Nets vs Franca Live Stream: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Brooklyn Nets bude v pátek hostit v předsezonní akci NBA brazilského Franca Basquetebol Clube v Barclays Center.

Utkání začíná v 19:30. ET a bude vysílán v televizi NBA. Pokud nemáte kabelovou televizi nebo nemáte NBA TV, můžete Nets vs Franca sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

zahrajte si tenis

NBA TV je jedním z Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete Nets vs Franca sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

živý přenos cen pro výběr dětí

Sling TV

NBA TV je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Nets vs Franca sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně NBA TV.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete Nets vs Franca sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube .

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Preview Brooklyn Nets vs Franca

Nets před sezónou sloužily jako jedno z největších překvapení ligy, když vedly 42:40 a prohlásily se za šesté semeno Východní konference, než byly v prvním kole play off v pěti zápasech odraženy Philadelphií 76ers.

Generální manažer Sean Marks v létě přepracoval soupisku, kde poprvé poskytl strážce bodu D'Angelo Russella All-Star D'Angelo Russell týmu Golden State Warriors, aby získal MVV Kevina Duranta 2014 a podepsal strážce bodu Kyrie Irving a střed. DeAndre Jordan ve volné agentuře.

Durant, Irving a Jordan-kteří se společně chlubí 17 přikývnutími hvězdami a 14 výběry All-NBA-se rozhodli společně připojit k povýšeným Nets.

tenis bodování wimbledon

Prostě jsme k sobě museli být upřímní. Toho rána, dopoledne volné agentury, jsme ještě neměli tušení, co děláme, řekl Irving Sports Illustrated . Neznali jsme pravidla, jaké věci se chystaly, aby se to stalo, chceme se jeden o druhého starat způsobem, na kterém můžeme stavět další čtyři roky a dále. Chceme společně budovat svoji kariéru, chceme to dělat jako tým. A kde jinde to udělat než v Brooklynu, se všemi těmi kluky, kteří si vypracovali ocasy?

Durant roztrhl svůj ACL ve hře 5 finále NBA 2019. S typickým obdobím zotavení 9–12 měsíců není jasné, zda se superhvězdný útočník bude v této sezóně hodit do Brooklynu.

Bylo snadné vidět, co ti kluci přinesli ke stolu, řekl Durant o svém novém týmu podle Sports Illustrated. Není to tak, že bych musel provést jakoukoli hloubkovou analýzu u jakéhokoli hráče.

Dodal: Několik sekund jsem o tom přemýšlel, jak by můj život vypadal na všech těch [jiných] místech, a nakonec jsem chtěl být tady.

Durant poznamenal, že k jeho touze hrát v Brooklynu přispěla i přítomnost hlavního trenéra Nets Kennyho Atkinsona.

tenisová ortéza

Opravdu se mi líbil jeho přístup ke svému řemeslu jako trenér, řekl Durant podle New York Post . To mě docela rychle vtáhlo.

Franca Basquetebol Clube získala rekordních 11 šampionátů v NBB, brazilské nejvyšší profesionální basketbalové lize, ale jejich poslední titul přišel v roce 1999, kdy si připsali třetí v řadě.

V loňském roce se poprvé od roku 2011 dostali do finále NBB, v sérii podlehli Flamengo Basketball 3-2.

Bezpochyby čelit tamnímu týmu (v USA) je milníkem v historii Francoova basketbalu, řekl hlavní trenér Hélio Globo, podle Sítě denně . Je to jedinečný zážitek, doufáme, že akci naplníme.


Populární Problémy

Hart Memorial Trophy a další se rozdávají během středeční přehlídky cen NHL 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bez kabelu zdarma.

V pátek se Notre Dame a Alabama setkají na místě v národním mistrovství 2021. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Jak pustit muže, kterého milujete. Nikdy není snadné opustit muže, kterého miluješ, zvláště pokud jsi si opravdu myslel, že je tím pravým. Možná se cítíte zraněni, smutní a zmatení z rozchodu, i když jste tím, kdo věci ukončil. Li...

Chůze ve sněhu může být zrádný úkol. Není nic horšího, než si vzít trapné uklouznutí na led a nechat lidi se smát nebo se chichotat nad svým neštěstím. Nejen, že to bolí vaše ego, ale může to také zranit vaše tělo. Tento...

Váš průvodce streamováním filmu A Goofy Movie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Karolina Plíšková byla ve středu vyřazena z US Open Coco Vandewegheovou, což znamená, že Garbine Muguruzaová se stane světovou jedničkou.