Wimbledon 2015: Výběr odborníků na losování žen

Wimbledon je za námi a s losováním turnaje si odborníci ze Sportskeeda vybírají možnosti pro losování žen ve čtyřech kategoriích: Dark Horse, Early Exit, Dangerous Floater a Champion.

 1. Tmavý kůň  Sabine Lisicki

Adnan Akhtar: Při přemýšlení o hráči, kterého bych si vybral pro temného koně, jsem měl na mysli několik: Victoria Azarenka, která po svém zranění ukázala pozoruhodný vzestup, stále ohrožující Venus Williamsová, která v průběhu let na SW19 a Sabine Lisicki hrála neuvěřitelně dobře s jejími velkými porcemi.

jak se dívat na hru havrani

Nakonec bych šel s Sabine Lisicki , zaprvé kvůli své velké schopnosti podávat, kterou předvedla při rozehřátí tuny es, a zadruhé dosáhla posledních osmi a vícekrát 5krát ve Wimbledonu. Finalista z roku 2013 by letos mohl mít ještě jednu šanci na titul.

Raketa Ball N: Angelique Kerberová se zdá být nejlepší sázkou pro tuto kategorii. Má dobrou formu, do jejího kabinetu byl nedávno přidán titul. Také její část remízy vypadá manévrovatelně, přičemž jedinou hrozbou do čtvrtí je Caroline Wozniacki.

Jai Prakash: Bývalý finalista zde, Sabine Lisicki ukázala, že dokáže na velké scéně dodávat. Když jí v rozhodujících okamžicích přijde na pomoc velké podání, může Němka letos ve Wimbledonu urazit kus cesty.

Musab Abid: Belinda Bencic Zdá se, že vzešel z propadu druhého ročníku, který viděl její výsledky prudce na začátku roku 2015. Grass vypadá, že se k její hře dobře hodí, a talent už tam každý viděl. Mohla by to být ona, kdo přinese zpět fenomén náctiletých šampionů v tenise?

Roh: Ačkoli zde může být uvedeno jméno Sabine Lisicki, nelze na to zapomenout Venus Williamsová také. Pětatřicetiletý muž možná bojuje s nesrovnalostmi spolu se špatným zdravím, ale na trávě je to úplně jiný příběh. Pětinásobná šampionka je ve stejné čtvrti jako její sestra Serena, ale pokud se do hry pustí, ani Serena pro ni nemůže být soupeřem.

 1. Předčasný odchod  Eugenie Bouchardová

Adnan Akhtar: Eugenie Bouchardová má přesně opačný rok ve srovnání s rokem 2014. Mladá Kanaďanka, která se loni dostala do finále, by mohla klidně zamířit domů dřív, pokud nepřivede svůj A-zápas na trávníky Wimbledonu.

Raketa Ball N: Eugenie Bouchardová nemá za sebou dobrou sezónu, pokud jde o výsledky. Vzhledem k tomu, že byla loni finalistkou Wimbledonu, byla očekávání obrovská. Její šance obhájit těchto 1300 bodů jsou však chmurné, přičemž brzká ztráta je téměř jistě na kartách.

Jai Prakash: Po skvělém roce 2014, který ji viděl dostat se do první desítky v žebříčku WTA, Eugenie Bouchardová neustále bojuje o vítězství na jakémkoli povrchu. Semeno č. 12 by mohlo čelit Madison Keys už ve třetím kole a mladý Američan má hru na svržení Boucharda.

Musab Abid: Přibližuje se nějaké jiné jméno této kategorii? Eugenie Bouchardová ? Kanaďanka prochází matkou všech útlumů a nic, co v poslední době udělala, nás nepřesvědčilo, že to brzy skončí.

Roh: Až několik měsíců, Simona Halepová byla pevným favoritem na každém turnaji, kterého se zúčastnila. V současné době však Rumunka nedokázala splnit očekávání, která na ni byla kladena, přičemž její forma klesala s každým dalším zápasem. Může to být trend, který by se mohl rozšířit i na mistrovství.

inzerovat tenis
 1. Nebezpečný plovák  Sloane Stephensová

Adnan Akhtar: Kristina Mladenovic by byla moje volba pro nebezpečného plováka. Francouzka má na Slamech schopnost vytahovat velké zbraně a díky titulu ve smíšené čtyřhře ve Wimbledonu by určitě mohla na letošním turnaji způsobit pár škytavek špičkovým hráčům.

