žádným překvapením Oliver & Company oslovila všechny mladé milovníky zvířat.pvc odpalovač tenisových míčků

Film vyšel v roce 1988 a představoval hvězdné vokální obsazení, včetně Joeyho Lawrence, Billy Joela, Cheech Marina a Bette Midler. Ale přestože se to v kinech dařilo, nebyl to ten typ filmu, který by podle všeho dělal nějaké seznamy ohledně klasických filmů, které je třeba sledovat. Může to být proto, že film, stejně jako mnoho dětských filmů v 80. letech, zkoumá také některé temné okamžiky, jako je únos a smrt postavy. Ale i tak to neznamená, že to není skrytý klenot v katalogu Disney.

Pokud jste to nikdy neviděli nebo si chcete film znovu prohlédnout, když jste byli mladší, tady je návod, jak streamovat Oliver & Company právě teď.

Jak streamovat „Oliver & Company“ - exkluzivně na Disney+

Oliver & Company je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Oliver & Company a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte společnost Oliver & Company
  5. 5. Klepněte na Oliver & Company
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„Oliver & Company“: Přehled

Datum vydání: 18. listopadu 1988
Tvůrci: Scénář Jim Cox, Tim Disney a James Mangold
Ředitel: George Scribner
V hlavních rolích:
Joey Lawrence, Billy Joel, Robert Loggia, Natalie Gregory, Cheech Marin a Bette Midler
Hodnocení:
G
Synopse:
Poté, co se ho nepodařilo adoptovat, se kotě Oliver spojí se psím pouličním gangem a vydá se na dobrodružství, o kterých by si nikdy nemyslel, že jsou možné.


Jak dlouho je „Oliver & Company“?

Oliver & Company je dlouhý 74 minut.


Děj „Oliver & Company“

Oliver se při hledání rodiny stane součástí gangu toulavých psů. I když je jiný, jeho noví přátelé se o něj dobře starají. Když se ale stane součástí drobného podvodu, zamíchá se s bohatou rodinou, která ho přijme jako domácího mazlíčka. Najednou si Oliver uvědomí, že si velmi užívá čas strávený v domácnosti Foxworthů. Oliverova nová majitelka Jenny se bohužel zamíchá v hidžinu, který přišel s adopcí Olivera.

bodování badmintonu

Obsazení filmu „Oliver & Company“

Oliver & Company zahrnoval pestré obsazení talentovaných herců, hereček a hudebníků, včetně mladého Joeyho Lawrence jako titulní postavy.

Joey Lawrence jako Oliver

Joey Lawrence, který později dosáhl úspěchu s podobnými show Květ “vyjádřilo mladé osiřelé kotě Oliver ve věku 12 let. Později propůjčil svůj hlas dalšímu filmu Disney. v Hloupý film “řekl Chad. I když odvedl spoustu hlasových prací, je častěji uznáván jako herec na obrazovce.

Billy Joel jako Dodger

Vzhledem k tomu, že Dodger byl zodpovědný za zpívání jedné z nejpamátnějších písní filmu (Proč bych si měl dělat starosti?), Dává smysl, aby zpěvák Billy Joel zkusil vyjádřit osiřelého poocha. Postava je teriér, který k sobě vezme Olivera a stane se jedním z jeho nejlepších přátel. Jeho postava vychází z Umělecký podvodník od Olivera Twista , příběh, který byl inspirací pro celý film.

jak být lepší v badmintonu

Cheech Marin jako Tito

Tito je jedním z otevřenějších mláďat v gangu psích ulic, který také dokazuje komickou úlevu. Proto dává smysl, proč byl obsazen Cheech Marin, který je polovinou Cheech & Chong. Toto není jediný animovaný film Disney, ve kterém byl Marin uveden. Zahrál si také Banzai hyenu Lví král a Ramone v Auta filmy.

Natalie Gregory jako Jenny Foxworth

Natalie Gregory hrála mladou Jenny Foxworthovou, která s láskou přijala Olivera a dala mu domov. Ačkoli začala svou kariéru v roce 1980, o několik let později si dala dlouhou přestávku Oliver & Company debutoval. Krátce se vrátila v roce 2013 v seriálu Eastsiders , připočítán jako hraní postavy jménem Cynthia.

Bette Midler jako Georgette

Pudl Georgette neměl z Oliverova vystoupení v domě Foxworthů takovou radost, ale těm dvěma se podařilo vymyslet uspořádání, které by je oba potěšilo. Bette Midler zazářila v roli, zejména proto, že Georgette měla také píseň - Dokonalé není snadné.

Dom DeLuise jako Fagin

Fagin není nejváženější postava, ale vždy, když přijde čas, se rozhodne správně. Jeho potřeba splatit dluh Sykesovi, darebákovi filmu, je to, co ho žene, aby se pokusil získat výkupné za Olivera. Dom DeLuise byl uveden ve více filmech Don Bluth než ve filmech Disney, ale byl důležitým vokálním hercem. Zemřel v roce 2009 ve věku 75 let.


Písně a soundtrack „Oliver & Company“

Největší písně filmu byly Billy Joel’s Why Why I Worry? a Bette Midler’s Perfect Is’t Easy, ale ve filmu zazněla také píseň Once Upon a Time in New York City v podání Huey Lewis a Streets of Gold v podání Ruth Pointer.


„Oliver & Company“ u pokladny

Oliver & Company údajně vydělal 74,2 milionu dolarů, což je považováno za úspěšné, protože jeho rozpočet činil 31 milionů dolarů. Jeff Rollins z filmu Cut Print odráží na podivném úspěchu filmu v té době, říkat Oliver & Company otevřeno na pozici pokladny číslo 4, ale dobré slovo z úst to ve skutečnosti přineslo nahoru příští týden na pozici číslo 3, což je dnes téměř neslýchaný výkon. Oliver & Company podařilo se udržet v top 10 úžasných 10 týdnů a během vánočních svátků se úžasně opět posunul z čísla 7 na číslo 4!

