Top 5 hráčů ATP v roce 2017

Denis ShapovalovRok 2017 byl ve znamení návratů. Tenisoví veteráni Rafael Nadal a Roger Federer prošli rokem 2017 a prohlásili dva grandslamy za kus. Zatímco návrat Fedalu byl vrcholem roku, v roce 2017 se na scéně objevili i mladí lidé, přičemž dvěma z nich byli Andrey Rublev a Denis Shapovalov.

Stáhněte si disney plus na pc

Zde je rychlý pohled na pět nejlepších hráčů v kalendářním roce:pravidla stolního tenisu podání

# 5 Denis Shapovalov

Denis Shapovalov byl oceněn ATP Emerging Player of the Year poté, co v průběhu roku předvedl několik skvostných výkonů. Ve věku pouhých 18 let je v současné době na 51. místě na světě. Shapovalov vyhrál wimbledonský juniorský grandslam v roce 2016 a jeho nejlepší výkon na seniorském grandslamu přišel letos na US Open, kde se dostal do čtvrtého kola.

Shapovalovův dosud největší okamžik v kariéře nastal začátkem letošního roku, když ve třetím kole Montreal Open porazil Rafaela Nadala. Kanaďan je určitě ten, koho je třeba v roce 2018 pozorovat a je schopen rozrušení nebo dva.

Populární Problémy

Daytonský basketbal, osvěžující úžasnou show na Maui, se vrací domů, aby přijal Houston Baptist. Zde je návod, jak hru sledovat.Po porážce Richarda Gasqueta je čtrnáctý nasazený Tomáš Berdych mimo Madrid Open.

Raketa Stefanose Tsitsipase se velkolepě rozpadla při jeho šokové ztrátě s Filipem Krajinovičem ve čtvrtečním čtvrtfinále Hamburg Open 2021 v pátek.Zion Williamson dělá z Pelikánů tým, který je třeba sledovat v letech 2019-20. Zde je návod, jak sledovat hry Pelicans online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Výbuch z minulosti: Sampras-Agassi v zápase svého života