Jak streamovat „sesterský zákon“: Průvodce prohlížením rodiny

stream sestra jednat

Záblesk a glam bytí zpěváka se snoubí s rigidním životním stylem kláštera v této svérázné komedii s Whoopi Goldberg. Goldberg vykresluje Deloris Van Cartier, která se pod ochranou svědků připojí ke klášteru, aby se skryla před svým vražedným gangsterským přítelem.

Paul Rudnick je víc než jen komedie a napsal muzikál, který spojuje dva různé hudební styly-gospel a rock-and-roll. Po mnoha přepisech si však Rudnick přál být připsán jako Joseph Howard. Marc Shaiman stál za hudebním aranžmá, které pomohlo podpořit tento bujarý film režiséra Emile Ardolina. Maggie Smith, Harvey Keitel, Bill Nunn, Mary Wickes a Kathy Najimy doplňují obsazení Sesterský čin .

Vydáno v roce 1992, můžete sledovat Sesterský čin online, abyste sledovali vykořisťování hříšné Deloris.

Zde je návod, jak streamovat Sesterský čin právě teď:

konverzovat tenis

Jak streamovat „sesterský zákon“ - exkluzivně na Disney+

Sesterský čin je povedená komedie, která streamuje výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžete streamovat Sesterský čin a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte sesterský zákon
  5. 5. Klepněte na Sesterský zákon
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

„Sesterský zákon“: Přehled

Datum vydání: 29. května 1992
Tvůrci: Josepha Howarda
Ředitel: Emile Ardolino
V hlavních rolích: Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Harvey Keitel, Kathy Najimy, Mary Wickes
Hodnocení: PG
Synopse:

umístění tenisových loketních pásů

Poté, co se stane svědkem zločinu zahrnujícího jejího gangsterského přítele, je bouřlivá salonní zpěvačka nucena zapadnout do kláštera.

Jak dlouho trvá „sesterský zákon“?

Sesterský čin má dobu běhu 100 minut.

Spiknutí „sesterského zákona“

Deloris Van Cartier není svatá, ale když je svědkem svého přítele, gangstera Vince LaRocca, který zabil informátora, musí opustit svůj okázalý životní styl. Policejní poručík Eddie Souther pracuje na případu Deloris a umístil ji pod ochranu svědků. Bohužel pro hlasitou zpěvačku je její obálka jeptiškou v zapadlém klášteře v San Francisku.

Zpočátku se Deloris jen těžko přizpůsoboval přísnému plánu a přísným pravidlům farnosti svaté Kateřiny. Když si uvědomí, že její hudební nadání může pomoci sboru kláštera, Deloris vstoupí, aby trénovala své sestry. Rostoucí sláva nově reformovaného sboru bohužel začíná přitahovat pozornost, čímž je Deloris a její identita sestry Mary Clarence v ohrožení.

Obsazení ‚sesterského zákona‘

Sesterský čin je hlavní hvězdou talentovaného obsazení, z nichž mnozí zpívali své vlastní party během rockových/gospelových ztvárnění klasických písní.

30 za 30 oj simpson netflix

Whoopi Goldberg jako Deloris Van Cartier/sestra Mary Clarence

Odchozí vedení Sesterský čin „Deloris Van Cartier potřeboval umět zpívat a hrát. Zpočátku, v roce 1987, měl scenárista Paul Rudnick v úmyslu nechat Bette Midler splnit hlavní roli. Midler tuto roli odmítla v obavě, že by se její fanoušci nechtěli dívat, jak hraje jeptišku. Goldberg byl později podepsán, což si vynutilo několik přepisů do Rudnickova původního scénáře. Rene Russo a Glenn Close byli také zvažováni pro Deloris.

Maggie Smith jako Ctihodná matka/Matka představená

Ctihodná matka dohlíží na provoz farnosti svaté Kateřiny a zpočátku se zdráhá pustit Delorise do kláštera. Navzdory svým počátečním výhradám vůči Deloris si Ctihodná matka začíná uvědomovat důležitost hudby a přítomnosti zpěvačky v salonku. Carol Brunett, Diane Keaton a Meryl Streep byly také zvažovány pro roli.

