Jako první pro grandslamový tenis přidává US Open video recenzi

Videorecenze dvojitého odrazu a některých dalších rozhodnutí bude mít svůj grandslamový tenisový debut koncem tohoto měsíce v New Yorku.oj simpson vyrobený v Americe streamování
SLEDUJTE: Díky videorecenze budou debaty mezi hráči a rozhodčími ještě vzácnější.

Nový rozhodčí turnaje US Open Jake Garner vzpomíná, že byl předsedou rozhodčího a měl problém v tu chvíli zjistit, zda se míček dvakrát odrazil, než ho hráč dostal zpět přes síť.

Pokud se tak ale letos ve Flushing Meadows stane, může si úředník zkontrolovat záznam: Videorecenze bude mít svůj grandslamový tenisový debut, až 28. srpna v New Yorku začne hlavní losování.'Samozřejmě byly určité situace, kdy jste viděli video po zápase a přáli si, abyste se rozhodli jinak,' řekl Garner The Associated Press, 'nebo si přál, abyste s tím rozhodnutím pomohli.'

Videorecenze – která je oddělená od elektronického line-callingu používaného pro ovládání míčů ve všech zápasech nebo mimo ně – bude zřízena pro pět ze 17 soutěžních kurtů Open: Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, tribuna, kurt 5 a kurt. 17. Toto vzorkování, které by podle Garnera mělo zahrnovat o něco více než 50 % zápasů dvouhry, bude prozkoumáno před rozhodnutím, zda systém v roce 2024 rozšířit.

V letošním roce dostanou hráči ve dvouhře, čtyřhře a smíšené čtyřhře tři výzvy na set pro věci, jako je dvojitý odraz, dotek míče na tělo hráče, dotek hráče na síť nebo překážka hráče v hluku. Pokud budou mít pravdu, udrží se ve výzvě a obdrží další v tiebreaku.'Chvíli jsem o to usilovala, takže jsem ráda, že to US Open povolí,' řekla Jessica Pegula, Američanka, která je na třetím místě v žebříčku a byla zapojena do zmeškaného hovoru. dvojitý odraz, který pomohl její soupeřce Ize Swiatekové na loňském French Open. 'Bude to skvělé jak pro hráče, tak pro fanoušky.'

Je to nejnovější příklad moderní pomoci pro funkcionáře ve sportu – a nejnovější příklad toho, že US Open vede cestu, pokud jde o nedávné změny pravidel na velkých tenisových turnajích.

sledovat hru Colts živě online zdarma

'Vždy se snažíme inovovat,' řekl Garner.US Open bylo první slamovou akcí s elektronickým voláním na linku (v roce 2006), první s hodinami podání (2018) a první, která umožnila komunikaci s trenéry během zápasu (2022).

Videorecenze byla testována na méně profilových mužských akcích, jako je ATP Cup a Next Gen Finals. Na ženském turnaji to nebylo vyzkoušeno.

'Je to dobrý krok správným směrem,' řekl o videorecenzi Chris Eubanks, Američan na 29. místě. 'Pokud ta technologie existuje, proč ji nevyužít?'

sledovat televizi na počítači

Jeden další prvek, jak řekl Garner, byl přijat v roce 2021, ale formálně zapsán do pravidel letos: Pokud hráč udělá něco, co by mohlo mít za následek kontumaci – například když Novak Djokovič neúmyslně trefil čárového rozhodčího míčkem na US Open 2020 – video může pomoci určit, zda je diskvalifikace oprávněná.

Několik hráčů se ptalo na nové nastavení kontroly videa o tom nevědělo.

Byli jednotně pro.

'Naprosto to dává smysl,' řekla Caroline Garciaová, semifinalistka US Open 2022 z Francie. 'Může být velmi frustrující, když si myslíte, že jste viděli dvojitý odraz a rozhodčí to z nějakého důvodu neviděl. Vždy je lepší to vědět hned, než být na někoho naštvaný. Prostě to chcete vědět.'

US Open přidává video recenzi na dvojité odrazy. Pro grandslamový tenis je to premiéra
/

Když dojde k výzvě, dva lidé mimo kurt pošlou nejlepší záznam na obrazovku hlavního rozhodčího a videoboardy v aréně. Rozhodčí bude mít tři možnosti: potvrdit původní hovor, převrátit jej nebo nechat hovor stát, pokud neexistuje jednoznačný video důkaz jedním nebo druhým způsobem.

Všechny recenze budou vyvolány hráči a měly by pomoci snížit – ne-li odstranit – neshody ohledně těchto typů epizod, ke kterým dochází tak často.

'Pokud si myslíte, že se vám něco nepovedlo, prostě to vyzvěte. Pak už se nemusíte dohadovat,' řekl Jordan Thompson, Australan na 55. místě žebříčku.

Před dvěma lety na rozehrávce US Open ve Washingtonu ztratil bod v posledním utkání zápasu, i když se jeho soupeř po extra odrazu spojil s míčem. Oba hráči si poté padli do tváří a předseda rozhodčího sestoupil, aby je oddělil.

profesionální tenisové výsledky

Například na French Open v roce 2009 zasáhla Serena Williamsová ránu, která vypadla její soupeřce z paže, ale nebyla tak nazvána. Letos v Paříži Holger Rune získal bod, který by kvůli dvojitému odrazu neměl mít.

'Někteří rozhodčí dělají chyby. Někteří pro mě, někteří pro něj,' řekla Rune. 'To je život.'

Takovým chybám by se nyní mělo lépe vyhnout.

Populární Problémy

Jak připravit těsto na sušenky bez vajec. Ať už chcete jíst syrové těsto na sušenky bez nebezpečí konzumace tepelně neupravených vajec nebo si přejete vyrábět sušenky bez vajec kvůli dietním omezením nebo chybějícím zásobám, máte štěstí! Vy...

„Born to Run, nový dokument o americkém faraónovi, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak sledovat streamování online.

Basketbalové bluebloods UNC a Kentucky se v sobotu setkají na CBS Sports Classic 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Jak zajistit, aby malá prsa vypadala větší. Pokud nejste spokojeni s velikostí svých prsou, nemusíte zkoušet hormonální pilulky nebo podstoupit operaci zvětšující prsa, abyste se s tělem cítili pohodlněji. Správná podprsenka nebo kus oblečení dokáže ...

Chargers a Broncos se střetnou v nedělním zápase AFC West v 8. týdnu. Nemáte kabel? Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos online.

Jak žonglovat se třemi míčky. Prastaré performance, žonglování, sahá do doby před čtyřmi tisíci lety. Bezproblémové žonglování může vypadat nemožné, ale s praxí a trpělivostí to zvládnete také! Klíčem je zdokonalit hod a procvičit ...