Přímý přenos Panthers vs Patriots Preseason: Jak se dívat online

Přímý přenos Panthers vs Patriots Preseason

Getty

tipy na servírování tenisu

New England Patriots bude ve čtvrtek hostit Carolinu Panthers v přípravném zápase na Gillette Stadium.

Začátek je v 19:30 hod. ET. Zde je přehled toho, jak sledovat Panthers vs Patriots online bez kabelu, přičemž možnosti přímého přenosu závisí na tom, kde bydlíte:

Pokud je hra na vašem trhu

Nejprve budete chtít vědět, na jakém kanálu je hra. Je to na ABC v Charlotte a CBS v Bostonu , a to bude buď ABC, NBC, CBS, Fox, CW nebo MyTV v jiných městech.

Pokud pak nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos jednoho, některých nebo všech těchto kanálů (na vybraných trzích) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:

Fanoušci v Bostonu, Greensboro a dalších vybraných trzích: Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je tomu v Bostonu, Greensboro, Charlestonu a Burlingtonu) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Panthers vs Patriots na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Fanoušci v Charlotte, Bostonu a dalších vybraných trzích: PlayStation Vue

jaká je nejlepší ortéza na tenisový loket?

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC, CBS, Fox, NBC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Patriots na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

držáky tenisových raket

Fanoušci v Charlotte, Bostonu a dalších vybraných trzích: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Patriots na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Fanoušci v Bostonu a dalších vybraných trzích: FuboTV

CBS, NBC, Fox a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ABC není na FuboTV k dispozici, takže diváci v Charlotte budou chtít použít jinou možnost.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Patriots na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.


Pokud je hra mimo váš trh

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a pokud je hra mimo váš trh, můžete Panthers vs Patriots sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postsezonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

pro mě nejlepší tenisová raketa

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Patriots a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Panthers vs Patriots

Patriots si v předsezóně polepšili na 2: 0 díky sobotnímu silničnímu vítězství 22: 17 nad Tennessee Titans.

Tom Brady se znovu posadil a nechal to na veteránského rozehrávače Briana Hoyera a nováčka Jarretta Stidhama, výběr ve čtvrtém kole v dubnu.

Bylo dobré vidět, jak naši kluci dnes soutěží, řekl hlavní trenér Bill Belichick Patriots.com . Myslel jsem, že jsme ve všech třech fázích hry opravdu vydali solidní 60minutové úsilí. Titáni jsou očividně dobrý tým a jsou tvrdý, fyzický tým. Byla to pro nás dobrá výzva - dobrý zápas. Byl to skvělý týden. Můžeme se učit z týdne, učit se ze hry, prostě se tu snažte zlepšovat a rozdrťte to do příštího týdne.

Nováček Pats, který utíkal zpět, Damien Harris, který minul zranění předsezóny se zraněním zápěstí/ruky, spěchal 14krát na 80 yardů. Výběr ze třetího kola zachytil všechny jeho čtyři cíle na dalších 23 yardů.

pásek to loketní ortéza

Odvedl dobrou práci. Očividně se stále učí, řekl quarterback Brian Hoyer, pro Patriots.com. Na jakékoli pozici v tomto přestupku to vyžaduje hodně tvrdé práce, hodně studia, hodně času a času. Myslím, že všichni ti kluci - mohli byste jmenovat všechny ty nováčky - udělali dobře práce věnování času a opravdu kladení dobrých otázek. Má skvělé kluky, které se musí učit před sebou a před všemi těmi kluky. Všichni přicházejí a všichni si dávají práci. Je to všechno o tom, jak se zlepšit, probrousit to a zlepšit se jeden den v kuse.

Předsezónní známka Panthers v pátek klesla na 1: 1, když prohráli 27: 14 s Buffalo Bills. Buffalo začínající rozehrávač Josh Allen a jeho záložník Matt Barkley roztrhali obranu Caroliny, šli na 17 z 21 na 212 yardů a přistáli, než nastoupil volný útočník Tyree Jackson a bojoval.

Carolina, která se před sezónou umístila na 27. místě v pytlích, zaznamenala v pátek pouze jedno zastavení šíření QB. Přes offseason, oni podepsali šestinásobný Pro Bowl obranné nářadí Gerald McCoy na roční smlouvu.

Součástí předsezóny je zjištění, kde vypadáme skvěle a kde hrozně, řekl McCoy po ztrátě podle Panthers.com . Byl jsem součástí preseasons, kde vypadáme, že jsme nezastavitelní. Poté se dostáváme do základní části a říkáme si: „Co se stalo?

Je to předsezóna. Získáte dobrý přehled o tom, kde se nacházíte. Opravdu je to oslavovaná praxe. Chcete vyjít a hrát dobře, ale nepropadejte panice. Je brzy. Nepočítá se, dokud sem Berani nepřijdou.


Populární Problémy

Tijuana a Pumas otevírají sezónu 2021 Liga MX Clausura v pátek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos zápasu online, pokud jste v USA.

Jak jít do Skateparku. Skateboardoval jste na chodníku, parkovištích a školních dvorech, ale ne ve skateparku. Jít do skateparku poprvé může být děsivé a zastrašující, ale procvičit si základní bruslařské dovednosti ...

Ve středu na Hulu má premiéru televizní seriál Čtyři svatby a jeden pohřeb. Zde je návod, jak sledovat epizody online.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o výrazu bagel v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady rohlíku ve větě a odpovědi na běžné otázky.

Jak vyrobit zeleninovou pizzu. Zeleninové pizzy dělají lahodná a zdravá jídla. Existuje mnoho různých druhů vegetariánské pizzy a většina z nich je rychlá a relativně jednoduchá na přípravu. Jsou skvělým řešením večeře na rušném ...