Přímý přenos Vikingové vs Lvi: Jak se dívat online bez kabelu

Kirk Cousins

Getty Minnesota Vikings QB Kirk Cousins

Kirk Cousins ​​a Minnesota Vikings (7-6-1) budou mít dvě zlaté příležitosti k zajištění svého druhého místa v play-off v řadě. První přichází proti Matthew Stanfordu a Detroitu Lions (5-9) v klíčovém zápase NFC North na Ford Field, protože akce 16. týdne pokračuje v neděli odpoledne.

Začátek hry je naplánován na XX. ET a bude vysílán na Foxu ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

plány katapultu na tenisový míček

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Fox ( žije na 17 trzích NFL ) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

co znamená v tenise bod zlomu

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

wii tenisové tipy

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Většina vysokoškoláků navíc může sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

jak dobře hrát tenis

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

sledujte býky vs jesky online zdarma

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Vikingové se minulý týden postarali o Miami Dolphins, aby si zajistili postup do Carolina Panthers, Philadelphia Eagles a Washington Redskins v závodě NFC Wild Card. Pokud Vikingové zvítězí, budou uvnitř.

Po několika vychytávkách v obraně hrají linebacker Anthony Barr a společnost v roce 2018 s největší důvěrou:

Hrajeme agresivněji. Myslím, že víme, že máme záda opřená o zeď. Myslím, že v těch situacích hrajeme nejlépe, když víme, že na to musíme mít. Myslím, že jsme v posledních týdnech rozhodně dosáhli nové úrovně, a doufejme, že si dokážeme udržet tuto hybnou sílu.

Lvi v této sezóně nedosáhli dostatečného výsledku. Obrana však i přes klíčová zranění hrála celou sezónu dobře. Trestný čin, způsobený zraněním Marvina Jonese, Kerryona Johnsona a obchodu Golden Tate, zatím nedosáhl toho, co vedl Matthew Stafford a ofenzivní koordinátor Jim Bob Cooter.


Populární Problémy

Jak získat přítele za tři týdny. Potřebujete rande pro nadcházející školní tanec? Nebo se možná koná rodinná událost a vy byste rádi, kdyby vás doprovázel přítel. Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli mít pocit, že potřebujete ...

Federer se bude snažit vyhrát svůj 9. titul Swiss Indoors a 99. celkově. Na cestě stojí velký sloužící obří zabiják - Marius Copil.

The Bucks and Raptors se setkávají na hře 3 v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak vyrobit vodkový meloun. Okouzlete své hosty party osvěžujícím opilým melounem. Vodní melouny, které přinášejí ovoce přátelské na párty, jsou jedinečnou novinkou, která stojí za vyzkoušení. Zkuste vstříknout celý ...

Jak vyhrát v arm wrestlingu. Většina lidí vidí zápas v pažích jako bitvu o sílu, ale šampioni v zápasnících vědí, že technika je zásadní. Vyhrát zápas v páce má ve skutečnosti méně společného s hrubou silou než s cestou v ...

Někteří lidé nesnáší létání, zejména při dlouhých jízdách. Pokud jste teenager a cestujete po celé zemi, nebo dokonce po celém světě, je vždy dobré si udělat pohodlí. Pokud potřebujete pomoc s pohodlím na dlouhé cestě letadlem, toto je článek ...