Jak streamovat „Hledání tlapek Santa“: Průvodce prohlížením rodiny

hledání santa tlap

Disney

Streamujte vyhledávání Santa Paws hned teďKdyž Santa Claus (Richard Riehle) ztratí paměť a krystal, který ho drží věčného, ​​musí jeho nový nejlepší přítel - jeho štěně, Tlapky (Zachary Gordon) - dvě sirotčí děti a tým elfů spolupracovat na jeho záchraně - a Vánocích. Cestou pomáhají bezdětnému páru založit rodinu, po které vždy toužili, a najít kouzlo Vánoc v hračkářství, které právě zdědili. Tento prázdninový film režiséra Roberta Vince z roku 2010 patří k oblíbeným rodinám Air Bud franšíza a byl následován Santa Paws 2: Santa Pups (2012). Hodinky Hledání Santa Paws online pro dojemné rodinné prázdninové dobrodružství a v tomto čtěte dále Hledání Santa Paws streamovací průvodce, kde se dozvíte o hercích, jak byl přijat a další.Zde je návod, jak streamovat Hledání Santa Paws právě teď:

Jak streamovat „Hledání Santa Paws“ - exkluzivně na Disney+

Hledání Santa Paws je jedním z nejlepších vánočních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Hledání Santa Paws a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.pás epikondylitidy
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Santa Paws
  5. 5. Klepněte na Hledání Santa Paws
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzipomáhá námraza tenisovému loktu?

„Hledání Santa Paws“: Přehled

Datum vydání: 23. listopadu 2010
Tvůrci: Producenti/spisovatelé Robert Vince a Anna McRoberts
Ředitel:
Robert Vince
V hlavních rolích:
Richard Riehle, Zachary Gordon, Kaitlyn Maher, Danny Woodburn, Richard Kind
Hodnocení:
G
Synopse:
Když Santa Claus ztratí paměť a krystal, který ho udržuje věčného, ​​musí jeho nový nejlepší přítel - jeho štěně, Tlapky - dvě sirotčí děti a tým elfů spolupracovat na jeho záchraně - a Vánocích.
Jak dlouhé je „hledání Santa Paws“?

Hledání Santa Paws je 96minutové dobrodružství rodinné dovolené přímo na video.


Děj „Hledání Santa Paws“

Film začíná, když majitel hračkářství v New Yorku pan Hucklebuckle zemře a zanechá svému drahému příteli Santa Clausovi plyšáka, který se z kouzelného rampouchu promění ve skutečného psa jménem Paws. Mezitím je hračkářství pana Hucklebuckleho přáno jeho vnukovi Jamesovi a jeho manželce Kate, kterým bylo řečeno, že obchod budou vlastnit, pokud ho budou moci provozovat se ziskem na vánoční období.

James a Kate jsou smutně bezdětní a hodlají obchod s hračkami prodat, jakmile převezmou plné vlastnictví. Jinde v New Yorku dorazí mladý sirotek Quinn do sirotčince vedeného přísnou paní Stoutovou, která nedovolí nic, co by děti milovaly, včetně vánočních ozdob a domácích mazlíčků.

Když paní Claus, elf elf a pes elf Eddy navrhnou, aby Santa cestoval do New Yorku s Paws, aby navštívil ambasadory Santy, Santa byl nakonec sražen taxíkem a ztratil paměť - a krystal, který ho drží věčného. A tlapky. Když Santa narazí na obchod s hračkami Hucklebuckle a zjistí, že James a Kate hledají Santu, aby zvýšili své zisky, najmou ho a stanou se okamžitým hitem.

Quinn a jeho sirotek Willamina (Will) navštíví obchod, zatímco paní Stoutová je venku, a Quinn požádá Santu o štěně pro sirotčinec a o Will, aby měl kolo, které chce. Když to ale paní Stoutová zjistí a Quinn náhodou odhalí něco urážlivého, co o ní Will řekl, Will je potrestán zavřením přes noc do sklepa a zlobí se na Quinna, že ji dostal do problémů.

