Jak se dívat na Indiana vs Ball State Football online bez kabelu

Sledujte Indiana vs Ball State online

Getty

stahujte filmy disney plus do notebooku

Ball State je od své poslední vítězné sezóny odstraněno šest let, zatímco sucho v Indianě je dvojnásobné. Oba, kteří se snaží zahájit rok správnou nohou, když se pokoušejí ukončit tyto pruhy v roce 2019, se státní rivali setkají v sobotu v Indianapolis.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Indiana vs Ball State na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

měkká loketní ortéza

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indiana vs Ball State na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendu Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indiana vs Ball State na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled státu Indiana vs Ball

Michael Pennix přebírá v této sezóně místo quarterbacka za Hoosiers po působivém předvádění v loňském roce, než roztrhl svůj ACL. Pennix by měl mít spoustu pomoci, protože Hoosiers se vrací a začíná utíkat Stevie Scott, stejně jako většina kvalitních a zkušených přijímajících sborů. I když existuje několik otázek týkajících se útočné linie, jednotka se ve skutečnosti může pochlubit slušným množstvím zkušeností smíchaných s vzrušujícím mladým talentem. Přestože byl Hoosiers potenciálním otazníkem na začátku sezóny, mohl v průběhu sezóny považovat ofenzivní linii za jednu z jejich největších předností.

Defenzivně mají Hoosiers vracející se talenty a vypadají jako mnohem zkušenější jednotka ve srovnání s loňským rokem - vrací sedm startujících z loňského týmu. Se zkušenostmi na lajně, na lajně a sekundárně by Hoosiers měl být docela dobře zaoblenou obranou v řadě, která by výrazně zlepšila jejich nekonzistentní hru z posledních let.

Cardinals také vypadají, že se zlomí v novém quarterbackovi po přechodu z éry Riley Neal. Rozehrávač využil pravidel pro přenos absolventů, aby odehrál svou poslední vysokoškolskou sezónu ve Vanderbilt a vypadá, že ho nahradí Drew Plitt. Trestný čin by měl vypadat značně odlišně, protože Plitt je mnohem více kapesním kolem ve srovnání s Nealem - který by mohl dělat/prodlužovat hry s nohama. Zatímco také pracují v novém běhu, Cardinals vrací celou ofenzivní linii spolu s téměř každým přispěvatelem z minulé sezóny.

přes tenisové podání

Cardinals vrací devět hráčů z vynikající obrany v minulé sezóně. Očekávejte, že obrana bude hrát obrovskou roli v tom, že pomůže Ball State dobře odstartovat, zejména proto, že přihrávky i spěchající útoky mají nové tváře. Když vezmeme v úvahu, kolik talentů se vrací, není vyloučeno, že v této sezoně lze od jednotky očekávat nějaký postup, i když překonat loňskou vynikající obranu přihrávek bude neuvěřitelně těžké.

Ball State by se měl snažit zvládnout velikost Indiany vpředu, i když mají předpoklady pro tým, který by byl naštvaný. Zvláště pokud je quarterback Drew Plitt připraven hrát, Cardinalův průchozí útok má schopnost udržet je ve hře, zatímco jejich obrana je dostatečně talentovaná, aby přišla s velkými zastávkami, když je potřebují. I když mohou být fyzicky překonáni, Cardinals mají dostatečný talent na obranu, aby mohli příležitostně hrát velkou hru. Zejména s přicházejícími ofenzivními otazníky Indiany očekávejte, že tato hra bude mnohem bližší, než naznačuje většina raných předpovědí.


Populární Problémy

Většina akcí házené na olympijských hrách v roce 2021 nebude v USA přenášena živě, ale zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z každého jednotlivého zápasu.

Agentka Sereny Williamsové Jill Smollerová poskytla krátkou, ale pozitivní aktualizaci kondice svého klienta.

Jak hrát Tetherball. Tetherball je hra, kde dva soupeřící hráči udeří míč připevněný k lanu na tyči ve snaze provinout lano celou kolem tyče. Tato hra byla populární ve filmu Napoleon Dynamite, ale ...

Troy a Southern Miss se setkají v zajímavé skupině 5 sobotních zápasů. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Moderní vinobraní je módní trend, který kombinuje oblečení ve vintage stylu s oblečením do ulice. Odvážné potisky, dna s vysokým pasem a košile s límečkem jsou součástí toho, co dělá tento moderní vzhled inspirovaný vintage. Dosažení moderního ročníku ...

No. 1 Iowa se v pátek večer utká s Minnesotou v zápase 15 nejlepších zápasů. Pokud nemáte síť Big Ten Network, můžete zápas sledovat online naživo.