Jak se dívat na premiéru seriálu Love 3 po uzamčení online

Láska po zamčení

WE tv/YouTube „Love After Lockup“ se bude vysílat v pátek večer ve 21 hodin. ET na WE tv.

Love After Lockup, Série reality show WE tv po párech, které se potkaly a zamilovaly se do vězení, se vrací se zcela novou sezónou v pátek 17. července ve 21 hodin. ET/20:00 CT. Popis premiéry 3. sezóny zní: John plánuje svatbu pickupu. Scott se pohybuje 1 200 mil za zločince, kterého nikdy nepotkal. Jessičina rodina je proti jejímu sňatku s členem gangu. Shawn riskuje svých 401 tisíc za vězně. Shavelova rodina si myslí, že Quaylon je vinen, dokud se neprokáže, že je nevinný.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos WE TV na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

WE TV je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

badmintonové tipy pro jednotlivce

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

rovnátka na tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

WE TV je jedním z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sling TV

Balíček Sling Orange Sling Orange plus Lifestyle Extra obsahuje 43 živých televizních kanálů, včetně WE TV:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

kolik stojí tenisová raketa

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling přichází s 10 hodinami cloudového DVR.


Nové epizody Air Friday Nights ve 21:00 ET/20:00 CT na WE tvHrát si

Love After Lockup 🚨🔥 Sneak Peek! Páry riskují všechno, aby se při propuštění setkali se svými snoubenci. Když se tváří v tvář šokujícím prvenstvím, rodinnému dramatu a podvodu na skalnaté cestě k oltáři, přežije jejich láska po uzavření, nebo je to všechno jen podvod? Love After Lockup se vrací 17. července v 9/8c. #LoveAfterLockup Přihlaste se k odběru kanálu WE pro… 2020-07-01T14: 31: 27Z

Nové epizody Láska po zamčení bude vysílat v pátek večer v 9 hodin ET po premiéře Season 3. Nová sezóna nabízí hned šest párů, včetně Jessicy a Maurice, Shawna a Destinie, Johna a Kristianny, Scotta a Lindsey, Tyrice a Chandy a Shavela a Quaylona. Nicméně podle Průvod „Další dvojice se představí někdy po cestě - Heather a Dylan se k obsazení připojí později v sezóně.

WE TV popis seriálu zní: Vysoce návyková série sleduje hrdličky, kteří doufají, že se dostanou k oltáři s jailbirds, kteří je mohou nebo nemusí vodit. Od prvních chlípných setkání mimo zdi vězení až po trapná setkání s mámou, Láska po zamčení nezmeškáte okamžik každé romantické, krkolomné a srdcervoucí cesty.

Nová sezóna slibuje spoustu dramat, slz, bojů a žalu, podle promo výše. Jessica a Maurice se setkali a vzali se, když byl Maurice ve vězení, což hluboce zatěžovalo její vztah s rodinou. Přestože se Shawn s Destinie nikdy osobně nesetkal ani jej neviděl, podniká obrovský skok ve víře a ponoří se do svých 401 tis., Aby pomohl zaplatit za její svazek, a Scott již utratil desítky tisíc dolarů za Lindsey, která má za sebou historii cukr baby. Mezitím se John plánuje oženit s Kristiannou v okamžiku, kdy bude propuštěna z vězení, Tyriceova rodina věří, že ho Chanda používá, a Shavelova rodina není přesvědčena, že Quaylon je připraven být nevlastním otcem Shavelovy dcery.

5 nejlepších tenisových raket

Láska po zamčení vysílá v pátek večer v 9 hodin ET na WE tv. Do té doby zde můžete držet krok se všemi nejnovějšími zprávami o televizním vysílání a zábavě.


Populární Problémy

Jak prát lyžařskou bundu. Lyžařské bundy vás v zimě skvěle zahřejí, ale po celé sezóně se mohou špinit. Rozhodnout se, jak vyprat lyžařskou bundu, může být těžké, zvláště pokud je vyrobena z materiálu, se kterým jste se nikdy nepotýkali ...

Jak hrát Starcraft 2. S jedním rozšířením ven a druhým na cestě zůstává Blizzard Entertainment StarCraft II jednou z nejpopulárnějších strategických her v reálném čase (RTS) jak pro příležitostné hráče, tak pro profesionální hráče. Pokud právě dostáváte ...

Alabama v sobotu otevírá fotbalovou sezónu 2020 proti Mizzou. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak zabalit Achillovu šlachu. Vaše Achillova šlacha, která probíhá od lýtkového svalu k patě, vám umožňuje chodit, běhat, skákat a ohýbat nohu. Pokud je vaše Achillova šlacha bolestivá nebo zraněná, můžete ji zabalit, dokud se hojí. Obal...

Bocce ball je stará italská hra na trávníku, která se tradičně hraje na rovném povrchu pokrytém pískem nebo krátkou trávou a obsažená v dřevěném okraji. Bocce se hraje házením různě velkých míčků po kurtu a počítáním bodů ...

Citadel a Mercer se sejdou v sobotu na zajímavém fotbalovém zápase. Takto můžete hru sledovat.