Jak streamovat „první dítě“: Průvodce prohlížením rodiny

stream první dítě

DisneyStreamujte první dítě hnedLuke Davenport (Brock Pierce), izolovaný a neukázněný 13letý syn prezidenta Paula Davenporta (James Naughton) a první dámy Lindy (Lisa Eichhorn), potřebuje nového strážce poté, co dostane výpověď agenta tajné služby Woodse (Timothy Busfield) za týrání před médii.Když je bývalý mistr boxer Sam Simms (Sinbad) pověřen úkolem, oba navážou nepravděpodobné přátelství, které skončí pomáháním Lukovi, ale také tím, že Simms dostane padáka. Naštěstí pro Luka, Simms je tu, aby zachránil den, kdy je unesen mstivým Woodsem. Sinbadova komedie je vrcholem tohoto filmu z roku 1996, který natočil David Mickey Evans a jehož autorem je Tim Kelleher - který se inspiroval fotografií mladé Chelsea Clintonové.

Hodinky První dítě online pro dobrý rodinný smích a v tomto čtěte dále První dítě streamovací průvodce, kde se dozvíte o hercích, o tom, co říkali kritici a další.stolní tenis pro jednu osobu

Zde je návod, jak streamovat První dítě právě teď:Jak streamovat „první dítě“ - exkluzivně na Disney+

První dítě je jedním z kultově oblíbených filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat První dítě a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.disney plus na amazon fire
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte první dítě
  5. 5. Klepněte na První dítě
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„První dítě“: Přehled

Datum vydání: 30. srpna 1996
Tvůrci: Výkonní producenti Sinbad, Tim Kelleher a Dale De La Torre, producenti Roger Birnbaum a Riley Kathryn Ellis, spisovatel Tim Kelleher
Ředitel:
David Mickey Evans
V hlavních rolích:
Sinbad, Brock Pierce, Blake Boyd, Timothy Busfield, James Naughton, Lisa Eichhorn
Hodnocení:
PG
Synopse:
Když First Kid Luke Davenport-izolovaný a problémový syn prezidenta USA-získá nového osobního strážce tajné služby, naučí se lekci o přátelství.


Jak dlouho je „první dítě“?

První dítě je 101minutová rodinná komedie.


Děj „prvního dítěte“

Luke Davenport, izolovaný a neukázněný 13letý syn prezidenta Paula Davenporta a první dámy Lindy, potřebuje nového ochranku poté, co dostane agenta tajné služby Woodse, který byl vyhozen za špatné zacházení před médii. Až bude bývalý boxer šampionů Sam Simms pověřen úkolem - doufat, že to bude cesta k práci se samotným prezidentem - věci začínají špatně. Když ale Simms zjistí, že Luka zbil spolužák, podaří se mu s teenagerem spojit a souhlasí, že ho naučí bojovat. Simms také pomáhá Lukovi překonat jeho strach a domluvit se na tanci s nejkrásnější dívkou ve škole Katie Warrenovou. Taneční noc, bezpečnostní hrozba znamená, že Luke nemůže jít, ale Simms se slituje a vyplíží ho. Při tanci školní tyran využije roztržitého Simmse a znovu zaútočí na Luka, ale je překvapen jeho novými bojovými schopnostmi. Do této doby dorazí agenti tajných služeb, vezmou Luka domů a vybaví ho sledovacím zařízením. Luke je zoufalý, když je Simms vyhozen a nemá s ním kontakt. Když ho online kamarád povzbudí k útěku a setká se s ním v obchodním centru, Luke je unesen - a ukáže se, že přítelem je Woods, agent, kterého vyhodili. S další šancí chránit svého přítele je Simms vystopuje do nákupního centra, kde po patové situaci skončí s kulkou v paži. Simms je nabídnut a odmítá roli chránící prezidenta a film končí tím, že Simms pronásleduje Luka poté, co ho Luke omylem zasáhne hokejovým pukem do čela.

jak léčit tenisový loket doma

Obsazení „První dítě“

Obsazení První dítě zahrnuje některá velká jména, včetně velké dětské hvězdy devadesátých let. Zde je několik hlavních hráčů.

