US Open 2019 Finále žen: Serena Williams vs Bianca Andreescu, náhled a předpověď

Serena Williams (L) a Bianca Andreescu při předávání trofejí Toronto Masters

Serena Williams (L) a Bianca Andreescu při předávání trofejí Toronto Masters

37letá americká superhvězda Serena Williamsová bude dychtivě zapisovat své jméno do historických knih, když se v nadcházejícím finále US Open 2019 podívá na rekordního 24. majora své kariéry.

cestování hvězd akční Bronson

Při střetu o titul se šestinásobný šampion US Open setkává s bujarou, dynamickou kanadskou teenagerkou Biancou Andreescuovou, přičemž vzestup mladíka tvoří hlavní součást letošního příběhu ženského tenisu.

Pro ty, kteří měli ve 37 letech pochybnosti o pohybu Sereny na hřišti, se zdá, že na všechny tyto pochybnosti odpověděla důrazně dominantní a autoritativní výhrou nad nebezpečnou Elinou Svitolinovou ve dvou setech 6-3, 6-1 přibližně hodinu a 10 minut v jejím semifinálovém kole, aby si zajistila místo ve finále v New Yorku za ohromující desáté místo v kariéře.

Zatímco se Serena ve spěchu plavila směrem ke svému finále, její 19letý protivník Andreescu musel více než dvě hodiny tvrdě pracovat, aby ve svém druhém nočním semifinále překonal odolnou Belindu Bencic. Těžce vybojovaný první set rozhodl tie-break, když Andreescu zvítězil v setu 7-6 (7-3).

2019 US Open - Bianca Andreescu

US Open 2019 - vítězný okamžik Biancy Andreescuové

průměrný věk tenistů

Poté, co ve druhém setu skončil 2: 5, rozhodující set dobře a skutečně na kartách. Bianca však opět zapracovala na svém kouzlu a ukázala tenisovému světu, z čeho se skládá, aby uzavřela set 7-5, a tím postoupila do svého vůbec prvního grandslamového finále vítězstvím v osmi setech v semifinále střet.

Nadcházející finále US Open Williams-Andreescu je odvetou jejich finále v Torontu před pouhým měsícem, kdy Serena bohužel musela odstoupit kvůli křečím zad v prvním setu, čímž předala zápas a titul kanadskému dorostu.

Na letošním US Open, během své cesty ke střetu o titul, prokázala kanadská teenagerka Andreescuová ohromný charakter, odvahu a odolnost, aby se v průběhu turnaje dokázala propracovat přes těžké soupeře a těžké chvíle a utáhla by obrovskou úroveň. sebevědomí z jejího těžce vybojovaného vítězství ve dvou setech nad Bencicem v semifinále.

Na druhé straně Serena řekla hladce na cestě do finále. Kromě svého druhého střetnutí s další teenagerkou Caty McNallyovou, kde byla na set a půl tlačena na pokraj, si 23násobná grandslamová šampionka zatím užila dobrý běh.

Sedmatřicetiletý Američan s výrazným vítězstvím nad Svitolinem v semifinále nyní začíná jako velký favorit na zisk titulu na letošním US Open, aby dohnal dlouholetý rekord Margaret Courtové s 24 kariérními majory.

sledujte zdarma sólo online reddit

Na druhou stranu Andreescu letos získala tituly v indických studnách a Torontu a s první kotvou ve finále Major nyní Kanaďanka zatím žije svůj sen v roce 2019 a bude se těšit na to, že bude co nejlépe v sobotu se utká s nejzdobenější hráčkou ženského tenisu ve finále US Open.

US Open 2019 - Může Serena Williamsová konečně vyhrát 24. rekord, který se rovná rekordu?

US Open 2019 - Může Serena Williamsová konečně vyhrát 24. rekord, který se rovná rekordu?

Stejně jako letos byla Serena dominantní a měla s ní veškerou hybnou sílu až do střetu o titul v loňském roce, ale v kontroverzním finále proti Naomi Osaka v roce 2018 zamrkala.

jak se dívat na výzvu světa hrdinů

Po slavném vítězství nad sestrou Venus Williamsovou ve finále Australian Open 2017 se Američanka zadusila ve třech následných finále na Majors, včetně její poslední prohry se Simonou Halepovou ve Wimbledonu o něco dříve v tomto roce.

Dokáže se Serena tentokrát pevně udržet, aby ukončila své grandslamové sucho, nebo si Andreescu užije svůj největší den, aby rozrušil legendu ženského tenisu?

V bitvě mezi generacemi by bylo zajímavé sledovat, jak se příběh ženského finále na letošním US Open odvíjí pod světly na stadionu Arthura Ashe.

Předpověď: Serena Williamsová vyhraje 24. rekord ve vyrovnaných setech, kterým se vyrovná 24. major.

Populární Problémy

Chtěli jste někdy být jako vaše oblíbená postava z The Big Bang Theory? Vše, co potřebujete, je touha stát se Sheldon Cooperem a nerozbitná rovná tvář. Přečtěte si pár komiksů. Pokuste se dostat do rukou co nejvíce komiksů ...

Jak používat rodičovskou kontrolu na Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí používat rodičovskou kontrolu na přepínači NIntendo. Omezení obsahu a internetu můžete nastavit v nastavení systému Nintendo Switch. Pro více možností můžete ...

Jak jíst mušle. Při pokusu zjistit, jak jíst mušle, je snadné se nechat omráčit. Vzhledem k tomu, že jsou tak často podávány ve skořápce, necháváme se přemýšlet, jak dostat jedlou část do úst a co dělat s prázdnou skořápkou. Tak jako...

Zde je návod, jak sledovat minisérii CBC 'Unspeakable' ve Spojených státech, včetně možností sledování online, pokud nemáte kabel.

Pablo Andujar představil v úterý obrovské rozrušení, když ve druhém kole 2021 Geneva Open porazil Rogera Federera 6: 4, 4: 6, 6: 4.

Jak navléct opakovací luk. Navlékání luku není při správném vybavení obtížné. Stále však vyžaduje pozornost a opatrnost, abyste se vyhnuli nárazům lukem do stresu. Můžete začít střílet, jakmile ...