ATP Cup 2021: Roberto Bautista Agut vs Michail Pervolarakis náhled, head-to-head & prediction

Roberto Bautista Agut zahájil v roce 2021 dvě vítězství v řadě

Roberto Bautista Agut zahájil v roce 2021 dvě vítězství v řadě

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Roberto Bautista Agut vs Michail Pervolarakis

datum : 4. února 2021

Turnaj : Pohár ATP 2021

Kolo : Skupinová fáze

Místo : Melbourne, Austrálie

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 4 500 000 AUD

Načasování zápasu : 17.30 hodin Melbourne času, 12.00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Indie - Eurosport

Roberto Bautista Agut vs Michail Pervolarakis náhled

Svět č. 13 Roberto Bautista Agut má za sebou slibný start sezony 2021. Dvaatřicetiletý hráč, který hraje svůj první turnaj od zotavení ze zranění lokte, si letos připsal dvě vítězství z tolika her.

V poháru ATP dosud porazil 40 nejlepších hráčů Johna Millmana a Alexe de Minaura, přestože oba měli výhodu hraní na domácím povrchu.

Bautista Agut byl pro Španělsko v poháru ATP vynikající. V loňském roce také vyhrál všechny své hry na turnaji. Přestože obě jeho letošní výhry byly ve třech setech, na hřišti vypadá solidně a zdá se, že se vrací ke svému nejlepšímu výkonu.

Světová jednička 462 Michail Pervolarakis převezme Bautistu Aguta jako zástupce pro Řecko. Čtyřiadvacetiletý hráč nezažil příznivý začátek roku a prohrál všechny tři zápasy ATP, které dosud odehrál.

Obvykle byl ve své dosavadní kariéře součástí turnajů ITF a má 409 špičkových výsledků, kterých dosáhl v únoru loňského roku. Hrál na ATP Cup v roce 2020 také.

Roberto Bautista Agut vs Michail Pervolarakis proti sobě

Roberto Bautista Agut a Michail Pervolarakis se dosud na turné nepotkali. Do zápasu jdou s nerozhodným výsledkem 0: 0.

Predikce Roberto Bautista Agut vs Michail Pervolarakis

Zatímco Bautista Agut zatím vyhrál obě své vazby, v tuto chvíli vypadá mírně rezavě. Při svém podání však zůstává pevný jako vždy.

Španěl v pondělí získal proti Alexovi de Minaurovi 80% bodů za první podání a zároveň se dopustil jen jedné dvojchyby.

Protiúderový přístup Bautisty Aguta může být výzvou pro Pervolarakise, který dříve na turnaji podlehl prohře s Johnem Millmanem. Španělova zkušenost ho pravděpodobně přenese touto soutěží.

Předpověď : Roberto Bautista Agut k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

V úterý večer bude rozdána Heisman Trophy 2020. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z obřadu online.

Jak přežít raketoplán. Pokud nejste atletický atlet nebo běžec na lyžích, myšlenka na kyvadlový běh pravděpodobně není příliš atraktivní. Vlastně, i když jste závodní běžec, nemusí se zdát, že ...

Jak vychovávat dospívající dívky. Nikdo neříkal, že výchova dívek byla snadná - zvláště ne dospívající dívky. Roztomilá a upovídaná preteen, kterou jste kdysi znali a milovali, se mohla proměnit ve stvoření, které je plné komplikovaných emocí a chce ...

Manželka Rafaela Nadala Maria Francisca Perello, lépe známá jako „Xisca“, nedávno dlouze hovořila o dobře zdokumentované velkorysosti světové dvojky.

USA a Španělsko se setkávají pro olympijské zlato ve vodním pólu žen. Pokud žijete v USA, můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Tiafoe tento měsíc vzala Rogera Federera a Juana Martina del Potra do tiebreaku.