Sindibád jako Sam Simms

Sam Simms je bývalý šampión v boxu a hlavní fanoušek Sonny Bono, který se stal agentem tajných služeb zodpovědným za Luka Davenporta, prvního kluka. Sinbad je známý komik, jehož herecké počiny se datují do poloviny 80. let minulého století, s rolemi v televizním seriálu Jiný svět (1987-1991), Sindibádská show (1993-1994) a Rel (2018-2019). Vyjádřil také postavy Homeward Bound II: Lost in San Francisco (devatenáctset devadesát šest), Šťastně až do smrti: Pohádky pro každé dítě (1995-1999), Plány (2013) a Steven Universe (2013-2014). Za roli ve vánoční komedii získal v roce 1997 Blockbuster Entertainment Award za oblíbeného herce ve vedlejší roli - Rodina cinkot po celou cestu v roce 1996, ve stejném roce jako Poslední dítě .

Brock Pierce jako Luke Davenport

Luke Davenport je první dítě-13letý syn prezidenta Paula Davenporta a první dámy Lindy. Pierce se proslavil v hitovém filmu z roku 1992 The Mighty Ducks a jeho pokračování, D2: The Mighty Ducks v roce 1994. Také jednal v Malá velká liga (1994), Problémové dítě 3: Zamilovaný junior (devatenáct devadesát pět), Legenda o ztracené hrobce (1997) a další filmy.

James Naughton jako prezident Davenport

Prezident Davenport je zaneprázdněný otec Luka. Naughton obdržel za svoji roli cenu National Board of Review Award za nejlepší herecký výkon souboru Klub první manželky (1996) stejný rok jako První dítě . Mezi jeho herecké zásluhy patří Rukojmí (2013-2014), Drbna (2009-2012), Ďábel nosí Pradu (2006), Město andělů (1990), Kočičí oko (1985) a Planeta opic (1974).

Lisa Eichhorn jako Linda Davenport

První dáma Linda Davenportová je Lukeova matka. Eichhorn je známá svými rolemi v Talentovaný pan Ripley (1999), Načase (2013) a Mizející (1993) a objevil se v mnoha populárních televizních seriálech.

Timothy Busfield jako Woods

Woods se stane mstivým poté, co přijde o práci tajné služby díky problémovému Lukovi Davenportovi. Busfield je herec a režisér známý pro své role v Trapper John, M.D. (1984-1986), Pole snů (1989), Něco přes třicet (1987-1991) a Západní křídlo (1999-2006).


Písně „First Kid“ a soundtrack

Richard Gibbs režíroval hudbu pro První dítě . The zvukový doprovod obsahuje 16 skladeb včetně klasik jako I Got You Babe od Sonnyho Bono (který má ve filmu cameo), I Want to Take You Higher od Sly and the Family Stone a Love Shack od The B-52s. Gibbs byl členem skupiny Oingo Boingo z 80. let a vystupoval s řadou známých hudebních hvězd. Složil nebo režíroval hudbu za desítky kreditů včetně Battlestar Galactica (2004-2009), Muppets dnes večer (1996-1998), Dobrodružství při hlídání dětí (2016), Judy Moodyová a léto, které nebolí (2011) a Simpsonovi (1989-1990).


„První dítě“ u pokladny

První dítě byl propuštěn v 1878 amerických kinech 30. srpna 1996 a vydělal pouhých 26,5 milionu dolarů ve svém 22týdenním běhu. Bylo to číslo 59 v žebříčku Nejlepší filmy z roku 1996 v domácí pokladně —V roce, kdy byly vydány takové hity jako Den nezávislosti na číslo 1, Klub prvních manželek u čísla 11 (představovat Jamese Naughtona, který hraje prezidenta Davenporta v První dítě ) a cinkot po celou cestu na číslo 22 (představovat Sindibáda, Sam Simms v První dítě ).


Recenze „První dítě“ - Co řekli kritici

The New York Times volala První dítě čistý, přívětivý rodinný film bez závadných prvků, přesahující krátké a zbytečné násilí, které komplikuje jeho finále, a říká, že se soustředí na talent Sindibáda jako vtipného vtipálka, který je téměř dost na to, aby mohl přenášet tuto geniální komedii. První dítě nedopadl dobře s kritiky nebo recenzenty publika na Shnilá rajčata , kde má celkové hodnocení kritiků pouhých 23% a pouze 32% za skóre publika. Nazvala to Susan Wloszczyna z USA Today naprosto konvenční . Common Sense Media varuje, že diváci krátce uvidí holé dno prvního dítěte, když bude tisknout tisk.


