Jak sledovat CuriosityStream na Xbox One a Series X/S

curiositystream xbox one

CuriosityStreamStreamujte CuriosityStreamujte hnedPokud vás už nebaví všechny sitcomy a dramata, které najdete na Netflixu a Hulu, a nezajímáte se o typ obsahu, který Disney Plus nabízí, je pravděpodobné, že hledáte streamovací službu, která dělá věci trochu jinak. A tady přichází CuriosityStream.CuriosityStream je nyní k dispozici pro streamování na mnoha vašich oblíbených zařízeních a platformách. A pro mnohé z nás to znamená, že plánujeme přidat CuriosityStream do našeho Xbox One nebo Xbox Series X.

můžete stáhnout z disney plus

Je CuriosityStream na Xbox One?

CuriosityStream je k dispozici na Xboxu One od spuštění streamovací služby, stejně jako na vašem PS4, Zařízení Roku , PC, Mac, Android, iOS, Chromecast a další.Pokud se ale snažíte zjistit, jak přesně streamovat CuriosityStream na Xbox One, postupujte takto: 1. 1. Zaregistrujte se do CuriosityStream zde
 2. 2. Zapněte Xbox One
 3. 3. Přihlaste se ke svému profilu Xbox Live
 4. 4. Na domovské obrazovce Xbox stiskněte A tlačítko vyvolat Hledání
 5. 5. Zadejte „CuriosityStream“
 6. 6. Stiskněte Tlačítko přejít na CuriosityStream v Microsoft Storu
 7. 7. Bzučivé video/upoutávka zahájí automatické přehrávání. Ignorujte to a stiskněte levou páčku
 8. 8. Vyberte DOSTAT a zatlačte na Tlačítko (CuriosityStream se začne stahovat)
 9. 9. Po dokončení stahování se ve spodní části obrazovky zobrazí oznámení pro Xbox. Když k tomu dojde, aplikaci otevřete podržením prostředního tlačítka Xbox na ovladači.
 10. 10. Přihlaste se do CuriosityStream pomocí svých přihlašovacích údajů
 11. 11. Přejděte na pořad nebo film a stisknutím tlačítka A spustíte přehrávání.

Pokud jste to udělali správně, gratulujeme - měli byste streamovat CuriosityStream na svém Xbox One právě teď.

Streamujte CuriosityStreamujte hned
Kolik stojí CuriosityStream na Xboxu?

Stejně jako většina dostupných streamovacích aplikací pro Xbox One je CuriosityStream zdarma ke stažení . K jednomu z nich si však budete muset zakoupit předplatné CuriosityStream.Existují 4 různé možnosti předplatného pro CuriosityStream, takže je velmi flexibilní a lze jej přizpůsobit vašemu rozpočtu.

bílé tenisky

Zde jsou 4 úrovně:

 • HD měsíčně za pouhých 2,99 $/měsíc.
 • HD roční za 19,99 $/rok (nejoblíbenější/nejlepší hodnota).
 • 4K měsíčně za 9,99 $/měsíc.
 • 4K ročně 69,99 $/rok (nejlepší cena za nejlepší kvalitu obrazu).


Poté, co se přihlásíte k odběru služby CuriosityStream, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace CuriosityStream Xbox ve svém zařízení a zahájíte streamování.


Jaké pořady jsou na CuriosityStream?Hrát si

Trailer kanálu CuriosityStream Přihlaste se k odběru tisíců dokumentů a televizních pořadů literatury faktu. curiositystream.com 2020-06-05T14: 06: 23Z

Pokud máte potřebu Učit se něco nového, na CuriosityStream je spousta skvělých možností. Zde je jen několik momentů, které jsou nyní k dispozici:

Streamujte CuriosityStreamujte hned


Populární Problémy

Roland Garros zažil dojemný okamžik dobré sportovní milosti, když Juan Martin del Potro utěšil Nicolase Almagra.

Německo vytvořilo několik legend, jako jsou Steffi Graf a Boris Becker, a Alexander Zverev by doufal, že se k nim připojí jako šampioni.

Jak chodit na vysokých podpatcích. Vysoké podpatky mohou být nejlepším přítelem dívky - pomohou vám postavit se výš, vypadat štíhlejší a cítit se sebevědoměji. Chůze na vysokých podpatcích však může být trochu ošidná, zvláště pokud na to nejste zvyklí. Nedělej ...

Přehled sezóny 2013 sebedestruktivního Rogera Federera

Poté, co odehráli pátek, se Clippers a Lakers setkají v neděli na dalším přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.