Harvey Keitel jako Vince LaRocca

Jako Delorisův gangsterský přítel je Keitelina Vince LaRocca katalyzátorem jejího umístění v ochraně svědků. To není zdaleka první zobrazení zločince Keitelem. Ve stejném roce ztvárnil pana Whitea ve filmu Quentina Tarantina Rezervní psi a titulární poručík z Poručíku . Poručíku také představoval sesterství a točí se kolem jeptišky.

Wendy Makkena jako sestra Mary Robertová

Pěnivý a tichý po celou dobu Sesterský čin „Sestra Mary Robertová se stává centrem koučování Deloris. Když konečně najde svůj hlas, zpěvák a hlasová herečka Andrea Robinson zakročí pro působivé vokály. Lauren Holly, která později hrála Mary v Hloupý a hloupější , se ucházela o roli sestry Mary Robertové.

Písně a soundtrack „Sister Act“

Film jako Sesterský čin musí mít nezapomenutelný soundtrack a vydání Hollywood Records se ukázalo jako hit. Původně vydáno 9. června 1992, Sesterský čin soundtrack představoval písně v podání obsazení. Stejně jako ve filmu se Andrea Robinson postavila za zpěv sestry Mary Robertové. Byly zahrnuty také skladby složené Marcem Shaimanem, stejně jako předem nahrané písně použité na pozadí.

Když Sesterský čin vydán soundtrack, debutoval u #74 v žebříčku Billboard Top 200 Albums Chart. Když to nakonec dosáhlo #40, Sesterský čin seděl tam 54 týdnů. V lednu 1993 se soundtracku prodalo 500 000 kopií, což mu vyneslo zlatou certifikaci od Recording Industry Association of America.

„Sesterský zákon“ u pokladny

Sesterský čin vydáno vedle Smrtící zbraň 3 , Hry Patriot , a Batman se vrací , ale neměl problém dosáhnout na č. 2 a zůstat tam čtyři týdny. Po jeho vydání získal film 139 milionů dolarů na domácím trhu a 92 milionů v zámoří. Jeho hrubý výdělek 231 milionů dolarů z něj udělal osmý nejlépe vydělávající film na světě.

Recenze „Sesterského zákona“ - Co řekli kritici

Navzdory úspěchu pokladny filmu Sesterský čin obdržel smíšené reakce od kritiků. Film byl posouzen kvůli jeho pomalejšímu tempu a někteří kritici věřili, že příběh Vince LaRoccy nezapadá do komediálního tónu filmu.

Kde se „sesterský zákon“ hodí do Disneyho filmu Pantheon

Kritici se možná okamžitě nezamilovali Sesterský čin ale to nezabránilo získání dvou nominací na Zlatý glóbus za nejlepší film - muzikál nebo komedie a nejlepší herečku - filmovou komedii nebo muzikál. Sesterský čin pokračoval v budování franšízy, která obsahuje pokračování, Zpátky ve zvyku , a jevištní produkce. Whoopi Goldberg také staví na popularitě a úspěchu Sesterský čin a jeho muzikál z roku 2006 spojením obsazení omezeného počtu Sister Act: Božská hudební komedie jako Deloris.

Trailer „Sesterský zákon“Hrát si

Sesterský zákon - Trailer Prožijte všechnu zábavu, smích a neodolatelnou hudbu SISTER ACT - inspirovaný komediální hit, který sbalí lavice všude! Whoopi Goldberg hraje jako drzá a nízko pronajatá salonní zpěvačka nucená skrýt se před davem na posledním místě na Zemi, kde by ji každý hledal-v klášteře. Zatímco je tam, její neuctivý ... 2013-01-25T00: 17: 03 000Z

Drobnosti „sesterského zákona“: 5 rychlých faktů

Film tak populární a známý jako Sesterský čin určitě bude mít řadu zábavných faktů. Pro vaše potěšení ze čtení jsou tady!

