How to Stream Herbie: Fully Loaded: Your Family Viewing Guide

stream plně načten

Disney

Stream Herbie: Plně načteno zde

Herbie: Plně nabitý režíroval Angela Robinson a produkoval Robert Simonds pro Walt Disney Pictures v roce 2005. Film je přímým pokračováním všech předchozích Herbie film ve franšíze, ignorování pátého ( The Love Bug ) a je šestou a poslední splátkou.

V hlavních rolích Lindsay Lohan (Maggie Peyton), Justin Long (Kevin) a Michael Keaton (Ray Peyton Sr.) je komedie o dívce z rodiny NASCAR, které, když jí otec zakázal závodit, se omylem dostane závodního auta. Od jejího otce.

Herbie: Plně nabitý byl propuštěn 22. června 2005 a celosvětově vydělal přes 144 milionů dolarů. Můžeš se dívat Herbie: Plně nabitý online a Herbie: Plně nabitý streamování přímo zde.

Zde je návod, jak streamovat Herbie: Plně nabitý právě teď:

Jak streamovat „HERBIE: FULLY LOADED“ - exkluzivně na Disney+

Herbie: Plně nabitý je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Herbie: Plně nabitý a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

červené flitrové tenisky
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat Herbie: Plně nabitý
  5. 5. Klepněte na Herbie: Plně nabitý
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4, PS5 , Xbox Series X a Xbox One.

Stream Herbie: Plně načteno zde


„HERBIE: FULLY LOADED“: Přehled

Datum vydání: 22. června 2005
Tvůrci: Robert Simonds, Thomas Lennon, Robert Ben Garant, Alfred Gough, Miles Millar
Režie: Angela Robinson
Hrají: Lindsay Lohan, Justin Long, Michael Keaton, Breckin Meyer, Matt Dillon
Hodnocení: G
Synopse: Dívka dostane od svého otce auto jako dárek k maturitě, ze kterého se vyklube závodní auto s vlastní myslí.


Jak dlouho je „HERBIE: FULLY LOADED“?

Herbie: Plně nabitý je dlouhý 101 minut.


Zápletka „HERBIE: FULLY LOADED“

Maggie Peyton (Lohan) právě absolvovala vysokou školu a jde se svým otcem Rayem Peytonem starším (Keaton) na smetiště vybrat auto jako dárek. Vybírá si Volkswagen Beetle a v odkládací schránce objeví poznámku, která říká, že auto se jmenuje Herbie. Když se ho pokusí řídit, vezme ji místo toho do mechanického obchodu, kde pracuje její starý přítel Kevin (Long) a kde vyzve závodní legendu Trip Murphy (Dillon) na závod. Z rodiny NASCAR, která vlastní Peyton Racing Team, není Maggie závodění cizí, ale po předchozí nehodě jí to otec zakázal. Přesto závodí s Tripem a vyhrává. Ti dva rozvíjet soupeření a Trip vyvine posedlost ničit Herbie. Film vrcholí epickým závodem, který zahrnuje vystoupení řidičů NASCAR (Jeff Gordon, Tony Stewart) a spoustu kaskadérských kousků.


„HERBIE: FULLY LOADED“ Obsazení

Herci: Herbie: Fully Loaded se skládali ze známých filmových a televizních herců se zkušenostmi s hraním hlavních rolí. Zahrnovalo to také spoustu řidičů NASCAR, jejichž vozy vyráběly portréty jako samy (Dale Jarret, Dale Earnhardt Jr., Casey Mears a další).

LINDSAY LOHAN jako MAGGIE PEYTON

Lohan hraje Maggie, mladou ženu s vizí svého života, která prudce odbočí na závodní dráhu. Rychle se přizpůsobuje změně plánů a nemá problém jít proti profesionálům bez sebemenšího zastrašování. Byla to její čtvrtá hlavní role v hlavní produkci. Před Herbie: Fully Loaded obsahuje její životopis Mean Girls (2004), Freaky Friday (2003) a The Parent Trap (1998).