Kde se „první dítě“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

První dítě vyšel za rok s několika dalšími pozoruhodnými filmy Disney, včetně Ostrov pokladů Muppet , 101 dalmací v hlavní roli Glenn Close, Hrbáč Notre Dame a James a obří broskev . Film byl 59. nejlepší výdělky film v amerických kinech v roce 1996 a řadí se na číslo 347 pro Pokladna všech dob pro filmy Walta Disneyho . Publikum na Rankeru zahrnuje film jako číslo 170 z 213 Nejlepší filmy společnosti Walt Disney a číslo 131 ze 144 Nejlepší filmy roku 1996 .


Upoutávka „První dítě“Hrát si

First Kid (1996) Classic Trailer- Sinbad Movie HD Přihlaste se k odběru TRAILERŮ: bit.ly/sxaw6h Přihlaste se k PŘÍBĚHU brzy: bit.ly/H2vZUn Přihlaste se k odběru CLASSIC TRAILERS: bit.ly/1u43jDe Líbí se nám na FACEBOOKU: goo.gl/dHs73 Sledujte nás na TWITTERU: bit.ly/1ghOWmt Nejprve Kid (1996) Classic Trailer- Sinbad Movie HD Luke Davenport je 13letý syn Paula Davenporta, prezidenta USA a první dámy Lindy Davenportové… Hrají:… 2013-03-15T17: 43: 59 000Z

Streamujte první dítě hned

síla probouzí volné proudění

Drobnosti „prvního dítěte“: 5 rychlých faktů

za prvé Dítě zahrnuje speciální hostování od dvou známých politiků a byla inspirována skutečným životem. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. Prezident Bill Clinton vypadá jako sám

Existuje nebarevný vtip s odkazem na skandál Moniky Lewinské. Žádný jiný americký prezident ve funkci se objevil v celovečerním filmu.

2. První dítě Ve skutečnosti se inspirovala fotografií Chelsea Clintonové

Podle The New York Times , spisovatel Tim Kelleher viděl fotografii Chelsea v USA Today a pojal příběh o osamělém dítěti v Bílém domě, které nakonec najde přítele ve své osobní stráži tajné služby.

3. Uvidíte dalšího politika Cameo: Sonny Bono

Pouto 'S závěrečné na obrazovce vzhled byl in První dítě , ve kterém hraje kongresmana na návštěvě v Bílém domě. Simms do něj narazí a chová se jako ubitý fanoušek. V době filmu Bono sloužil jako americký zástupce.

4. Kameraman Anthony B. Richmond také pracoval na Nech to být

Richmondu byl kameramanem dokumentu Beatles z roku 1969 Nech to být , dokument o západní kontrakultuře z roku 1968 Soucit s ďáblem , Sci-fi drama Davida Bowieho z roku 1976 Muž, který spadl na Zemi a dokument z roku 1996 Rock and Roll Circus skupiny Rolling Stones . On je také známý pro více nedávných popových filmů Sandlot (1993), Pravá blondýnka (2001), Příběh o Popelce (2004), Alvin a Chipmunkové: Skueakquel (2009), Deník Wimpy Kid: Psí dny (2012) a Deník Wimpy Kid: The Long Haul (2017).

5. Rychlá lekce Vocab: Pratfall

Násobek recenze z První dítě zmíněné pratfalls. Je to dobré slovo, takže zde je definice pro případ, že byste stejně jako já ještě nevěděli:

kde mohu sledovat chi

pratfall (podstatné jméno) - 1: pád na hýždě; 2: ponižující nehoda nebo omyl

Streamujte první dítě hned


Populární Problémy

Organizátoři probíhajícího turnaje Madrid Open přitahovali kontroverze již dříve v pátek, když na Twitter zveřejnili tiskovou zprávu, ve které zdůraznili svou novou iniciativu proti zneužívání.

Ředitel turnaje v Acapulcu Raul Zurutuza nedávno vysvětlil, proč Roger Federer nikdy nehraje na akci na úrovni 500 v Mexiku.

Celoživotní dokument „Přežívající Jeffrey Epstein“ má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. 7. epizoda s názvem „Nejsem tvoje dítě“ se vysílá v noci na pondělí ve 21 hodin. ET na TLC.