Mezitím si Eli a Eddy uvědomí, že budou muset jít do New Yorku, aby zachránili Santu a tlapky. Když se Tlapky ten večer toulají ztracenými a volají o pomoc, Quinn ho slyší a věří, že je Santovou odpovědí na její žádost. Vysvětlí, co se stalo, a Quinn souhlasí, že ho skryje, dokud ho druhý den nemůže odvézt k Hucklebuckle’s. Když je Will najde, neslyší Tlapky mluvit, protože její vánoční duch vybledl. Jdou k Hucklebucklovi, ale skutečný Santa má přestávku.

Zpět v sirotčinci zjistí, že Tlapky mohou slyšet i další dívky, a zazpívají píseň, která pomůže Willovi znovu věřit na Vánoce. Bez jeho krystalu Santa onemocní a je převezen do nemocnice. Nakonec v New Yorku Eli a Eddy vypátrají Santův krystal, ukradený bezdomovcem Gusem, který se cítí špatně a pomáhá Eli a Eddymu zachránit Vánoce tím, že najde Santu, než se stane smrtelným a zemře.

jak nosit popruh na tenisový loket

Když paní Stoutová najde v sirotčinci Tlapky, vezme jeho krystal a za trest ho zavře do sklepa s Willem. Bez krystalu se Tlapky promění zpět v hračku a ráno ho paní Stoutová hodí do pece. Když odejde na rande, objeví se Eli a Eddy a podaří se jim najít krystal, zatímco Quinn vytáhne Tlapky ven, než bude moci spálit, a oni mu obnoví skutečné štěně.

S pomocí Guse a zvěda jménem Jimmy, kteří našli soby v Central Parku a pokoušeli se předat zprávu Santovi, Eli a Eddy našli cestu do Hucklebuckle’s, kde se dozvěděli, že Santa je v nemocnici. Dorazí k Santovi, ale krystal je příliš slabý. Tlapky trvají na tom, že na pomoc používají jeho krystal, a když se Santa probudí, Tlapky jsou opět plyšová hračka.

Se soby a sáněmi spěchají zpět na severní pól, aby zachránili Tlapky magickým rampouchem, ale tak blízko Vánoc rampouch nemá sílu. Když Santa oplakává svého nejlepšího přítele Tlapky, magie začne znovu proudit a z plyšového štěněte se stane dospělý pes, který se nyní jmenuje Santa Paws. Kate a James adoptují Quinna a Willa a všichni na severním pólu se připravují na Vánoce.

Na Štědrý večer Santa a Santa Paws navštíví Quinna, Willa, Jamese a Kate, kteří děkují dvojici za to, že je spojili jako rodinu. Následující den se James a Kate dozvěděli, že během prázdnin dosáhli zisku jednoho centu - stejně jako jeho dědeček vždy. Rozhodnou se zachovat obchod a pokračovat v rodinné tradici.


Obsazení „Hledání Santa Paws“

Hledání Santa Paws obsahuje některé herce a hlasy, které můžete znát z jiných filmů Air Bud franšíza a další. Zde je několik hlavních hráčů.

Richard Riehle jako Santa Claus

Když Santa Clause srazí taxík a ztratí paměť v New Yorku, je na jeho novém nejlepším příteli, štěně jménem Paws, aby ho našel a zachránil Vánoce. Riehle má za svou více než 40letou hereckou kariéru téměř 400 hereckých kreditů, včetně role Santa Clause ve filmech Štěňátka hvězdné Vánoce (2018), Tři dogateři (2014), Velmi Harold & Kumar 3D Vánoce (2011) a Naše první Vánoce (2008) a televizní seriál Povrchní (2013) a Liga (2012). Účinkoval také v televizním seriálu Chat u ohně s Esther (2014-2018) a Mladí a neklidní (2007) a filmy Pee-weeův velký svátek (2016) a Družičky (2011).

