Jak se dívat na Doctor Who Fury From the Deep 2021 online (USA)

BBC Amerika 'Doctor Who: Fury From the Deep'Doctor Who je zpět s dalším animovaným speciálem podle původních zvukových souborů ztracených epizod. Ten nejnovější se jmenuje Fury From the Deep a ve Spojených státech má premiéru v sobotu 20. března v 18 hodin. ET/PT na BBC America.

ráčnový tenis

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik způsobů Doctor Who: Fury From the Deep streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos BBC America a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Doctor Who: Fury From the Deep žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos BBC America a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Doctor Who: Fury From the Deep živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos BBC America a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Doctor Who: Fury From the Deep živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Doctor Who: Fury From the Deep“Hrát si

Fury from the Deep Trailer | Doktor kdo „Je to tam dole ... ve tmě ... v potrubí ... čeká ...“ 🌊 Podívejte se na trailer k Doctor Who: Fury from the Deep-ztracený příběh z roku 1968 je nyní k dispozici jako nová animace, na DVD a Blu-ray! Zjistěte více a získejte kopii zde: bbc.in/2WaHIP9 SLEDUJTE VÍCE: Druhý lékař: bit.ly/TheSecondDoctor Animations: bit.ly/DW-Animations… 2020-09-07T17: 00: 01Z

V říjnu 2020 uvedla BBC America premiéru ztraceného osmého seriálu čtvrté sezóny Doctor Who, který byl původně vysílán v roce 1967 a jako doktor hrál Patrick Troughton. Bylo to nazýváno The Faceless Ones a vysílal přes šest hodin po dvě noci. Zvláštností byla animovaná přestavba původní show pomocí původních zvukových souborů překrytých novou animací.

Nyní to BBC dělá znovu s Fury From the Deep, který je také založen na seriálu z Troughtonových dob jako doktora. Popis série zní:

Tato animovaná verze klasiky z roku 1968 chybí v archivech BBC a vidí zemi TARDIS na hladině moře, kousek od pobřeží Anglie. Doktor (Patrick Troughton, The Omen) spolu se svými společníky Jamie (Frazer Hines, Two Days in the Smoke) a Victoria (Deborah Watling, The Invisible Man) pomocí gumového člunu vyplouvají na břeh, kde jsou zastřeleni sedativem šipkami a zajatými ostrahou, když dorazili do omezeného prostoru rafinerie plynu.

Na základně rafinérie, kterou vede muž jménem Robson (Victor Maddern, Chitty Chitty Bang Bang), se doktor dozví, že došlo k řadě nevysvětlených problémů s tlakem v přívodních potrubích z vrtných souprav na moři. Později se ukázalo, že jedna ze souprav nasála parazitickou formu mořských řas, která je schopná uvolňovat jedovatý plyn nebo podivný druh pěny, která mu umožňuje převzít kontrolu nad myslí těch, kterých se dotkne.

zlepšení tenisového podání

Plevel se rychle šíří a zdá se, že je založen na vytvoření obrovské kolonie soustředěné kolem souprav. Doktor dělá náhodný objev, že je velmi citlivý na vysoký hluk; v důsledku toho je schopen použít zesílený zvuk Victoriainých výkřiků k jeho zničení.

Speciál Fury From the Deep se koná v neděli 21. března od 18 hodin. do 21 hodin ET/PT na BBC America.


Populární Problémy

Jak otevřít stojánek Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí, jak pomocí stojanu hrát Nintendo Switch v přenosném prostředí. Stojan můžete použít k hraní Nintendo Switch bez televize s ovladači Joy-con ...

Naučte se streamovat Mandalorianský zákulisní speciál na Disney Plus online.

Jak docílit toho, aby kalhoty na jógu vypadaly módně. Jógové kalhoty se mohou zdát ležérní, ale jejich elegantní silueta a jednoduchý vzhled se vejde do mnoha outfitů. Přitahování pozornosti nahoru vám umožní vytvořit elegantní, mírně formální oblečení. Pro příležitostnější ...

Účast na opeře je zábavný zážitek a výmluva, jak se obléknout. To, co si obléknete, závisí na dress codu opery a samotné show. Pro formálnější operu se rozhodněte pro elegantní šaty nebo smoking. Pokud je budova opery více ...

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna.