Přímý přenos RHONY: Jak sledovat 12. sérii online

skutečné hospodyňky z New Yorku

Foto: Sophy Holland/Bravo The Real Housewives of New York City

The Real Housewives of New York City je zpět na svou 12. sezónu. Seriál reality show se vrací do Bravo 2. dubna 2020 a vysílá se ve čtvrtek ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos RHONY na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Bravo na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Bravo. Nejenže je to nejlevnější streamovací služba s Bravem, ale jako speciální nabídku do 5. dubna můžete získat 14denní bezplatnou zkušební verzi a k ​​registraci nepotřebujete kreditní kartu (pouze e-mailovou adresu):

Sling TV na 14 dní zdarma

boty na tenisové kurty

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete streamovat RHONY živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Sling TV je také dodáván s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte Bravo na FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete streamovat RHONY žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

tenisová služba pro začátečníky

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

Sledujte Bravo na Hulu pomocí živé televize

Bravo je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete streamovat RHONY živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

jak objednat pacquiao boj

Sledujte Bravo nyní na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Bravo. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

základní pravidla tenisu pro začátečníky

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete streamovat RHONY žijte na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled série 12 „RHONY“Hrát si

Váš první pohled na 12. sezónu seriálu Real Housewives of New York City je tady! Vaše oblíbené newyorské dámy jsou zpět na divoké horské dráze sezóny ... a přivezly s sebou novou hospodyňku. Nenechte si ujít premiéru ve čtvrtek 2. dubna v 9/8c! ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Odběr ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official ►► Sledujte RHONY na Bravo! #RHONY SLEDUJTE RHONY NA SOCIÁLNÍM oficiálním… 2020-02-12T21: 09: 42.000Z

The Real Housewives of New York City je zpět pro svou 12. sezónu a na základě předsezónního traileru slibovala, že bude stejně bláznivá a zábavná jako vždy. Jedním zásadním znatelným rozdílem však je, že již není uváděna jedna z nejpopulárnějších žen, které kdy tuto show milovaly, Bethenny Frankel. Frankel oznámila, že se sérií končí v srpnu 2019, s odvoláním na touhu rozvíjet různé televizní projekty a prozkoumat další aspekty její kariéry. Na začátku roku 2020 Frankel dodal, že se cítila RHONY už pro ni nebyla platformou pro propagaci jejího podnikání a že odchod byl prospěšný pro její duševní zdraví.

Ostatní ženy v domácnosti, přestože byly zpočátku překvapeny Frankelovým oznámením na Instagramu, o tom nebyly roztrhány. Řekla Ramona Singer Zábava dnes večer že ženy mohly více relaxovat bez Frankla, protože se nemusely starat o to, zda měl Frankel dobrou náladu nebo ne. Nemohli jsme být opravdu sami sebou. Je to tak velká osobnost, jako by převzala vedení místnosti. Nezbyl nám vzduch. A myslím, že v této sezóně budou fanoušci překvapeni, že uvidí jinou stránku většiny z nás.

přímý přenos státu Ohio v Michiganu

Luann de Lesseps tento cit zopakoval v rozhovoru s TooFab . Ženy mají více prostoru k dýchání. Mnohokrát to bylo všechno o Bethenny a teď mám pocit, že se budeme víc poznávat a poznávat novou hospodyňku a mám prostě pocit, že pro nás bylo jen více prostoru dýchat a ukazovat svůj život.

Nový člen obsazení de Lesseps je majitel firmy Leah McSweeney. Vlastní oděvní linii s názvem Married to the Mob a stejně jako de Lesseps a Tinsley Mortimer má šmrnc. V náhledu se McSweeney a de Lesseps rozesmáli, když si všimla skupiny, mám rád bláznivé lidi… vy jste žhaví zmatení.

Nová sezóna jako vždy slibuje spoustu dramatických konfrontací. Sonja Morgan byla viděna v přívěsu, jak se hádá, nikdy jsem nebyl trofejní ženou! Její oddanost rodině Morganů po jejím rozvodu s Johnem Adamsem Morganem byla v minulých sezónách předmětem sváru, zejména s Dorindou Medleyovou.

Zdá se, že Medley začíná přesně tam, kde v sezóně 11 skončila. Ostatní ženy, včetně de Lessepa a Singera, mají pocit, že Medleymu něco vadí a říkají, že jí chtějí pomoci. Medley však může mít v této sezóně průlom. Bravo si prohlédl scénu, ve které se zdá, že se Medley svěřuje terapeutovi s tím, že jsem předstíral, že je vše v pořádku.

Další osobou, která může být obviněna z předstírání, že je všechno růžové, je Tinsley Mortimer. Po letech off-and-on vztahu, přítel Scott Kluth dal prsten na něj v listopadu 2019. Cílová svatba páru je v současné době odloženo kvůli koronaviru. Fanoušci mohou očekávat, že uvidí, jak se Mortimer v létě 2019 seznámil s jiným mužem, než o několik měsíců později přijal nabídku manželství od Klutha.


Populární Problémy

Jak potit měděné potrubí. Pocení trubky je slangový výraz pro pájení trubky nebo spoje za účelem utěsnění nového spoje nebo opravy poruchy. Toto je základní instalatérský proces, který se často používá při zlepšovacích projektech. Pocení dýmky ...

Jak napsat referenční dopis pro imigraci. Lidé zapojení do řízení týkajících se imigrace často potřebují podpořit své žádosti referenčními dopisy od členů komunity a kolegů. Tato písmena používají soudci a ...

Po skončení Wimbledonu Plíšková sesadí z trůnu Angelique Kerberovou jako světovou jedničku.

Lokální dysplázie je potenciálně invalidizující stav postihující loket psa v důsledku problémů s růstem a vývojem kloubu. To může mít za následek předčasnou artritidu lokte. Váš pes zažije spoustu ztuhlosti ...

Po působivém začátku sezóny začíná Louisiana v sobotu hrát Sun Belt na silnici proti Georgia Southern. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak vyrobit moonshine kaši. Moonshine mash je oblíbený způsob výroby alkoholického nápoje z několika základních surovin. Začněte smícháním kukuřičné mouky, cukru, vody a droždí dohromady. Poté rmut fermentuje, aby se stal alkoholickým a ...