Zachary Gordon jako Tlapky

Díky vánoční magii se Tlapky mění z plyšáka ve skutečné Santovo štěně, ale když Ježíšek ztratí paměť, jsou Paws ochotni udělat nejvyšší oběť, aby zachránili Ježíška a Vánoce. Tayloriny herecké zásluhy zahrnují hlavní role v televizním filmu Petovy Vánoce (2013) a krátké Mladý Paul Ryan (2012); a role Grega Heffleyho v Deník malého poseroutky (2010), Deník Wimpy Kid: Rodrickova pravidla (2011) a Deník Wimpy Kid: Psí dny (2012). Také vyjádřil Puppy Paws Santa Buddies (2009), Gil v animovaném televizním seriálu Bubble Guppies (2011-2014) a spin-off film Bubble Puppy’s Fin-tastic Fairytale Adventure (2012), Charlie Brown / Linus Van Pelt / Franklin ve dvou epizodách Robot Chicken (2007-2011), Papi mladší v Čivava Beverly Hills 2 (2011), Baby Melman in Madagaskar: Escape 2 Africa (2008) a mládě v Norma severu (2016).

bodovat v tenise

Kaitlyn Maher jako Quinn

Quinn je mladý sirotek, jehož vánoční duch pomáhá zachránit den, kdy Santa ztratí paměť a nejlepšího kamaráda Paws. Maher nastartoval Amerika má talent v roce 2008 a vyjádřil postavy nebo hrál ve filmech Santa Buddies (2009), Pokladní kamarádi (2012), Santa Paws 2: Santa Pups (2012) a čtyři Pup Star filmy, včetně Štěňátka hvězdné Vánoce (2018).

Danny Woodburn jako Eli

Eli elf musí jít do New Yorku, aby pomohl zachránit Santa poté, co ztratí paměť a téměř život. Woodburn jednal v Seinfeld (1994-1998), Conan (1997-1998), Flintstones ve Viva Rock Vegas (2000), Speciální jednotka 2 (2001-2002), Vášně (2007-2008), Santa Buddies (2009), Santa Paws 2: Santa Pups (2012), Zrcadlo zrcadlo (2012), Crash & Bernstein (2012-2014) a čtyři Pup Star filmy včetně reprízy jeho role Eli v Štěňátka Star Christmas ( 2018).


Písně a soundtrack „Hledání Santa Paws“

Hledání Santa Paws zvukový doprovod obsahuje originální vánoční písně s hudbou a texty Brahma Wengera a Johna Rosenberga v úpravě Gregoryho Prechela. Kaitlyn Maher jako Quinn a Michelle creberová jak Taylor vystupuje I Do Believe in Christmas, a tradiční melodie Deck the Halls se hraje s moderním spinem od Debby Ryanová .


„Hledání Santa Paws“ u pokladny

Vydána společnost Walt Disney Home Entertainment Hledání Santa Paws přímé domácí video 23. listopadu 2010, přičemž prodeje DVD se v daném týdnu umístily na 3. místě v USA. Film vydělal něco přes 41,5 milionu dolarů v tuzemském prodeji DVD a Blu-ray.


Recenze „Hledání Santa Paws“ - Co řekli kritici

Publikum dalo Hledání Santa Paws na 62% schválení Shnilá rajčata , kde James Plath z filmu Metropolis řekl, že si film za své smíšené výsledky zaslouží jak hromadu uhlí, tak cukrovou hůl, a recenzent na webu About.com se domníval, ... člověk se nemůže chichotat nad tím, že Disney tyto ohavné věci stále osvětluje věci. Common Sense Media recenzenti doporučují film pro děti od 8 let a zdůrazňují, že témata filmu o ztrátě, zanedbávání a opuštění mohou být pro velmi malé nebo citlivé děti příliš intenzivní ... Pokud ale děti dokážou bránit drsným věcem, mluvící štěně a veselý Santa budou určitě jim to udělá radost.


Kde se „Hledání tlapek Santa“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Hledání Santa Paws (2010) je desátým filmem franšíza to zahrnuje čtyři Air Bud filmy (1998-2003), Air Buddies (2006), Sněhové kamarádi (2008), Vesmírní kamarádi (2009), Santa Buddies (2009), Strašidelní kamarádi (2011), Pokladní kamarádi (2012), Santa Paws 2: Santa Pups (2012) a Super kamarádi (2013).


