Jak se dívat na rodiny MTV Mafia MTV online zdarma

MTVMTV tento týden debutuje novou reality show s názvem Rodiny mafie , která diváky zavede do každodenního života rodin s vazbami na organizovaný zločin. Premiéru má ve čtvrtek 9. dubna ve 21 hodin. ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, streamujte zde Rodiny mafie na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte MTV na FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

banditský tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Rodiny mafie živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sledujte MTV na Philo TV

MTV je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

jaká velikost tenisové rakety pro 5 let

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Rodiny mafie žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte MTV na Sling TV

MTV je součástí balíčku Sling TV Sling Orange + Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue + Comedy Extra (54 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 $ a poté 35 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

tenisové ragúty

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Rodiny mafie živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Rodiny mafie“Hrát si

Breaking 'The Gravanos' | Rodiny mafie Karen a Karina rozdělují vstupy a výstupy své slavné rodiny! #MTV #FamiliesOfTheMafia Přihlaste se k odběru MTV: goo.gl/NThuhC Když se známý mafiánský boss Salvatore 'Sammy the Bull' Gravano vrací domů z arizonského vězení, jeho komunita Staten Island, NY, stojí na křižovatce. Šestidílná dokumentace sleduje dva roky čtyři sousední rodiny spřízněné s mafií, když… 2020-04-01T16: 00: 03.000Z

Podle oficiální show web na MTV „Tato šestidílná dokumentace sleduje dva roky čtyři rodiny spřízněné s mafií, které se ocitly na křižovatce. Když bude proslulý šéf mafie Salvatore Sammy the Bull Gravano propuštěn z vězení v Arizoně, kde byl uvězněn téměř 20 let, rodiny se musí rozhodnout, zda přeruší vazby s organizovaným zločinem, nebo přijmou jeho dlouholeté tradice a dědictví.

Rodiny v seriálu zahrnují Gravanos, O'Tooles, LaRoccas a Augustines. Sídlí na Staten Island, New York. Zde se můžete těšit na setkání.

Gravanos: Karen Gravano a Ramona Rizzo z VH1’s Mob manželky plus Karina Seabrook a Sammy býk. Karen je Sammyho dcera a Karina je její dcera. Sammy si o nich udržoval přehled, zatímco byl ve vězení 18 let, ale rozhodně to pro něj bude úprava, aby se vrátil do starého života.

jak házet křivák s tenisákem

O’Tooles: Billy O'Toole, jeho bývalá manželka Jess Clare a jejich dvojčata, Joe a Taylor, oba měli své vlastní zákony. O’Tooles jsou součástí irské mafie, která byla občas v rozporu s italskou mafií.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Požádali jsme Karen a Karinu, aby rozebraly některé z největších mafiánských mylných představ o popkultuře! ? Nenechte si ujít premiéru filmu #FamiliesofTheMafia tento čtvrtek v 9/8c na @mtv!

Příspěvek sdílený uživatelem Rodiny mafie (@familyofthemafia) 7. dubna 2020 ve 14:15 PDT

LaRoccas: Gina LaRocca, její syn Christian CP Patterson a Anthony a Trish Gelardi. Když se Gina zapojila do světa mobů a otec CP šel do vězení, vychovávali ho strýc Anthony a teta Trisha. Čím je starší, tím více se ho Anthony, Trisha a Gina pokoušejí odvrátit od života organizovaného zločinu.

tenisové výsledky

Augustiniáni: Lisa Augustine a její dcera Dennie. Lisa vyrůstala s Karen Gravano, ale vedli velmi odlišné životy. Lisa se nyní snaží zajistit, aby její dcera Dennie, která právě dokončila vysokou školu, zůstala na správné cestě. Lisu ale pronásleduje otec, který ji opustil, když byla malá.

Popis premiérového dílu zní: Karen se vydává na cestu ze Staten Islandu do Arizony se svou dcerou Karinou, aby po propuštění z vězení navštívila svého otce Sammyho „The Bull“ Gravana; Jess se pokusí pustit Billyho zpět do života Taylora a Joe.

A popis druhé epizody škádlí: Když se známý mafiánský boss Salvatore ‘Sammy the Bull‘ Gravano vrací domů z vězení, jeho newyorská komunita stojí na rozcestí; dokumenty sledují čtyři rodiny, které se rozhodují, zda přeruší vazby s organizovaným zločinem, nebo přijmou jeho odkaz.

Rodiny mafie vysílá ve čtvrtek v 9 hodin ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Tenisová událost také přišla o čtvrtou nasazenou dvouhru žen Agnieszku Radwanskou.

Jak rychle tónovat zadek. Kdo by nechtěl tónovaný zadek? Vylepšení zad je opravdu jednoduché. Zadek je v podstatě jen další sval, takže je lze cílit a posilovat. Několik klíčových cvičení zpevní váš zadek rychle ...

Jak zabalit kufr za třicet minut (dívky). Jste dívka a potřebujete/chcete si zabalit kufr za pouhých 30 minut? Tento článek obsahuje několik užitečných tipů a triků, jak na to. Vyberte si kufr. Ujistěte se, že není příliš těžký nebo ...

Victoria Azarenka a Venus Williamsová se ve středu setkají v prvním kole Italian Open. Venus má v jejich vzájemném souboji náskok 6: 2 na Azarenkovou.