Wozniacki nabízí pohled na její rozchod s McIlroyem, říká, že si nejprve myslela, že si z ní dělá legraci

Caroline Wozniacki je spokojená s tím, kde je v životě

Caroline Wozniacki na US Open

Pro tenisovou hvězdu Caroline Wozniacki to byl vrcholný rok. Mladá dáma byla ze života nadšená, a to dokonce tak, že dokonce uvažovala o tom, že by se vzdala své kariéry a založila rodinu s Rory McIlroyovou. A pak přišel největší šok v jejím rušném životě.

Chvíli poté, co rozeslali svatební pozvánky na listopadové manželství, McIlroy zavolal budoucí nevěstě, aby jí oznámil, že odvolává zasnoubení .

tipy na raketbal

A teď v televizi rozhovor s Grahamem Bensingerem pro show Do hloubky s Grahamem Bensingerem Dane poprvé hovořila o agónii odloučení a o tom, jak se vyrovnává se životem po vztahu.

Šok z odloučení ještě umocnil způsob, jakým byl doručen

Náhlý telefonát od McIlroye byl pro Wozniackiho tak šokující, že si myslela, že si z ní jen dělal prvních pár minut jejich rozhovoru legraci. Koneckonců, ti dva spolu strávili nějaký čas jen před několika hodinami a telefonát s cílem přerušit téměř tříletý vztah nedával zmatenému Danovi smysl. Jak se však realita potopila, Wozniacki zbyl a sbíral kousky slibného vztahu, který náhle skončil.

Myslím, že neočekáváš, že bys byl v takové situaci, vysvětlil Wozniacki. Na nic takového nemůžete připravit sebe ani své tělo, takže si myslím, že jsem chvíli poté byl v trochu šokové fázi. Skutečnost, že to bylo všechno na očích veřejnosti, jen zvětšovalo rozhořčení Wozniackého.

'Myslel jsem si, že se alespoň dostanu tváří v tvář nebo tak něco, ale nic nebylo, byl to jen telefonát a už jsem o něm neslyšel,' přiznal Wozniacki. 'Bylo to velmi těžké, protože to od začátku zveřejňoval, zveřejnil tiskovou zprávu a to vše, takže jsem neměl na výběr, bylo to - právě se mi to dostalo do očí.'

Zůstat důstojně a elegantně

Wozniacki, která se rozhodla důstojně chovat, byla obrazem třídy i poté, co prohrála v prvním kole na French Open, jen několik dní po rozchodu. Bývalý svět č. 1 požadoval, aby nebyl vtažen do rozhovoru o rozchodu v té době, i když bolest odloučení byla jasně napsána po celé její zmučené vizáži. Naštěstí však Wozniacki měla milující rodinu a svou první lásku (tenis), na kterou se mohla vrátit.

jak tenisu rozumět

To je kapitola mého života, hodně jsem se z toho naučil, hodně mě to naučilo, rozhodně jsem se toho naučil hodně o sobě, o vztazích, řekl Wozniacki. Myslím si, že prostě musíš brát život tak, jak jde, a věřím, že na sebe nikdy nemáš věci [kladené], které bys nezvládl. Teď jsem rozhodně na druhé straně a posunul jsem se dál.

Pokračovat v životě

Pokračuj, udělala, zotavuje se na dovolené se Serenou Williamsovou , která si také ošetřovala modřiny z neočekávaného východu na French Open. A její rehabilitace se zdá být úplná, když se jí podařilo dosáhnout svého druhého grandslamového finále na nedávno skončeném US Open. Její jediný další vzhled ve velkém finále také přišel v New Yorku, v roce 2010.

Wozniacki byla v rozhovoru s Bensingerem přímá a elegantní a rozhodla se podívat na světlejší stránku života. V posledních měsících předvedla skvělou třídu, i když se potýkala s velmi veřejným spadem s McIlroyem.

espn 3 live streaming tenis

Zde je úryvek videa z rozhovoru Wozniackiho ve vzduchu s Bensingerem - omluvte reklamy na začátku úryvku.Populární Problémy

Roger Federer před návratem na turné ATP na Ženevském Open prozradil, že stále má určité pochybnosti o svém těle a celkové úrovni hry.

Jak sloužit ve stolním tenise. Podávání je jednou z nejdůležitějších součástí hraní stolního tenisu. Bez dobrého podání nemůžete vyhrát zápas! Když sloužíte, je důležité dodržovat pravidla, protože nechcete, aby vás někdo zavolal ...

Zde je návod, jak můžete online epizodu 3 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Slashdance“ online bez kabelu.

Zastavení šíření jednou nohou jsou techniky, které můžete použít, když zápasíte, abyste svého protivníka dostali na zem. Provedení takedownu vysoké jedné nohy je nejjednodušší pro začátečníky a zahrnuje popadnutí soupeře kolem kolena ....

Atletičtí trenéři a vojenští instruktoři milují procházení medvědů a je snadné pochopit proč. S procházením medvěda budujete základní sílu, zlepšujete pohyblivost ramen a zvyšujete stabilitu kyčlí - to vše pomocí jednoho jednoduchého cvičení, které ...

Brooklyn Nine-Nine je zpět na novém kanálu a my máme vše, co potřebujete vědět ke sledování epizod 6. série online bez kabelu.