Trailer „Hledání Santa Paws“Hrát si

Hledání Santa Paws V tradici Disneyho klasických prázdninových příběhů přichází potěšující film o síle dávání a pravém smyslu Vánoc. Podívejte se, jak začalo legendární přátelství Santa Clause a Santa Paws v inspirativním originálním filmu The Search for Santa Paws. Když Santa a jeho nový nejlepší přítel Paws zjistí, že ... 2012-04-05T22: 25: 58 000Z

Streamujte vyhledávání Santa Paws hned teď


Drobnosti „Hledání Santa Paws“: 5 rychlých faktů

Hledání Santa Paws je jedním z několika prequelů a pokračování Santa Buddies který kombinuje těžká témata s lehkostí štěňat a Vánocemi. Zde je to, co potřebujete vědět.

jak mohu sledovat uverse na svém notebooku

1. Původní vydání Hledání Santa Paws součástí hudební video Disney hvězda Debby Ryan.

Je to její aktualizace klasického Deck the Halls a můžete sledujte to sami . Ryane je známá jako Patty Bladell v Nenasytný (2018-2019), za hlavní roli v televizním seriálu Disney Jessie (2011-2015) a jako Bailey Pickett v Sladký život na palubě (2008-2011).

2. Herečka Kaitlyn Maher je ve všech prequelích a pokračováních pro Santa Buddies —Ale nikdy jako stejná postava.

Maher hlasy Tiny in Santa Buddies (2009), Quinn v Hledání Santa Paws (2010) a Sarah Reynolds v Santa Paws 2: Santa Pups .

3. Syn Seana Conneryho hraje skotského teriéra Haggise.

Haggis, vyjádřený Jason Connery , je jedním ze tří toulavých psů, které Paws potkává v ulicích New Yorku a kteří mu pomáhají ve snaze dostat se ze zlobivého seznamu. Connery se proslavil rolí Robina v televizním seriálu 1986 Robin Hood .

4. Paws jsou Velké Pyreneje-nesmírně silný pracovní pes vyšlechtěný k odradení vlků kradoucích ovce.

Ano, je nadýchaný a roztomilý - a podle Americký kynologický klub „Velké Pyreneje váží v dospělosti více než 100 liber a jsou mírnými společníky a ostražitými strážci domova a rodiny.

5. Společnost Disney byla žalována za porušení autorských práv, ale případ byl zamítnut.

Podle The Hollywood Reporter „Ray Harter, Richard Kearney a Ed Corno tvrdili, že obojí Santa Buddies: The Legend of Santa Paws (2009) a Hledání Santa Paws (2010) porušili autorská práva k jejich povídce z roku 1991 Santa Paws: Příběh Santova psa . Americký okresní soud v Missouri případ vyhodil s tím, že se oba v zásadě nepodobají.

Streamujte vyhledávání Santa Paws hned teď


Populární Problémy

Jak se zbavit bílých skvrn na nehtech. Z lékařského hlediska jsou tyto malé bílé skvrny, které se někdy objevují jako tečky nebo čáry na prstech na rukou a nohou, známé jako leukonychie. Obvykle jsou benigní a kvůli zranění, alergii nebo ...

Co si myslí odborníci o losování mužů ve Wimbledonu 2015?

„Cartel Crew“ se dnes večer vrací do své druhé sezóny. Zjistěte, jak streamovat sérii, pokud nemáte kabel.

Bryan bratři Paříž, 2. listopadu (IANS) Bob a Mike Bryan zde v neděli na BNP Paribas M získali 32. titul ATP Masters 1 000 a celkově 102. místo.

Jak hrát sálový fotbal. Sálový fotbal může být zábavný, fyzicky náročný sport. Ačkoli sdílí základní koncept venkovního fotbalu, existuje mnoho rozdílů, včetně velikosti hřiště, určitých pravidel a herních technik ....

Světová jednička Rafael Nadal vzešla ze setu, když v semifinále US Open rozebral Juana Martina del Potra.