Hra, set, sázka, uvádí BetMGM: Casper Ruud vs. Holger Rune, Acapulco

Rune je nyní hráč na vyšším žebříčku, ale Ruud vede 5-1 v heads-to-head.Akce v Acapulcu byla celý týden fantastická, takže je příhodné, že nás čeká vzrušující semifinálový souboj mezi světovou jedenáctkou Casperem Ruudem a světovou sedmičkou Holgerem Runem. Ruud jde do finále v Los Cabos, kde nedokázal porazit rozžhaveného Jordana Thompsona. Celkově však Ruud v posledních několika týdnech vypadal uzavřeně a jeho hra se ukázala jako skvělá pro pomalejší akce na tvrdém hřišti.

ny jets live stream zdarma

Pokud jde o Rune, tento týden byl zatím poměrně jednoduchý. Jeho partnerství s Patrickem Mouratoglou je takové, které vypadá, že by mohlo být docela plodné, a oba pravděpodobně chtějí tento týden učinit prohlášení v Mexiku.S ohledem na to všechno by mezi těmito dvěma měly být vysoké emoce, a to je přesně to, co chceme. V posledních letech to byla vzrušující rivalita s trochou koření, takže další kapitola je vždy vítána. I z pohledu sázení by to měl být zábavný zápas. Zdá se, že to může být jakkoli, a existují důvody, proč vsadit na oba hráče. Dovolte nám, abychom vám je všechny naservírovali a nechali vás, abyste se rozhodli. (Vsaď si na to tady .)

I když to není tak dobré jako Ruudova známka 59,4 %, Dán má v semifinálových zápasech během své kariéry 9-7 (56,3 %).

tenisové výsledky French Open


Proč byste měli vsadit na Caspera Ruuda (-135 ML)

 • Ruud porazil Rune ve čtyřech setech na French Open 2023 a zlepšil se na 5-1 v šesti zápasech kariéry. Všechny tyto zápasy se hrály na antuce, ale drsné tvrdé kurty v Acapulcu se od hraní na hlíně příliš neliší.
 • Ruud má v roce 2024 skóre 12-3, což mu dává nejvyšší procento výher v kariéře 80,0 %.
 • Ruud má od začátku roku podíl 94,2 %, což je nejvyšší procento zadržených v jeho kariéře.
 • Ruud má od začátku sezóny 2024 vyšší procento držení a přerušení (24,6 %) než Rune.
 • Ruud letos podává více prvních podání než Rune: 65,2 % ve srovnání s Dánem 61,8 %.
 • Ruud má v semifinálových zápasech své kariéry působivé skóre 19-13 (59,4 %).
 • Ruud od začátku roku 2024 vytočil svou agresivitu a hrál více rychlých úderů než kdy jindy. Ruud byl během své kariéry spíše konzervativním hráčem a skloňovalo se s ním slovo „nuda“. Proti těmto tvrzením se ohradil na tiskové konferenci na loňském US Open. Ale Ruud v této sezóně bušil do úderů od základní čáry, udeřil s vážnou hloubkou a rotací, aby znepříjemnil soupeři.

Rune si vybrala raketu Babolat Pure Aero 98.Proč byste měli vsadit na Holger Rune (+105 ML)

 • Rune vyhrál naposledy, když tito dva odehráli nejlepší zápas ze tří setů, vítězství 6-7 (2), 6-4, 6-2 v loňském semifinále v Římě.
 • Ruud má jen 10-27 na 37 setkáních na úrovni turné s Top 10 hráči.
 • Ruud je jen 1-5 proti Top 10 hráčům za posledních 52 týdnů.
 • Rune (61,9 %) má vyšší procento vítězství v kariéře na tvrdých kurtech než Ruud (57,3 %).
 • I když není tak dobrý jako Ruud, Dán má v semifinálových zápasech během své kariéry skóre 9-7 (56,3 %).
 • Rune by mohl vyhrát více volných bodů s míčkem na své raketě, přičemž jeho 11,7% procento esa v roce 2024 je o něco vyšší než Ruudovo (10,5%).
 • Rune má jeden z nejlepších bekhendů na turné, což by mu mělo zajistit výhodu při výměnách bekhendu na bekhend. Ruudův bekhend může být občas slabinou, takže je na co dávat pozor.
 • Rune má jeden z nejúčinnějších dropshotů v tenise, který by mohl být zbraní na těchto pomalejších kurtech.

Populární Problémy

Jak získat olej ze semiše. Semiš je známý svou měkkou, pohodlnou strukturou a také svou jemností. Přestože se semiš těžko čistí, olejové skvrny můžete odstranit některými základními výrobky pro domácnost. Pomocí savého materiálu ...

Mina Kimes, Dan Orlovsky a další vystoupí ve vysílání „Mezi řádky“ Ravens vs Titans. Zde je návod, jak to sledovat na ESPN Plus.

Jak vytvořit dvorek na badminton. Chcete hrát badminton, ale nemáte kde hrát? Zde je zábavný nápad a řešení tohoto problému. Rozhodněte se, kde postavíte badmintonový kurt. Pokud máte malý dvorek, nemáte mnoho možností ...