Washington Football Team vs Browns Live Stream: Jak sledovat online zdarma

Getty Baker Mayfield z Cleveland Browns.Cleveland Browns a jejich dunivá běžecká hra budou v neděli hostit Dwayne Haskins a tým Washington Football.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Browns vs Washington:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Washingtonu DC, Clevelandu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Browns vs Washington můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.sledujte hru oregon ducks živě online zdarma

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Washingtonu DC, Clevelandu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak léčím tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Browns vs Washington můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Washingtonu DC. V Clevelandu NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Browns vs Washington můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Washingtonu DC. V Clevelandu NENÍ k dispozici

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Browns vs Washington můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Browns vs Washington živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

jak sledovat hulu na macbooku

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Browns vs Washington na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Browns vs Washington

Cleveland Browns se odrazil od ošklivé úvodní prohry 1. týdne s Ravens se silným předváděním ve čtvrtek večer ve fotbale, když porazil Bengals v bitvě o Ohio. Hnědé pohánělo 215 spěchajících yardů z jejich dvouhlavého útoku Kareema Hunta a Nicka Chubba.

Zatímco běžecká hra byla doposud světlým bodem, hlavní trenér prvního ročníku Browns řekl, že je příliš brzy na to, abychom řekli, že trestný čin má dosud identitu.

Očividně je to o týmu, ale řeknu vám, v této věci jsme jen dva zápasy, řekl Stefanski tento týden novinářům. Abych řekl, že jsme přesně tak, jak budeme vypadat týden co týden, myslím, že to není fér. Tato věc roste opravdu na všech stranách míče - ofenzivně, defenzivně i speciální týmy. V průběhu sezóny se budeme vyvíjet podle potřeby.

Také se hodně mluvilo o tom, jak byl Odell Beckham Jr. integrován do přestupku a jeho chemie s Bakerem Mayfieldem. Minulý týden předvedli své spojení dlouhým touchdownem proti Bengals, ale i Beckham chápe, že Browns by se nakonec mohl více soustředit na běh, pokud by kliklo na kombinaci Hunt-Chubb.

Live stream junioři světa USA vs Kanada

Pro mě jeden z mých největších růstů přijal v jistém smyslu a pro mě vím, že to pravděpodobně nebude taková sezóna [s velkým počtem], řekl Beckham ve čtvrtek prostřednictvím Cleveland Plain Dealer. Jak vždy říkám, můj cíl bude vždy mým cílem a nemám pocit, že bych ho někdy nesplnil. Jak jsem řekl, učení a přijetí, takže si stanovujete nové cíle.

Washington vypadal v 1. týdnu dobře, smazal deficit 17: 0 proti Eagles. Týden 2 byl však velmi odlišný. Proti Arizoně nemohli dostat nic až do pozdních hodin, padli 30-15.

Největší věcí je prostě důvěřovat hře, přehrát ji a nenechat poslední hru ovlivnit novou hru a soustředit se jen na to, co moje čtení je, a nesnažit se obejít dokončení 1 nebo 2 yardů, které by mohlo být první down a zkuste hodit trasu na 15, 14 yardů, řekl rozehrávač Washingtonu Dwayne Haskins. Jen se snažíme zajistit, aby nás hra s dokončením posunula dolů po poli.

Cleveland je 7bodovým favoritem zápasu. Celkem je stanoveno na 45 bodů.


Populární Problémy

Tím se hodnotí čtyři hráči, kteří mohou sesadit Federera z trůnu, aby zvedl korunu Wimbledonu 2018.

Jak nastavit konkrétní zemi v prohlížeči Tor. Tento wikiHow vás naučí, jak přidat vlastní vstupní zemi a výstupní zemi pro desktopový prohlížeč Tor. Pokud tak učiníte, Tor vyzve k použití konkrétních serverů v jiných zemích, což vám umožní ...

Soupeři Auburn a Alabama se ve středu večer setkají na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak zahájit fitness režim po dlouhé nemoci. Ať už se vracíte ke cvičení po vzplanutí chronické nemoci, nebo se fyzicky věnujete dlouhé nemoci, cvičení-pokud je provedeno správně-může vašemu tělu pomoci rychleji se uzdravit ...