Přímý přenos z Michiganu vs. Louisville: Jak se dívat bez kabeluGetty

Basketbalový tým č. 4 Michigan Wolverines navštíví č. 1 Louisville Cardinals v KFC Yum! Centrum v úterý ve Velké desítce/ACC Challenge.

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují ESPN.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Michigan vs Louisville na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

online seriál rick and morty 4, epizoda 5

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

sledujte válku světů online zdarma

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Michigan vs Louisville na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s více než 25 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Michigan vs Louisville na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Michigan vs Louisville

Cardinals v pátek bušili na Western Kentucky Hilltoppers 71–54 a v sezóně se zlepšili na 7: 0.

Nikdy se nepohybovali a vyskočili na vedení 23: 7 v polovině první poloviny. Útočník Louisvillu Jordan Nwora zaznamenal 25 bodů, když střílel 8 z 15 z pole a 4 z 9 z hloubky. Wing Dwayne Sutton klesl o 15 bodů a stáhl 7 desek, celkově 6 z 10 a 2 ze 4 na dálku.

bílé plátěné tenisky

Myslím, že jsme se soustředili na skok - naše první 4 minuty udávaly tón, řekl Sutton Associated Press . Myslím, že jsme v defenzivě odvedli dobrou práci. Věděli jsme, že měli pět kluků, kteří dokázali skórovat a zaplnit to, a myslím, že jsme odvedli dobrou práci, když jsme hlídali jejich nejlepší hráče.

Cardinals v pondělí v anketě AP poskočili z č. 2 na č. 1 a předběhli Duke Blue Devils, kteří před týdnem podlehli Stephenu F. Austinu Lumberjackovi 85-83 v prodloužení.

Mým úkolem je přimět je, aby pochopili, že jsme nedorazili, řekl po vítězství, podle AP hlavní trenér Louisville Chris Mack. Žádný tým nepřišel. Žádný tým nedorazil. Mnoho lidí říká, že jsme nikoho nehráli. Mnoho lidí říká, že tam nejsme. Možná si nezasloužíme. Je mi to jedno. Jediné, co mě zajímá, je zlepšení z naší dnešní hry proti Western Kentucky.

Minulý týden Wolverines překonali tehdejší ne. 6 UNC Tar Heels a tehdejší č. 8 Gonzaga Bulldogs v posledních dvou kolech Battle 4 Atlantis na Bahamách o titul v turnaji. Šli z neoznačeného do týmu č. 4 v zemi.

Jsme tu, abychom vyhráli. Věří tomu, věří tomu a fungovalo to, řekl v pátek hlavní trenér Michiganu Juwan Howard poté, co získal Zags o titul. Michiganský deník . Na konci dne jsem na tuto skupinu a na to, jak soutěžili celý víkend, tak hrdý.

Útočník Wolverines Isaiah Livers vedl všechny účastníky s 21 body, střílel 8 z 11 z pole a 5 z 8 z hloubky. Center Jon Teske stáhl 15 doskoků a zaznamenal 4 bloky, oba herní maxima, aby získal 19 bodů za střelbu 9 z 15.

jak čistit kožené tenisky

Jako senior teď musím být lídrem, řekl Teske, podle The Michigan Daily. Vešel jsem dovnitř a znal jsem svoji roli. Každý v určitém okamžiku zná svoji roli a nyní byla šance, jak jsem stárl, jako junior a senior, kde musím vést mladší kluky a prostě se snažit pomoci týmu vyhrát, a my jsme baví mě to dělat.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Texans vs Jets online bez kabelu

Jak zhubnout libru za týden. Ačkoli může být lákavé snažit se rychleji zhubnout, ztráta libry týdně je zdravým cílem, který lze dlouhodobě udržet. Při správné kombinaci diety a cvičení váš žaludek a ...

Svět č. 1 dvojice dvojic Bob a Mike Bryan obdrželi ve čtvrtek v O2 Areně dvě ocenění - ATP World Tour č. 1 tým čtyřhry v podání Emirates a Favorite fanoušků ATPWorldTour.com od Moët & Chandon - každý po rekordní desátý čas.

Jak vypadat goticky, aniž by se vaši rodiče naštvali. V průběhu let si gotický styl vytvořil u rodičů špatnou pověst. Výsledkem je, že mnoho rodičů reaguje velmi negativně, když si to jejich děti osvojí. Naštěstí existují způsoby, jak ...

Killing Eve je zpět na řadu 3. Zde je návod, jak sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Jak léčit tendinitidu bicepsu. Vaše šlacha bicepsu je tlustá šňůra, která spojuje váš bicepsový sval s ramenem a loktem. Zranění této šlachy, známé jako tendinitida bicepsu, může způsobit bolest v oblasti ramen nebo loktů a roztrhané ...