úchop rakety

1. Běh sestry jeptišky

Těsně před fázovou adaptací Sesterský čin Film byl otevřen v roce 2009 a poprvé se spojilo herecké obsazení a Barnardo’s Children’s Charity Sestra Act Jeptišky Run . Tato událost sloužila k propagaci muzikálu a zároveň k získání peněz pro Barnardo’s: Believe in Children. První běh přilákal téměř 1 000 lidí. Další běhy se konaly v letech 2010 a 2011.

2. Hudební dědictví

Sesterský čin byl původně adaptován do muzikálu v roce 2006. Rekordní produkce trvala tři měsíce v Pasadena Playhouse v Kalifornii, než se zavřela, ale přesto vydělala přes 1 milion dolarů. Později se v roce 2007 přestěhoval do Alliance Theatre v Atlantě. V Londýně a na Broadwayi se objevily další inscenace, přičemž Goldberg se v krátkých sériích objevil jako matka představená. V roce 2020 se Goldberg měl vrátit jako Deloris v omezené produkci.

typy úchopů tenisových raket

3. Kontroverze v klášteře

Po Sesterský čin začal zaznamenávat určitý úspěch, ale také se stal ohniskem několika soudních sporů. První přišla v roce 1993, kdy herečka Donna Douglas a její partner Curt Wilson žalovali Disney, Goldberg, Bette Midler, jejich produkční společnosti a Creative Artists Agency za údajné plagiáty z knihy páru, Jeptiška ve skříni . Dvojice citovala více než 100 podobností mezi jejich scénářem pro knihu a Sesterský čin . Ačkoli jim Disney nabídl 1 milion dolarů, dva odmítli. Soudce nakonec rozhodl ve prospěch Disney. V roce 2011 Delois Blakely, jeptiška, žalovala společnosti Walt Disney Company a Sony Pictures a tvrdila, že má autobiografii z roku 1987 s názvem Harlem Street Nun byl základ pro Sesterský čin . Do roku 2013 byla žaloba zamítnuta.

4. Výzkum návyku

Paul Rudnick byl doporučen navštívit skutečný klášter, aby pomohl rozvinout realismus života uvnitř sesterstva. V opatství Regina Laudis v Betlémě se setkal s matkou Dolores Hartovou, která kdysi byla herečkou, zpěvačkou a tanečnicí. Matka Hartová se stala jedinou známou jeptiškou, která byla hlasujícím členem Akademie filmových umění a věd.

5. Trekkie Connections

Je to šest stupňů oddělení pro Trekkies! Sledujte obsazení Sesterský čin a zjistíte, že někteří si našli cestu na Star Trek série, včetně Goldberga, který hrál Guinana Star Trek: Nová generace . Castmate Max Grodenchik hrál Roma dál Star Trek: Deep Space Nine . Dívka, která na začátku filmu hrála mladého Delorise, navíc hrála také zastaralého Guinana Další generace .

Existuje samozřejmě i pokračování! Stream Sister Act 2 zde.


Populární Problémy

Získejte kompletní rozvrh prvního dne na Australian Open 2020, kde jsou v akci Federer, Djokovic, Serena a Osaka.

Dnes v noci pokračuje sezóna 4 „The Bold Type“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jedna věc je být dobrým týmovým hráčem, druhá věc je být dobrým kapitánem. Jen málokdo bude mít příležitost převzít tak důležitou vůdčí roli. Pokud máte to štěstí, že se stanete kapitánem týmu, budete muset být vůdcem ...

Rafael Nadal bude soutěžit na 2021 Barcelona Open, které se koná od 17. do 25. dubna tohoto roku.

Jak hrát Super Mario Run. Super Mario Run je bezplatná hra pro uživatele iOS a Android. První tři úrovně můžete hrát zcela zdarma. Chcete -li hrát zbytek hry, musíte zaplatit. Pokud se chcete ponořit a hrát, ...

Jak zamést podlahu. Zametání podlah je udržuje bez nevzhledného a nehygienického prachu a nečistot a je často prvním krokem v rozsáhlejších úklidových projektech. Přestože zametání může většině lidí připadat jako úkol zdravého rozumu, existuje ...