Jak sledovat fotbal Columbia vs CornellKenneth Zirkel / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0

V sobotu bude fotbalové mužstvo Cornell Big Red hostit zápas Columbia Lions v Ivy League.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Columbia vs Cornell

Hra (13:30 ET - čas zahájení) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

černé tenisky keds

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny fotbalových zápasů Ivy League v této sezóně, plus další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše pro 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Columbia vs Cornell živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Columbia vs Cornell

Ve svém závěrečném testu se Big Red podívá na to, že poprvé v této sezóně vyhraje druhý zápas v řadě.

Minulý týden si Dartmouth Big Green připsali první letošní porážku, když na cestě vyhráli 20: 17 a zlepšili se na 2: 4 ve hře Ivy League a 3: 6 celkově. Cornell běží zpět Harold Coles nesl 15krát na 111 yardů a přistání, když jeho tým překonal Dartmoutha 384-298 z rvačky.

jak mohu sledovat hru mláďat online

Říká se, že „jste to, co říká váš rekord,“ řekl hlavní trenér Cornell David Archer Cornell Daily Sun . Ne tyto děti - mají další úroveň odolnosti a sounáležitosti, a jsem na ně velmi hrdý a šťastný za ně.

Dodal: Jsem opravdu hrdý na náš tým a naše zaměstnance-máme za sebou rok plný neštěstí. Hráli jsme v opravdu těsných zápasech, kde jsme cítili, že jsme měli vyhrát. Řekl jsem jim: „K tomu, aby vás to neovlivnilo, je zapotřebí opravdu zvláštní skupiny lidí.“

Dartmouthova prohra je přivedla k remíze s Yale Bulldogs na konferenci směřující do posledního týdne. Pokud oba týmy v sobotu prohrají a Princeton Tigers vyhrají, pak se všechny tři podělí o titul Ivy League.

Mluvili jsme o tom, jak mohli ztratit doslova všechno - právě hráli dvě obrovské, emocionální hry, řekl Archer pro The Cornell Daily Sun. Nemyslím si, že Dartmouth zakroužkoval hru Cornell v jejich kalendáři ... Mohli bychom být tím nejnebezpečnějším týmem, protože jsme neměli co ztratit.

Lvi jsou také 3-6 za rok a 2-4 v ligové hře, když minulý týden klesli na Brown Bears 48-24.

pásmo na tenisový loket

Nechcete, aby se váš poslední domácí zápas hrál tak, řekl hlavní trenér Columbie Al Bagnoli Denní divák Columbia . Nemyslím si, že pokud budete mluvit s některým z našich dětí - ať už s ofenzivními dětmi nebo dětmi speciálních týmů nebo s defenzivními dětmi -, oni by s tím souhlasili. Není to odraz všech skvělých věcí, které udělali, a je to jen zklamání z mnoha úrovní.

Po remíze 21: 0 přes jednu čtvrtinu Lvi ve druhé snížili deficit na čtyři. Ale do přestávky v polovině zbývaly necelé dvě minuty, se vzdali 70 yardů touchdownového běhu na čtvrtém a jednom.

Podle serveru Columbia Daily Spectator se odehrálo mnoho obrovských her a spousta jističů. To bylo očividně klíčové, protože jsme začínali nabírat na obrátkách, začínali jsme dostávat trochu energie na vedlejší kolej a pak puf.


Populární Problémy

Packers se setkají s Cowboys v obrovské bitvě NFC v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zasáhnout pomalý softball. Pokud jste v softballu Slowpitch noví, zde je několik kroků, jak zlepšit své odpaly. Pomůže to procvičit se skutečnými nadhazovači i v odpalovací kleci. Vyberte si pálku. Ujistěte se, že je to legální ...

Sergejev porazil Stathama v kazašském tenise

Jak vyměnit vodní filtr Keurig. Populární kávovary Keurig vaří šálky kávy tekoucí vodou přes plastové plastové kazety s jednou porcí. Každý Keurig obsahuje malý filtr na uhlí, který čistí vodu, která končí v ...

Dlouholetý fitness trenér Rogera Federera Pierre Paganini nedávno poskytl několik novinek o procesu obnovy švýcarské hvězdy.