JUSTIN LONG jako KEVIN

Long hraje roli nejstaršího přítele Maggie Kevina. Slouží jako emoční podpora a maz na loktech, povzbuzuje Maggie, aby dělala to, co miluje, a pomáhá jí dělat to, co sama nedokáže. Je součástí roztleskávačky a části posádky. Jeho další práce zahrnuje hlasové role a nezávislé filmy.

MICHAEL KEATON jako RAY PEYTON SR.

Keaton hraje Maggieho stále zraněného vdovského otce, který miluje NASCAR. Je to Maggiein ochránce, vyhýbající se nebezpečí, ale dokáže uvolnit sevření, když si uvědomí její hloubku oddanosti jejímu plánu. Ve své další práci Keaton hrál hlasové role, role v televizních seriálech a hlavní role ve velkých studiových produkcích.

pásek to rovnátko

BRECKIN MEYER jako RAY PEYTON JR.

Meyer hraje Maggieho bratra a řidiče automobilů Peyton Racing Team. Je to on, kdo musí dělat to, co Maggie vždy chtěla, kromě toho, že to opravdu nedělá dobře. Od té doby Herbie: Plně nabitý „Meyer pracoval v televizi především s rolemi v Večírek dolů (2009), Hrdinové (2008) a Dům (2008).

MAT DILLON jako TRIP MURPHY

Dillon hraje Trip, řidiče akciového auta, který je místně známý a přesvědčivě psychopatický. Většinu času tráví pokusy zničit dívčí auto a zničit její sny. Jeho verše by byly vtipné, kdyby nevypadal, že by byl opravdu úplně mimo. Od Herbie: Fully Loaded, Dillon upřel svůj skelný pohled na řadu kriticky uznávaných filmů, včetně Nic než pravda (2008) a Ty, já a Dupree (2006).


Písně a soundtrack „HERBIE: FULLY LOADED“

Soundtrack k Herbie: Plně nabitý představoval klasické rockové hity Beach Boys, Loverboy a Bachman-Turner Overdrive. Ve filmu byly použity původní nahrávky, ale na soundtracku byly kryty stejných písní provedeny Markem McGrathem, Ingramem Hillem a Joshem Kelleym. Soundtrack představoval třetí singl Lindsay Lohan, First.


„HERBIE: FULLY LOADED“ u pokladny

Herbie: Plně nabitý se hrálo v 3 521 divadlech se ziskem 12,7 milionu dolarů a v žebříčku číslo 4 v jeho víkendu otevření. S jeho bezprostředním se nedá srovnávat Herbie předchůdce franšízy, as Herbie jde banány (1980) obdržel po svém vydání památně špatné recenze. Jako pokus o vykoupení Herbie jde banány , to bylo re-povolený na DVD v roce 2004, po vydání Herbie: Plně nabitý . Na konci jeho běhu, Herbie: Plně nabitý vydělal 144 146 816 $.


Recenze „HERBIE: FULLY LOADED“ - Co řekli kritici

Kritici se na tom shodli Herbie: Plně nabitý byl film, který by děti milovaly a který dospělí tolerovali. Existovaly obavy z módního připojení NASCAR i z emočního stavu vozu. Existovalo srovnání s Herbie jde banány , ale způsobem, který oslavoval tábor obou. Celkově velmi solidní dětský film, který je přesně tím, čím měl být.


Kde se „Herbie: Fully Loaded“ hodí do Disney Movie Pantheonu

V roce 2006 Ceny Teen Choice , byla nominována na Choice Movie Comedy Actress (Lindsay Lohan) a Choice Summer Movie. Na Kids Choice Awards získala oblíbenou herečku (Lohan) a byla nominována na Oblíbený film, prohrál s Harrym Potterem a Ohnivým pohárem . Herbie: Plně nabitý hodnosti číslo 70 o nejlepších filmech roku 2005, číslo 63 o největších automobilových filmech všech dob a číslo 8 o nejlepších ženských restartech filmů vedených muži. Nejlepší kritici byli do značné míry 50/50 o tom, zda tento film byl hit nebo miss . Komentář v té době divil se podproudu sexuality, do kterého se Herbie dostala.


