Přímý přenos Wyoming vs Nevada Football: Jak sledovat online zdarma

Hodinky Wyoming vs Nevada

Getty Běh zpět Xazavian Valladay z Wyoming Cowboys prorazí linii rvačky

Wyoming Cowboys a Nevada Wolf Pack odstartují svá roční období střetem Mountain West na Mackay Stadium v ​​Reno v sobotu.

Hra začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Wyoming vs Nevada online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí zde:

tenisová loketní kytara

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Wyoming vs Nevada naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak fungují tenisové výsledky

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Wyoming vs Nevada naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

Prostřednictvím YouTube TV můžete sledovat CBS Sports Network a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, můžete sledovat Wyoming vs Nevada naživo v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem zařízení Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo je můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

profesionální tenista

Náhled Wyoming vs Nevada

Sean Chambers bude startovat ve středu pro Wyoming. Chambers loni utrpěl zranění kolena, které končí v sezóně, a je nadšený, že dostal příležitost vrátit se tam.

Myslím, že (tato hra proti Nevadě) bude buď 363 nebo 364 dní do dne, kdy jsem se zranil, Řekl Chambers tento týden . Se zraněním a COVID určitě došlo k nějakým vzestupům a pádům. Určitě je to určitá nejistota, ale aby se pole dostalo tuto sobotu, bude to pro mě znamenat svět.

Chambers se pravděpodobně budou opírat o útěk Xazavian Valladay , který loni spěchal 1265 yardů a šest přistání. Hlavní trenér Cowboys Craig Bohl před sezónou poznamenal, že letos klade důraz na ofenzivu. Budu zklamán, pokud letos nezískáme více bodů, Řekl Bohl . Když se podíváte na některé hráče, které vracíme, myslím si, že můžeme být produktivnější v útoku.

Bohl má také jádro velmi dobré obrany, která se mu také vrací, aby mu pomohla. V loňském roce byl Wyoming na 11. místě v národě v bodování obrany, což umožňovalo 17,8 bodů na zápas, a také byli skoupí proti běhu, takže Valladay zde mohl mít práci.

Na druhé straně quarterback Nevady Carson Strong hodil 151 po sobě jdoucích přihrávek bez vhazování, což je aktuálně druhé mezi quarterbacky ve FBS. Zadák druhého ročníku dokončil svou kampaň pro nováčky s 2335 yardovými přihrávkami, 11 touchdowny a sedmi intercepcemi, ale zatímco sezonu zahájil pomalu, skončil na silné notě, což je dobré znamení pro tento nevadský přestupek. Další dobré znamení? Jeho růst a zralost.

sledujte malé ženy v Atlantě online

Letos jsem se snažil převzít více vůdčí role, snažil jsem se použít svůj hlas a snažil jsem se motivovat kluky, aby z nich každý den dostali to nejlepší, Řekl Strong , a dodává: Mám jistotu, že vím, že jsem ten chlap, a vím, že když hodím krumpáč, nenechám se vyvést. Všechny maličkosti, které byste mohli přemyslet, když se za vámi dívají kluci. Je to hodně odlišné od loňského roku a jsme opravdu nadšeni, že tam můžeme hrát hry.

Vlčí smečka má také dynamické mladé Válečný válečník V loňském roce měl 1194 univerzálních yardů a celkem sedm přistání, takže Strong bude mít talentovanou pomůcku, se kterou bude moci pracovat.

Wyoming v posledních třech setkáních proti Nevadě vede 3: 0.


Populární Problémy

Serena Williamsová není jen šampionkou na hřišti, ale i mimo něj!

Slibuje, že to bude střet mezi dvěma protiútoky, kteří mají vynikající obranné schopnosti.

Všechno, co potřebujete vědět o dnešním zápase čtvrtého kola Nadal vs Cilic!

Jak se zbavit vosku z kůže. Pokaždé, když použijete vosk k odstranění chloupků z pokožky, můžete zanechat malé zbytky vosku. Je bolestivé a neúčinné pokoušet se to sundat prsty. Naštěstí existuje mnohem jednodušší způsob, jak odstranit vosk ...

Tematické večírky jsou oblíbené a zábavné. Možná se ocitnete pozváni na večírek 80. let a nebudete mít představu, co si na večírek obléknout. Pomocí těchto tipů vzkřísíte vzhled a atmosféru zábavných a drsných osmdesátých let, které vám mohou pomoci zapadnout nebo se dokonce stát ...