Kde sledovat UCF vs Houston Football

Hodinky UCF vs Houston

Getty QB Dillon Gabriel z UCF Knights

The University of Central Florida Knights (3-2) se v sobotu vydá na stadion TDECU, aby v klíčovém zápase AAC nastoupil proti Houston Cougars (2-1).

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 2:00 ET) nebude v běžné televizi nikde, ale kdokoli v USA může sledujte UCF vs Houston živě na ESPN+ právě tady:

Sledujte UCF vs UC na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, UCF vs Houston můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled UCF vs Houston

Rytíři jsou čerstvě z vítězství 51-34 nad Tulane minulý víkend. UCF rozehrávač Dillon Gabriel měl další neuvěřitelnou statistickou řadu, skončil s 422 yardy a pěti přistáními. V této sezóně to pro Gabriela byl status quo; jen jednou prošel pod 400 yardů a doposud hodil 19 přistání na dvě zachycení. Široký přijímač Marlon Williams chytil při výhře devět přihrávek na 174 yardů a tři skóre a měl by být i nadále jeho nejlepší zbraní.

Cougarové vyhráli minulý týden, když porazili Navy 37-21. Houstonu se podařilo překonat pomalý rozjezd, silná čtvrtá čtvrtina ukázala pečetění vítězství. Quarterback Clayton Tune šel 24-34 na 316 yardů a tři přistání a vedl působivý letecký útok, který Midshipmen nedokázal zadržet.

Houston měl v průměru devět yardů na přihrávku a byli efektivní, ve čtvrtém oslabení šli 2: 2-ale jejich běžecká hra vyžaduje trochu práce. Měli 31 yardů na 31 přenosů proti Navy a budou se muset pokusit prosadit proti týmu UCF, který během posledních tří soutěží vzdal téměř 40 bodů za hru.

Hlavní trenér Cougars Dana Holgorsen je se svým týmem spokojený, ale chce, aby se něco konkrétního uklidilo: UCF mělo za vítězství devět trestů za 77 yardů, a to nemůže pokračovat, zvláště proti dobrým týmům.

Mám rád náš tým a myslím si, že se náš tým má rád a hraje jeden pro druhého tvrdě, Řekl Holgorsen . Stále děláme nějaké hloupé věci, což byla většina hloupých věcí tohoto týdne před snap problémy a některé technické problémy, kde dříve byla většina hloupých věcí oslava, post-snap věci. Vyčistili jsme spoustu těchto věcí, ale (očividně) jsme byli příliš penalizovaní.

jak dlouhý je tenisový kurt

Cougarové to berou po jedné hře a snaží se neohlížet na předchozí hry ani na ty nadcházející.

Jste jen tak dobrý jako váš další výkon, trenére rytířů Řekl Josh Heupel . Náš rekord je takový, jaký je. To je to, kým a čím jsme jako fotbalový tým právě teď. Tento týden jsme definováni tím, co se stane v sobotu. Ovládejte dnes. Letošní sezóna v některých ohledech uběhla rychle. Jinými způsoby to byla také dlouhá cesta, jak se dostat do tohoto bodu. Myslím, že naši kluci oceňují dnešek, prostě všechno, čím si prošli. Soustřeďme se na to a užívejme si, že jsme jeden kolem druhého, pojďme do budovy s velkou energií a pojďme soutěžit.


Populární Problémy

Neporazitelné těžké váhy Tyson Fury a Tom Schwarz se v sobotu rozběhly v masivním zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online.

Jak sledovat kilometry bez počítadla ujetých kilometrů. Ať už máte nefunkční počítadlo ujetých kilometrů, nebo byste raději nemuseli dělat spoustu mentální gymnastiky, abyste mohli vypočítat svůj roční počet najetých kilometrů pro daňové odpočty související s prací, existuje několik jednoduchých způsobů ...

Mezinárodní alternativní hvězda Hulu je nyní k dispozici na Disney Plus. Zde je vše, co potřebujete o Star na Disney Plus vědět.

UNC přebírá Texas A&M v Orange Bowl 2021 v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Novinky Netflix: novinky z měsíce října! Netflix vám přináší celou řadu filmů, halloweenských speciálů, komedií a spousty dalšího.

The Bucks and Raptors se setkávají na hře 3 v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.