Upoutávka „HERBIE: FULLY LOADED“Hrát si

Herbie: Plně nabitý Nastartujte motory! Lindsay Lohan se věnuje řízení, když se Herbie-zábavný, milující, volně se pohybující, '63 VW Beetle s vlastní myslí-vrací v revidované komediální adventuře Disney lépe než kdy jindy! Ačkoli byla třetí generace rodiny NASCAR, Maggie Peyton (Lohan) měla vždy zakázáno následovat své závodní sny její… 2011-12-28T07: 43: 40Z

Drobnosti „HERBIE: FULLY LOADED“: 5 rychlých faktů

Tento film byl mistrovským dílem střihu a revidoval vše od původního scénáře až po samotnou Lohan tak, aby konečný výsledek dokonale představoval obraz, který Disney pro Herbieho chtěla. Kupodivu se rozhodli odejít s některými chybami.

1. Myslete na všechny rodiny venku

Poté, co byl film natočen, Disney zjistil, že velikost Lohanovy poprsí nebyla v souladu s obrazem filmu. Její velikost poprsí byla digitálně zmenšena, výstřihy byly zvýšeny a kůže byla zakryta. Snížení obdrželo velké pokrytí a komentáře z filmového tisku, někteří obviňovali fascinaci Lohanovými křivkami pro výše zmíněný podproud sexuality obklopující Herbieho.

2. Pro děti to bude zábava

Režisérka Angela Robinsonová řekla, že ve filmu záměrně nechala vybavení posádky a levné triky s kamerami. Ona chtěla Herbie fanoušci, aby měli ve filmu co prozkoumat, což by byla zábava. V komentáři také uvedla, že to udělala, aby zhoršila svého redaktora, který požadoval odstranění těchto záběrů.

3. Vystupující jako sami sebe

Ve filmu se objevilo mnoho profesionálů NASCAR, včetně Allena Bestwicka, Bennyho Parsonse a provozovatele vysílání ESPN, Stuarta Scotta. Mnoho profesionálů NASCAR z roku 2004 se objevilo pouze ve formě svých skladových vozů, mimo jiné včetně vozů Kasey Kahne, Tony Stewart, Bobby Labonte, Terry Labonte, Brendan Gaughan a Mark Martin.

bruslařské tenisky

4. Vlastní malířská práce

Herbie The Love Bug byl luxusní ragtopový sedan Volkswagen Beetle z roku 1963. Herbie byl natřen perleťově bílou barvou Volkswagen L87 a měl mít sladěný interiér. Herbieho interiér byl natřen šedou barvou, aby neodrážel nastavené osvětlení.

5. Život v reálném světě

Herbie: Plně nabitý byl původně napsán, aby dal Herbie realističtější prostředí, než v jakém se objevil dříve. Také to zmírnilo síly vozu a dávku, v jaké byly dodány publiku. To byl důvod, proč bylo pokračování zpočátku zeleně osvětleno, ale během revizí se Herbieho svět stával stále více fantazií.

Stream Herbie: Plně načteno zde


Populární Problémy

Ve čtvrtek večer má premiéru nová série s hlavní postavou Poppy Montgomeryové „Reef Break“. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Televizní show '911' se stala velkým hitem. Podívejte se, jak sledovat premiéru 3. série online prostřednictvím živého vysílání s kabelem nebo bez něj.

Jak se setkat s členy kapely na koncertě. Je úplně normální chtít potkat členy své oblíbené kapely. Koneckonců, když je vidíte ve shodě, jste s nimi doslova ve stejné místnosti. Samozřejmě si nemůžete jen tak šťouchnout do cesty ...

Zde je vše, co potřebujete vědět k objednání UFC 237 prostřednictvím ESPN+.

Jim Courier věří, že Novak Djokovic je na tom nejlépe, když ukazuje své emoce, než aby je ztlumil jako zombie. Američan také řekl, že světová jednička není špatný člověk i přes kontroverzní diskvalifikaci na US Open.

Jak vylepšit podání tenisu. Zlobili jste se někdy na sebe během zápasu, protože vaše podání prostě nešlo dovnitř? Ve vaší formě a technice podávání pravděpodobně existují malé chyby, ale můžeme to opravit ...