Jak se dívat na Vikingy, 6. sezóna, epizoda 10, finále v polovině sezóny online

Vikingové, sezóna 6

Kanál historie/YouTube „Vikingové“ se vysílají ve středu večer ve 22 hodin EST na kanálu historie.

Finále v polovině sezóny Vikingové vysílá se ve středu 5. února 2020 ve 22 hodin EST v historii. Popis epizody 10, šesté epizody s názvem Nejlepší plány, zní: Ivar a Igor možná plánují proti Olegovi, ale stále jsou součástí síly, která opouští Kyjev, aby vtrhla do Skandinávie. Král Harald a král Bjorn začínají zuřivé přípravy na invazi. Lze však udělat dost pro to, abychom odolali ruské síle?

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos kanálu History na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

History Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

line tenisová sukně

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete kanál historie sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím serveru Philo aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

History Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

jak uzdravíš tenisový loket?

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos kanálu History na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

wii tenisové tipy

Hulu s živou televizí

Kanál historie je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

VAROVÁNÍ: Nějaký Vikingové spoilery dopředu! Vraťte se nyní, pokud vás nechytí.


Dnešní epizoda uvidí krále Bjorna a krále Haralda, jak se připravují na invazi Rusů

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Kdo zvítězí v bitvě, která přijde?

Příspěvek sdílený uživatelem VIKINGS (@historyvikings) 3. února 2020 v 15:01 PST

Promo výše ukazuje krále Bjorna a krále Haralda, jak se na poslední chvíli připravují na blížící se ruskou invazi, když se připravují na souboj s princem Olegem, Ivarem a Hvitserkem. Popis dnešní epizody naznačuje, že aliance Bjorna a Haralda bude nadále posilovat, když se Olegovy síly přesunou z Kyjeva do Skandinávie; mezitím Ivar a Igor pokračují ve spiknutí proti Olegovi.

živé přenosy havranů a ocelářů

Dnešní epizoda bude poslední na několik příštích měsíců. Oficiální datum návratu pro druhou polovinu sezóny není, ale IMDb hlásí, že se show vrátí ještě letos v listopadu. Síť to však v publikaci tohoto článku nepotvrdila, takže Heavy tento příspěvek aktualizuje, jakmile budou známy další informace. Pro šestou a poslední sezónu přehlídky je naplánováno 20 epizod, takže fanouškům zbývá dalších 10 epizod, než série skončí.

Aktualizace: IMDb původně poznamenal, že se show vrátí v listopadu, ale nyní stránka pouze uvádí, že epizoda 11 se vrátí někdy v roce 2020. Přesné datum je v tuto chvíli stále neznámé.

Nalaďte si večer, 5. února 2020 ve 22 hodin EST/21:00 CST stihnout finále v polovině sezóny Vikingové. Do té doby se nezapomeňte podívat na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

49ers a Ravens se v neděli potkají v potenciálním Super Bowlu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud si na dvorku užíváte klidu a pohody, budete se cítit odhaleni, plot pro ochranu soukromí může být přesně to, co potřebujete. A pokud jde o stavbu prominentních struktur, jako jsou ploty, je cedr jedním z nejlepších materiálů. Své...

Jak se osprchovat v sádře. Když si zlomíte ruku nebo nohu, možná si říkáte, jak budete cvičit základní hygienu. Sprchování může být v sádře obtížné, ale problém není nepřekonatelný. V případě, že zlomíte končetinu, ...

Státní nepřátelé Střední Michigan a Západní Michigan se setkají v sobotu odpoledne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Jak vyrovnat kulečníkový stůl. Kulečníkový stůl musí být v rovině, aby se koule rovnoměrně valily po plsti. Nerovnoměrný kulečníkový stůl zabrání přesnosti střel hráčů a umožní koulům, aby se odkutálely na jednu stranu nebo oblast stolu. S několika ...