Jak sledovat Michael Vick 30 za 30 online

Vick 30 za 30

Getty

Kontroverzní život bývalého hvězdného quarterbacka Atlanta Falcons Michaela Vicka je podrobně popsán v dokumentárním filmu ESPN 30 for 30 Vicku .

Jak sledovat „Vick“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Vicku , lze sledovat s předplatným ESPN+.

Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

jak dlouho rakety vydrží

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Vicku na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled „Vick“ 30 za 30

Dvoudílný dokument zaznamenává život a kariéru NFL Michaela Vicka, čtyřnásobného quarterbacka Pro Bowl. V roce 2007, po šesti letech v lize, všichni s Atlanta Falcons, byl Vick zatčen a odsouzen na základě obvinění vyplývajících z jeho role v řízení nezákonného kruhu boje se psy.

Odseděl si 18 měsíců ve federálním vězení, poté se vrátil do NFL a pět let hrál za Philadelphii Eagles, než před ročním působením jako záložník New York Jets a Pittsburgh Steelers.

sledování 16 a těhotná online

Jako historický dokumentarista jsem měl zájem zasadit život Michaela Vicka do větších historických příběhů - příběhů o rase a sportu, chudobě a moci a o systému trestního soudnictví, řekl režisér Stanley Nelson v Tisková zpráva ESPN . Ve filmu vidíme, jak Vickovo dětství ovlivňuje rozhodnutí, která dělá, a jak tyto větší sociální síly formují jeho trajektorii. Doufám, že diváci filmu mohou lépe porozumět sociálnímu kontextu, který dal vznik Vickovu příběhu, a také jeho dozvuku.

Po propuštění z vězení se Vick zasazoval o práva zvířat a úzce spolupracoval s Humane Society na jejich kampani proti bojům se psy.

Snažím se to zvládnout hned poté, co jsem prošel tím, čím jsem prošel, a poté, co se stalo, řekl Vick Pittsburgh Post-Gazette po podpisu smlouvy s Steelers v roce 2015. Nejlepší bylo udělat nápravu toho, co jsem udělal. Nemůžu to vzít zpět. Jediná věc, kterou mohu udělat, je ovlivnit masy dětí, aby se vydaly stejnou cestou, jakou jsem šel já. Proto spolupracuji s Humane Society a ovlivňuji životy mnoha dětí a zachraňuji spoustu zvířat.

Měli jsme velký pokrok. Dokázali jsme změnit některé zákony a udělat skvělé věci, na které jsem velmi hrdý. Nikdy jsem si nemyslel, že to udělám.

30 za 30 fab pět netflix

Vick veřejně podpořil zákon o zákazu boje proti divákům, který v roce 2014 podepsal prezident Barack Obama.

Vím, že jsem nepravděpodobný zastánce, řekl Vick prostřednictvím zástupce v roce 2015 ESPN . Byl jsem součástí problému. Nyní můj pohled může pomoci dosáhnout lidem, které aktivisté nemohou dosáhnout. Mohu pomoci ostatním, aby se stali agenty změn.

Poté, co odseděl sezónu NFL 2016 jako volný agent, Vick oficiálně ukončil svou kariéru a v roce 2017 podepsal s Falcons odchod do důchodu jako člen týmu, s nímž se proslavil.

Michael, jako každý na povrchu Země ... udělal ve svém životě chybu, řekl po Vickově odchodu majitel Falcons Arthur Blank Washington Post . Začíná to člověkem, který teď mluví, ale život je ve skutečnosti o poučení se ze svých chyb, vykoupení, naučte se být lepším člověkem, posouvejte se dál a měňte životy ostatních lidí.

Během 13 sezón NFL dokončil Vick 56,2% svých přihrávek na 22 464 yardů, 133 přistání a 88 zachycení. Je držitelem rekordu NFL ve spěchajících yardech jako quarterback, s 6 109. V lednu sloužil jako čestný kapitán v profesionální míse v Orlandu.

Asi za posledních devět let jsem podporoval Michaela a jeho, myslím, uznání chyby, které se dopustil, řekl v prosinci komisař NFL Roger Goodell pro The Washington Post. Zaplatil za to každou cenu. Byl za to zodpovědný. Agresivně spolupracoval s Humane Society a dalšími institucemi na řešení práv zvířat a na zajištění toho, aby lidé neudělali stejnou chybu jako on. A to obdivuji. Vím, že jsou lidé, kteří mu to nikdy neodpustí. On to ví. Ale myslím si, že je to mladý muž, který skutečně vzal svůj život pozitivním směrem, a my to podporujeme.

Nelson, který má rád Vicka, je Afroameričan, získal tři ceny Primetime Emmy: dvě za dokumentární film Freedom Riders z roku 2010 a jeden za režii epizody z roku 2003 ze série PBS s názvem American Experience s názvem Vražda Emmetta Tilla.

Jako filmaře na mě [Vickův] příběh rezonoval, protože je tak složitý, řekl Nelson Neporažený . Není to jen vzestup a pád. Je to víc než to a umožňuje nám to mluvit o jiných věcech kromě fotbalu. V celé historii je představa afrických amerických quarterbacků, pohled na to, co sport znamená pro děti ze zbídačeného prostředí, rozdíl v optice, přes kterou se Afroameričané a bílí Američané dívají na celý incident boje se psy a Mikeův trest odnětí svobody, a další.

kde se můžu dívat, bojíš se tmy?

Je to klasický americký příběh. Sport je součástí všech našich životů, je součástí toho, kým jsme jako větší společnost. Umožnilo mi to mluvit o jiných věcech v kontextu tohoto příběhu pro jednoho muže. O tom je vyprávění. Není to tak, „tohle se stalo ze dne na den“ Michaelovi Vickovi nebo jezdcům za svobodu nebo Marcusu Garveyovi nebo Černým panterům. Jde o to, jaký je větší příběh za tím vším a jak se to odráží na tom, kdo jsme?

čisté bílé tenisky

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

  1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
  2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
  3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
  4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
  5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
  6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
  7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
  8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
  9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
  10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici také další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy Show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Stefanos Tsitsipas získal svůj první letošní titul ATP. Svět č. Očekává se, že 15 dosáhne v roce 2019 větších výšek.

Roger Federer zkouší s houslemi struny jiného druhu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Blazers vs Lakers Game 1 online, pokud nemáte kabel.

Jak velikost kovového náramku Casio. Hodinky Casio jsou téměř všudypřítomné, ale změna velikosti metalových pásů, se kterými někteří přicházejí, je pro většinu stále záhadou. Kovové kapely nejsou univerzální pro všechny. Pokud jste upgradovali z gumových hodinek ...

Jean-Francois Caujolle, ředitel turnaje akce ATP Tour 250 v Marseille, byl nedávno dotázán, zda má Roger Federer v sobě ještě další wimbledonský titul.

Jak vyrobit gel z aloe vera. Aloe vera gel je jedním z největších léčitelů přírody. Lze jej použít k ošetření spáleniny od slunce, zvlhčení pokožky a zklidnění podráždění. Chcete -li si vyrobit vlastní, potřebujete pouze zdravou rostlinu aloe. Aloe vera gel lze smíchat s ...