Recenze „Oliver & Company“ - Co řekli kritici

Přestože film dokázal vydělat peníze a chlubil se hvězdným obsazením (mějte na paměti, že všechna tato jména byla v polovině 80. let 20. století na seznamu A), kritici nevydávali tolik chvály na tento film. Své v současné době na 50% na Rotten Tomatoes Někteří kritici říkají, že postavy byly nevýrazné. Jiní měli pocit, jako by film nebyl úplně nezapomenutelný. To znamená, že to nebylo nutně nevýrazné - a někteří kritici měli dobré věci. Jay Boyar z Orlando Sentinel uvedl, že film je svěží, melodický příběh, který udrží mladé šťastné, aniž by z mysli jejich rodičů udělal kaši.

vyhledávač tenisových bot

Kde se „Oliver & Company“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Film dobře zapadá do katalogu Disney, a to včetně odkazů na minulé filmy Disney (například pes Tito zpívající Hi Ho z Sněhurka ), ale nikdy se nedostane do pěti nejlepších seznamů oblíbených filmů Disney. Stále je to zábavné sledování a písničky vám zůstanou v hlavě celý den. Jedná se o film, který technicky získává živou proměnu Disney, ale ve skutečnosti ne - místo zvířat se Disney vrátí k původnímu příběhu Olivera Twista s Ice Cube v hlavní roli Fagina .


Trailer „Oliver & Company“Hrát si

Oliver & Company (1988) Trailer (VHS Capture) Trailer pro Oliver & Company (1988) zachycený z kazety VHS na ostrově Muppet Treasure Island (1996). 2013-09-09T19: 33: 12 000Z

Streamujte nyní společnost Oliver & Company


Drobnosti „Oliver & Company“: 5 rychlých faktů

Přestože tento film sdílí mnoho podobností s Oliverem Twistem, existují určitá fakta o zábavných drobnostech, díky nimž je Oliver & Company zcela vlastním filmem. Zde je pět rychlých faktů o Oliver & Company .

1. Scény s tancem psů byly údajně inspirovány Fosse

Bob Fosse byl a čtyřnásobný vítěz Oscara a inspirativní tanečnice, která zemřela v roce 1987, pouhý rok předtím Oliver & Company vyjít. Vzhledem k tomu, že film má docela dost hudebních čísel, dává smysl, že by tvůrci hledali trochu inspirace ve Fosse. Je to nepravděpodobná pocta, ale jen další způsob, jak Fosseův talent bude žít navždy.

2. Sykes téměř hrál Marlon Brando

V té době bylo ještě neobvyklé, aby dobře zavedení hudebníci a herci převzali vokální role, ale na základě toho Oliver & Company bylo dřív, než půjčil velkou část svého rozpočtu hereckému obsazení, dává smysl, aby byl zvažován Marlon Brando. Podle Mental Floss “Michael Eisner, který byl generálním ředitelem společnosti Disney, osobně o tom Branda oslovil. Bohužel to odmítl, protože si nemyslel, že by se film v kinech dobře uplatnil. Místo toho šli pro část s Robertem Loggií.

3. Psi Roscoe a DeSoto byli pojmenováni po ulicích v Kalifornii.

Oba Dobermani se inspirovali silnic v údolí San Fernando , což je blízko místu, kde byl film natočen. Ukázalo se, že názvy ulic mohou také znamenat vynikající názvy psů.

Čtyři. Oliver & Company Byl prvním filmem Disney, který zahrnoval reklamu N-Movie

V celém filmu používali skutečné značky a loga. Podle FactRepublic , během filmu bylo spatřeno asi 30 z nich. Vzhledem k tomu, že film není tak dlouhý - a je vlastně krátkou stranou pro obrázek Disney - je úžasné, jak je všechny tak rychle naplnily.

5. Billy Joel byl také vybrán pro film

Když pomyslíte na hlasové herce, Billy Joel vám možná původně nepřijde na mysl. Podle an rozhovor s The Morning Call od roku 1988 byl Joel nadšený z natáčení filmu, protože měl 3letou dceru a věděl o důležitosti Disney. Když George Scribner pojal postavu a když jsme mu řekli… kdokoli na světě-vyberte si někoho, o kom si myslíte, že se skutečně dostane přes ten newyorský street-smart, savoir-faire postoj, který chcete, řekl, Billy Joel, Jeffrey Katzenberg , údajně uvedl předseda Walt Disney Studios.

Streamujte nyní společnost Oliver & Company


Populární Problémy

Seznam všech dobových tenisových grandslamových vítězů v čele s Rogerem Federerem a Margaret Court a zahrnující spoustu dalších, jako jsou Novak Djokovic, Rafael Nadal, Serena Williams, Steffi Graf a Andre Agassi.

Bývalý šampion US Open Juan Martin Del Potro nedávno hovořil s argentinským deníkem La Nacion o návratu Rogera Federera na turné po ročním propuštění.

Jak ukázat dívce, že ji miluješ. Pokud milujete dívku, je důležité jí to dát najevo. Pokud jste ale příliš stydliví nebo nervózní na to, abyste tato tři malá slova řekli nahlas, nebojte se. Existuje mnoho způsobů, jak můžete dívce ukázat, jak vám na ní záleží, prostřednictvím ...

S tenisem v přestávce uprostřed krize COVID-19 využil Nick Kyrgios svůj volný čas na nápadné nové tetování.