Jak se dívat na Butler vs Florida Basketball online

Getty Paul Jorgensen a Butler Bulldogs navštíví floridské aligátory.Butler Bulldogs v sobotu navštíví floridské Gators v Gainesville.

Začátek hry je naplánován na 16:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPNU. Pokud nemáte kabel, můžete i nadále sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, herní konzoli, chytré televizi nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :Hulu s živou televizí

jak se dívat na hru havranů

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange, zatímco ESPNU je v doplňku Sports Extra. Přímo zde se můžete přihlásit k bezplatné sedmidenní zkušební verzi obou balíčků , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

raketoplánové tipy

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled Butler vs Florida

Bulldogs jsou 9-3 a vítězi čtyř z posledních pěti. Naposledy vylepšili UC-Irvine v Hinkle Fieldhouse 71-54.

Butler se do přestávky v polovině ujal vedení 41: 17.

Na předním konci jsme hodně mluvili o tom, že jsme jen brzy nastavili tón, řekl hlavní trenér Lavall Jordan Butler Collegian . Poslední zápas proti Presbyterian jsme neudělali. Vrátit se do toho byl tedy velký důraz. A myslel jsem si, že jsme měli brzy opravdu dobrou energii. Chlapi byli spojeni, zejména defenzivně, a to udávalo tón hry.

můžeš hrát raketbal sám

Prostorový útočník Jordan Tucker, vévodský přestup hrající teprve ve svém třetím zápase s Bulldogs a pátém vysokoškolském basketbalovém zápase vůbec, získal 14 bodů za tolik minut mimo lavičku.

Je tam s několika kluky, kteří tam už byli, takže může hrát pohodlně, řekl trenér Jordan podle listu. Moje zpráva pro něj je stejná jako pro všechny tyto lidi: buďte v pohodě, buďte si jisti v útoku. Pokud nehrajete obranu tak, jak hrajeme obranu, budete sedět vedle mě docela rychle.

jak funguje tenisové skóre

Starší strážce Paul Jorgensen vedl tým v bodech (19), doskoků (sedm) a tří ukazatelů (pět, na sedm pokusů).

Myslím, že jsem podle Collegiana jen zůstal agresivní, řekl Jorgensen. Hledám své příležitosti. Moji spoluhráči odvedli skvělou práci, když mě našli. Největší výhodou týmu je, že každou noc to může být někdo jiný. Jsme skutečný tým. Máme různé lidi, kteří mohou každou noc zesílit. Jen proto, že párkrát nebyla moje noc, mohou ostatní kluci zesílit a zaplnit tu mezeru, což je skvělé.

Gators také prohráli jen jednou v posledních pěti soutěžích. 22. prosince překonali floridské pobřeží Mexického zálivu 77–56.

Strážce prváku Noah Locke za pouhých 21 minut shodil 15 bodů na týmové maximum. Starší strážkyně Jalen Hudsonová získala z lavičky 14 bodů.

Zkoušel jsem to s důvěrou natočit, řekl Hudson podle Associated Press . Pokud jsem to točil bez důvěry, věděl jsem, že to nepůjde.

Hudson před sezónou vedl tým ve skórování, ale v letech 2018-19 vstoupil do zápasové střelby 28,6 procenta z pole a 17,6 procenta z tříbodového rozpětí. Šel 4 z 9 z hloubky a 5 z 11 celkově.

Jsem šťastný za tým, ale jsem za něj velmi šťastný, řekl podle AP hlavní trenér Gators Mike White. Bylo to pro něj trochu obtížné. Je to opravdu talentovaný ofenzivní hráč. Věděli jsme, že v určitém okamžiku se rozbije.


Populární Problémy

Britský hráč Marcus Willis překonal dluh, obezitu a kritickou kariéru, aby se kvalifikoval do hlavní remízy ve Wimbledonu.

Hledáte přímý přenos Munguia vs Hogan? Zde je návod, jak sledovat boj online, pokud jste ve Spojených státech.

Daria Kasatkina se stala první ruskou vítězkou St. Petersburg Ladies Trophy a současně získala svůj druhý titul WTA v roce 2021.

Ukázka čtvrtfinále mužské dvouhry na Australian Open 2016.

Přípravná fáze letošního Australian Open vstoupila do závěrečného kola a nejlepší jména se nyní začala dolaďovat na zahřívacích turnajích.