Raketa Ball N: Kristina Mladenovic je potenciální nebezpečný plovák v losování žen. Francouzka, známá jako obří zabijačka, by mohla při losování vyvolat několik rozrušení, přičemž Carla Suarez Navarro se pravděpodobně stane její obětí ve druhém kole.

Jai Prakash: Sloane Stephensová zlepšuje svoji hru na trávě a semifinále, které předvádí v Eastbourne, jí muselo dát hodně sebevědomí do Wimbledonu. Dvaadvacetiletá žena je ve stejné čtvrtině jako obhájkyně titulu Petra Kvitová. Nenechte se překvapit, pokud se mladý Američan dostane do 16. kola a dále.

Musab Abid: Sloane Stephensová se pro tento turnaj nějak podařilo nasadit. Všichni víme, že má ráda velké turnaje a její nedávné výsledky naznačují, že je připravena na další výkon na Slamu.

jak nosit tenisovou sukni

Roh: Jakmile se hovořilo o budoucnosti amerického tenisu, netrvalo to dlouho Sloane Stephensová váhat. Pomalu se však vrací zpět a její běh v semifinále v Eastbourne je dobrým ukazatelem toho, co by ve Wimbledonu mohla udělat.

 1. Mistr  Serena Williamsová

Adnan Akhtar: Serena Williamsová by byla moje volba pro šampiona na letošním Wimbledonu. Doposud působivý rok, zamířila na 'Serena Slam' na SW19 a jsem si jist, že by to pro ni bylo dostatečnou motivací zvednout titul na turnaji, kde 5krát získala korunu.

Ball N Racquet: Pokud její odstoupení z losování Eastbourne minulý týden není důvodem k obavám, Petra Kvitová mohla být na cestě ke třetímu wimbledonskému titulu. Serena se rýsuje jako hlavní hrozba. Šarapovová si také mohla zkazit sny, zatímco Halepová vypadala, že je ve formě. Navzdory pravděpodobnosti, která byla proti ní nashromážděna, to mohl být opět Kvitova Wimbledon.

Jai Prakash: Světové č. 1 Serena Williamsová přichází do Wimbledonu s rekordem výhra-ztráta 32-1. Pokud se někdy objevily otázky ohledně její schopnosti zotavit se v těsných zápasech, byly zodpovězeny na French Open. Serena by měla mít velmi špatný den v kanceláři, aby přišla o Serena Slam 2.0.

Musab Abid: Pokud Serena Williamsová může vyhrát, když ji trápí chřipka, na jejím nejhorším povrchu, kdo jí má zabránit v vítězství, když je plně zdravá, na svém nejlepším povrchu?

Roh: Pronásledování singularity nazývané „Serena Slam“, svět č. 1 Serena Williamsová je favoritem na pozvednutí šestého letošního wimbledonského titulu.

Populární Problémy

Tenisky Adidas Gazelle, známé svou pestrobarevnou semišovou podšívkou a ikonickými proužky Adidas, nabízejí jedinečnou kombinaci výkonu a stylu. Pokud vlastníte pár gazel, víte, že jejich měkký semišový exteriér může být ošidný ...

Oklahoma State a Iowa State se setkají v sobotu večer na zápase Big 12. Zde je návod, jak to sledovat.

Jak natáhnout čtyřkolky (Quadriceps). Quadriceps je skupina čtyř svalů, které vám stékají po stehnech. Prakticky každá atletická aktivita nebo cvičení zapojuje vaše čtyřkolky, takže je důležité, aby byly flexibilní a silné. Na...

Oklahoma a Iowa State se setkají na fotbalovém mistrovství Big 12 2020 v sobotu. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Jak vyrobit Quesadillas z mořských plodů. Quesadillas jsou vynikající plněné kuřecím nebo hovězím masem, ale pokud jste milovníci mořských plodů, možná budete chtít další možnosti. Připravte si quesadilly z mořských plodů na plotně nebo grilu pomocí jednoduchých kroků. Zajistěte je svým ...