Živý přenos Leo vs Fulton: Jak se dívat onlineGetty Juniorský vyzyvatel WBO v muší váze Stephen Fulton.

Angelo Leo bude hledat svou první obhajobu titulu juniorské muší váhy WBO v sobotu večer, když nastoupí proti Stephenovi Fultonovi v Mohegan Sun Arena v Montville, CT.

Hlavní bojová karta začíná ve 21 hodin. ET a budou vysílány v Showtime. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Leo vs Fulton:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

nejlepší lepidlo na tenisky

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, Leo vs Fulton můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete Leo vs Fulton sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One , Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

liv a maddie plné epizody zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Leo vs Fulton můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

jak hrát raquetball

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Leo vs Fulton můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled Leo vs Fulton

Tito bojovníci byli navrženi k boxu o tehdy uvolněný titul juniorské muší váhy WBO zpět 1. srpna 2020, ale tři dny před zápasem se Fulton vytáhl kvůli pozitivnímu testu na COVID-19.

Leo poté překonal výměnu bojovníka Tramaine Williamsové jednomyslným rozhodnutím o opasek a jeho 20. vítězstvím v tolika soubojích.

Být šampionem je něco, čím jsem vždy chtěl být, takže teď, když mám opasek, mám důvěru, kterou potřebuji, řekl 26letý rodák z Nového Mexika ESPN . Ale nesundávám nohu z plynu jen proto, že jsem šampion. Říká se, že jakmile jste šampion, je to ve skutečnosti těžší. Jakkoli to chcete, teď to všichni ostatní chtějí stejně špatně jako vy. Moje mentalita je stejná, když jsem mistr světa a chystám se na další mistrovství světa. Nejsem lovený. Stále lovím.

Leo se opět připravil na Fultona sparingem s osminásobným hlavním titulářem Nonitem Donairem v táboře. Přestože Leo drží opasek, Las Vegas označilo svého soupeře za mírného favorita.

Vůbec se nedivím, že Vegas má Fultona jako mírného favorita, řekl Leo, podle ESPN. Vím, že má spoustu příznivců. Dříve jsem byl smolařem. V těchto botách jsem už byl, takže mě to nepřekvapuje. Jen mi to dává více paliva do ohně. Vůbec mě neuráží, že je oblíbený. Toto je box a Fulton je dobrý bojovník, ale 23. ledna se snažím dokázat, že jsem tam, kam patřím, a že jsem z nějakého důvodu mistrem světa.

Leo’s si vybojoval devět vítězství knockoutem. Fulton, který má 18: 0 profesionálně, zastavil osm zápasů. Naposledy bojoval téměř před rokem až do dneška, přičemž jednomyslným rozhodnutím dosáhl 25. ledna 2020 Arnolda Khegaie.

čištění bílých tenisek

23. ledna to bude ohňostroj, řekl Fulton na nedávné virtuální tiskové konferenci podle Boxing Scene. Je to šampion. Má v sobě tu jiskru, ten oheň. Přichází bojovat, já jdu bojovat. Mám hlad, oba přicházíme hladoví, takže to bude skvělý zápas. Mám pocit, že ten boj je vlastně trochu podceňovaný, protože jsme menší kluci, ale já a on jsme ... dva [z] nejlepších lidí v divizi.

Jsme v první pětce, včetně současných světových šampionů. Rozhodně tedy vydáme hluk a oba přijdeme bojovat. Oba máme čip na rameni. Mám pocit, že oba máme co dokázat. Tento boj je jedním z největších bojů v divizi, takže jsem připraven se do toho pustit.


Populární Problémy

Jak důsledně odpalovat žehličky. Když lidé myslí na golf, často si vybaví velké jízdy mimo odpaliště nebo drama obtížného puttu. Mezi těmito okamžiky se ale hraje velká část hry a je důležité umět zasáhnout ...

Novak Djokovič a Roger Federer patří mezi středeční hvězdy Wimbledonu. Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat bezplatný přímý přenos online.

Zde je návod, jak streamovat dramédii Showtime Billions, která má svou pátou sezónu premiéru v neděli 3. května ve 21 hodin. ET/PT.

Agnieszka Radwanska, která během své kariéry získala 20 titulů WTA, si ve svých 29 letech stanovila čas na svou tenisovou kariéru.

Jak se připravit na transplantaci ledvin. Transplantace ledviny je zásadní lékařský zákrok a měli byste se na ni připravit, jak nejlépe umíte. Transplantace ledviny vám může být naplánována na stanovené datum (obvykle pokud dostáváte ledvinu z ...

Pokud jste jako většina závodních plavců, téměř jistě chcete vědět, jak zvýšit své šance na vítězství v závodech. V plaveckých soutěžích se počítá každý zlomek sekundy. I vylepšení o 0,01 sekundy může způsobit ...