Po potopení se Daniil Medveděv zvedá, aby zastavil Chrise Eubankse v prvním semifinále Wimbledonu

Nasazená trojka zajistila vítězství 6-4, 1-6, 4-6, 7-6 (4), 6-1 a ukončila sérii devíti výher Američana ve středu.Po příchodu do Wimbledonu se Daniil Medveděv chlubil rekordem sezóny 41-8. Z výher byly pouze dvě vyrobeny na prvních dvou velkých letošních.

který muž jako první vyhrál 100 turnajů atp (asociace tenisových profesionálů)?

Medveděv, který se vrátil do All England Clubu poprvé od roku 2021, za sebou nechal neuspokojivé grandslamové výsledky pěti vítězstvími na trávnících SW19. Ve středu nasazený hráč č. 3 zastavil devítizápasovou vítěznou sérii Christophera Eubankse a vyšvihl se v pátém setu vítěz bere vše za stavu 6-4, 1-6, 4-6, 7-6 (4). Vítězství 6-1 pod uzavřeným kurtem č. 1.„V zápase došlo k momentu, kdy jsem úplně ztratil hru samotnou. Hrál dobře, začal jsem klesat a dělat spoustu chyb,“ řekl Medveděv ve svém rozhovoru na kurtu. „Ve třetím setu jsem začal něco budovat. Ve čtvrté mi pomohlo, že jsem tam byl.“

Medveděv nyní postoupil do semifinále na třech různých majorech. Vyhrál US Open 2021 a na Australian Open v letech 2021-22 se umístil na druhém místě. Před těmito čtrnácti dny měl na travnatém majoru skóre 8:4.

Medveděv vlastní jednu korunu na trávě: 2021 Mallorca.Medveděv proti Eubanksovi vyhrál bitvu v podání: 28 es es a 24 za 38 bodů při druhém podání překonalo Američanovy úspěchy na těchto frontách.

čtyři druhy podání v tenise

Na konci třetího setu se objevil jeden sporný moment. Když Eubanks servíroval za stavu 4-3, 30-0, Medveděv přesměroval míč poté, co Eubanks předvedl perfektní podání a volej. Ruský swat zasáhl operátora kamery, což vedlo k varování hlavního rozhodčího Damiena Dumusoise za nesportovní chování. Medveděv poté přistoupil k diskusi ve francouzštině, aby prodiskutoval, co se stalo.Drželi se pevně, aby dosáhli tiebreaku čtvrtého setu, a bylo za stavu 3:3, když se zápas pevně otočil ve prospěch Rusa. Poté, co si vynutil rozhodnutí, Medveděv zlomil Eubankse v lásce na cestě k otevření vedení 4:0 a potřetí v setu prolomil vítězství na 2:57.

Medveděv nyní absolvoval obě schůzky s Eubanksem a ve čtvrtfinále také ukončil jízdu svého vrstevníka na Miami Open.

Medveděv, který usiluje o své páté velké finále, čeká na Carlose Alcaraze. Nejlepší nasazený porazil šestého nasazeného Holgera Runea, 7-6 (3), 6-4, 6-4.

jak hrát tenis ve větru

Populární Problémy

Jelikož Miami Open začíná dnes, zde je pohled na nejzajímavější zápasy prvního kola zahrnující Ferrera, Berdycha a Lopeze.

Jak vyrobit vodní kolo. Vodní kola využívají k pohybu rotující vodu a lidé je po staletí používají k výrobě energie, jako je pila dřeva a mletí zrna na mouku. Můžete předvést sílu a mechaniku ...

Dominic Thiem na začátku tohoto měsíce oznámil, že se připojí ke společnosti Kosmos Holding, sportovní a mediální investiční skupině, kterou založil barcelonský obránce Gerard Pique.

Sledujte živé aktualizace ze semifinále ve Wimbledonu, když Roger Federer převezme Milos Raonic.

Jak zřídit jídelnu v Domě s pečovatelskou službou na večeři. Zřízení jídelny v domě s pečovatelskou službou se může zdát snadné, ale je to trochu komplikovanější než pouhé položení nože, lžíce a vidličky na stůl. Musíte si také pamatovat ...