Jak se dívat na McGregor vs Poirier 3 online

Dustin Poirier a Conor McGregor

Getty Dustin Poirier a Conor McGregor se znovu setkávají 10. července v Las Vegas.

Kupte si UFC 264

V jednom z nejočekávanějších bojů roku se Conor McGregor a Dustin Poirier potřetí utkají v hlavní události UFC 264 v sobotu v Las Vegas v T-Mobile Arena.

Chcete -li sledovat UFC 264 online, musíte koupit přes ESPN+ poté sledujte v aplikaci ESPN ve svém počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi.

Zde je návod, jak sledovat McGregor vs Poirier 3 a všechny ostatní boje:

pravidla služby stolního tenisu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 264

Pokud nemáte ESPN+

Můžete získat a speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 264 PPV (hodnota 69,99 $) za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 264

pravidla zadní stěny rakety

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 13,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+), poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.


Pokud máte ESPN+

Aktuální předplatitelé ESPN+ mohou koupit UFC 264 PPV sám za 69,99 $ právě zde:

Kupte si UFC 264 PPV

jak skórovat tenis pro atrapy

Nebo pokud máte aktuálně pouze měsíční předplatné ESPN+ (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální cenu balíčku, která zahrnuje rok ESPN+ a UFC 264 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 264 PPV za celkem 89,98 $:

Rozšiřte ESPN+ a kupte si UFC 264


Jak se dívat na UFC 264

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, budete moci sledovat UFC 264 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:

kdy to chrisley ví nejlépe v televizi

Roku nebo Roku TV
Amazon Fire Stick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
PlayStation 4 nebo 5
Xbox One nebo Series X/S
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+), předstupně (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 264

Conor McGregor a Dustin Poirier jsou připraveni předvést show na UFC 264 a jiskry začaly poletovat během vášnivého faceoff, který představoval spoustu odpadkového povídání.

Projedu mu to hlavou, řekl McGregor, kterého v lednu porazil Poirier. Vložte do něj díry a sundejte mu to z ramen. To je tady cíl. Je hotový. Tohle je pro něj. Toto je konec cesty. I po tom posledním boji: „Ach, tohle už nemiluji, nerad to dělám.“ Věděl, co přijde. Věděl, jaké facky vzal.

Takže už je to zapnuté. V sobotu večer se procházel kolem toho osmiúhelníku jako pes a usnul.

McGregor dále označil Poirierovo knockoutové vítězství za náhodu. Vítěz tohoto boje bude mít vychloubací práva, přičemž McGregor v roce 2014 vyřadil Poiriera.

Abych byl upřímný, nedávám mu to kurva, řekl. Nedám o něm krysímu zadku. Je to Buster Douglas. Je to Buster Douglas, jaký je, a to je způsob, jakým se chystá jít dolů.

Bude pro to známý. Byla to náhodná výhra a v sobotu večer to napravím.

Mezitím se Poirier vydal po hlavní silnici, když se ho zeptali na otevřeného Ira.

je 90denní snoubenec na hulu

Nikoho nenávidím, řekl Poirier. Jsem mentálně na jiném místě. Respekt k němu a ke všemu, co udělal. Prostě už mě tyhle věci nezajímají. Mě to nezajímá

Očekává se, že boj bude největší v tomto roce, pokud jde o nákupy PPV, což se stalo paritou kurzu, když je zapojen McGregor. Vyhrajte nebo prohrajte, výsledek zápasu bude mít zásadní dopad na jeho budoucnost ve sportu.

Jde o to, že Conor McGregor je ten, který vždy vystupňoval a byl ochotný bojovat s kýmkoli, kdekoli a kdykoli, řekla šéfka UFC Dana White MMA Junkie. Je extrémně bohatý. Otázkou je: „Kolik toho ještě chce?“ Jak je hladový? To se dozvíme v sobotu večer. Vyhrajete, prohrajete nebo remizujete, asi pár týdnů poté zjistíme, co chce dělat dál.

KARTA UFC 264 FULL FIGHT

Hlavní karta
Dustin Poirier vs. Conor McGregor
Gilbert Burns vs. Stephen Thompson
Tai Tuivasa vs. Greg Hardy
Irene Aldana vs. Yana Kunitskaya
Sean O'Malley vs. Kris moutinho
Předkola
Carlos Condit vs. Max Griffin
Niko Price vs. Michel Pereira
Ryan Hall vs. Ilia Topuria
Trevin Giles vs. Dricus Du Plessis
Rané přípravné zápasy
Jennifer Maia v. Jessica Eye
Omari Achmedov vs. Brad Tavares
Zhalgas Zhumagulov vs. Jerome Rivera
Hu Yaozong vs. Alen Amedovski


Populární Problémy

Jak přijmout své nedostatky. Lidé si příliš často mýlí svérázy a rozdíly za nedostatky. Agonizace nad aspektem vašeho vzhledu, osobnosti, schopností nebo návyků není vždy nejlepší nápad. Naučte se porozumět a milovat celé své já, ...

Devětadvacetiletý mladík vyhrál French Open v roce 2008.

Nastavení regulátoru může zrychlit váš golfový vozík. Pokud to uděláte na golfovém vozíku E-Z-GO, možná budete moci přejít od do. Bude to trvat jen asi 5 minut. Utáhněte pružinu regulátoru umístěnou v motoru většiny golfových ...

Jižní Karolína se dnes v některých univerzitních fotbalových akcích 1. týdne ujímá východního Illinois. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete sledovat hru, která není v televizi.

Stát UNC a NC se setkávají na nejnovější kapitole své rivality v sobotu v Raleighu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Když se Roger Federer vydává na nabídku k získání svého 8. titulu v Cincinnati, zde je vzpomínka na všechny jeho dřívější tituly Masters 1000.