Živý stream Wizards vs Spurs: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Pokud je hra Wizards vs Spurs na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV , Hulu s živou televizí nebo Amazon Prime (Spurs market). Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.


Poté, co nasbírali své první vítězství v sezóně v Oklahoma City, Washington Wizards se podívají na dva v řadě, když v sobotu večer nastoupí proti DeMar DeRozan a Spurs.

Začátek hry je naplánován na 20:30. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Wizards vs Spurs na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra se bude vysílat lokálně buď na NBC Sports Washington (Wizards market) nebo KENS-CBS (Spurs market). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Fanoušci ve Washingtonu DC, San Antoniu a dalších místních trzích: FuboTV

bandita tenisový loketní ortéza

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, patří mezi NBC Sports Washington a KENS-CBS Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Wizards vs Spurs na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.

Fanoušci v San Antoniu: Kanál CBS Amazonu Prime

Vzhledem k tomu, že hra je na CBS pro ty v San Antoniu, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je to skvělá volba, pokud nemáte zájem získat další kanály.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Wizards vs Spurs na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Fanoušci ve Washingtonu DC, San Antoniu a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou NBC Sports Washington a KENS-CBS součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Wizards vs Spurs na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

mytí tenisek Nike

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Do 29. října je k dispozici bezplatná zkušební verze, což znamená, že tuto hru můžete sledovat zdarma.

Můžeš zaregistrujte se zde na Amazon Prime i na kanálu NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos Wizards vs Spurs a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průchod pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, bez komerčních vstupenek), ale také mají bezplatnou zkušební verzi do 29. října.

tenisky na barvení kravaty

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Wizards vs Spurs a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled Wizards vs Spurs

Washington byl v pátek proti Thunderu téměř dvouciferný smolař, ale vedl téměř po drátech, aby zvedl brzké vítězství.

Shai Gilgeous-Alexander pomohl vést rally OKC pozdě, ale Wizards vystřelili zpět 14-0 run, čímž zpečetili vítězství 97-85.

Řekl jsem klukům, že proto si fanoušci zamilují náš tým - protože dáváme hodně neuvěřitelného úsilí, řekl trenér Wizards Scott Brooks. Chci říct, je to maximální úsilí pokaždé na hřišti a někdy nevíte, co se stane.

Thomas Bryant zaznamenal 21 bodů a 11 doskoků a útočník nováčka Rui Hachimura zaznamenal 19 bodů, aby pomohl vést. Brooksovi se zatím líbilo, co ze svých mladých hráčů viděl.

Je těžké učit, když máte studenty, kteří nemají zájem se učit, řekl Brooks. Miluji skupinu, kterou máme. Chceme se zlepšit, a to je sen trenéra.

All-Star Bradley Beal pomohl stabilizovat loď pro Washington, protože se očekává, že kolega hvězda John Wall vynechá celý rok zotavení z roztrhaného Achilla. Očekávalo se, že veterán Isaiah Thomas pomůže vyplnit prázdnotu, ale byl odsunut na vedlejší kolej kvůli nějakým přetrženým vazům v palci.

Trvá to dlouho, než se to uzdraví, Brookssaide. Má houževnatost a na rameni ten čip, ale uděláme to, co je pro něj nejlepší, a tuto tvrdost vyjmeme z rovnice. Uzdravení vyžaduje čas a má.

Nebylo to hezké, ale Spurs porazili Knicks 120-111. Tým Gregga Popovicha měl 21 obratů, ale vytrval, protože vyhrál.

Nechceme to dělat, řekl Dejounte Murray po zápase. Bylo to jako já a Tim (Duncan říkal): Tým, který tolik otáčí míč, téměř prohrává hru. Máme hodně na čem pracovat.

Před rokem Murrayova sezóna skončila kvůli operaci ACL, ale při návratu do základní části si odnesl silný výkon. Zaznamenal 18 bodů, osm doskoků, šest asistencí a tři zisky.

Spurs jsou proti Wizards favoritem 11,5 bodu. San Antonio loni vyhrálo oba zápasy, v průměru za tyto výhry dosáhlo 130,5 bodu.


Populární Problémy

Jak nosit bílé boty. Bílé boty přicházejí ve všech tvarech a stylech, ale většina lidí si stále není jistá, jak je nosit. Klíčem k úpravě bílých bot je identifikovat úroveň formality, kterou se snažíte dosáhnout. Pro ležérní vzhled zvolte ...

Výběr snowboardu je dnes skličující. Různé tvary, typy desek, profily, váhové třídy a modely zaplňují zdi i těch nejmenších sněhových obchodů a nakupování online může být nemožné, pokud nevíte, kdo jste ...

Ceny CMA 2019 se přenášejí na ABC. Zjistěte online obřad zdarma, pokud nemáte kabel.

Bývalá světová jednička odehrála svůj vůbec poslední profesionální tenisový zápas a sestoupila ve dvou setech na 8. místo Davida Ferrera.

Charlotte a Gardner-Webb ve čtvrtek zahájily sezónu 2019 na hřišti McColl-Richardson Field. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.