Lexington 2020: Coco Gauff vs Caroline Dolehide náhled, head-to-head & prediction | Top Seed Open

Coco Gauff se loni probojoval do čtvrtého kola Wimbledonu

Coco Gauff se loni probojoval do čtvrtého kola Wimbledonu

Americká teenagerská senzace Coco Gauff zahájí svou kampaň Lexington Open 2020 proti kvalifikaci Caroline Dolehide. Oba hráči jsou na tomto turnaji nenasazeni, ale Gauff má v žebříčku WTA náskok 82 míst před svou 21letou soupeřkou.

výsledky pro tenis

Coco Gauff je ve skutečnosti nejmladším hráčem v top 100 právě teď. Začátkem letošního roku se probojovala do čtvrtého kola Australian Open, kde vypadla bývalá světová jednička Venus Williamsová a obhájkyně titulu Naomi Osakaová.

Šestnáctiletá žena se v únoru dostala do první padesátky, ale nyní klesla na číslo 53. V roce 2020 má bilanci vítězství 4: 2 a v první nastoupí jako favoritka, když v první porazí krajanku Caroline Dolehideovou. kolo Top Seed Open.

Caroline Dolehide

Caroline Dolehide

Zatímco Caroline Dolehideová zatím na žádném grandslamovém turnaji neprosadila, zdálo by se, že svůj vítězný impuls přenese z kvalifikačních kol Lexington. Dolehide porazila ukrajinskou hráčku Katerynu Bondarenko a newyorskou Jamie Loeb, aby si upevnila místo v hlavním losování.

chrisley ví nejlépe online zdarma

Jejím nejvýznamnějším úspěchem ve dvouhře bylo její třetí kolo vystoupení na Indian Wells Masters v roce 2018. Pokud jde o její rekord ve dvouhře v roce 2020, vyhrála osm z jejích 15 zápasů na turné WTA.


Coco Gauff vs Caroline Dolehide hlava-nehlava

Coco Gauff nikdy v minulosti nehrál Caroline Dolehide

Coco Gauff nikdy v minulosti nehrál Caroline Dolehide

Zápas prvního kola Top Seed Open mezi Coco Gauffovou a Caroline Dolehideovou bude prvním setkáním obou amerických hvězd.

Dolehide je agresivní baseliner se silným podáním. Když v těsné bitvě 2018 prohrála s Venus Williamsovou, veterán velmi ocenil druhé podání Caroline v rozhovoru po zápase.

loketní opěrný popruh

Na druhou stranu sama Coco Gauffová má silné první podání. Má také téměř dokonalý bekhend a její solidní forhend z ní dělá těžkou soupeřku pro všechny hráče.

Gauffova rychlost, atletika a soudnost jí pomohly za poslední rok udělat řadu průlomů a doufala, že tyto vlastnosti znovu využije v Lexingtonu.


Predikce Coco Gauff vs Caroline Dolehide

Coco Gauff

Coco Gauff

pingpong na stolní tenis

Přestože Caroline Dolehide zaznamenala postupná vítězství v kvalifikačních kolech, Coco Gauff je úplně jiný soupeř. Teenagerka by byla přes svůj věk favoritem na postup do druhého kola Top Seed Open v Lexingtonu.

Agresivní herní styl Dolehide by jí možná moc nepomohl, protože její soupeř měl rychlost. Tento zápas by měl Coco Gauffovi sloužit jako dobrá rozcvička před potenciálním střetem s druhou nasazenou Arynou Sabalenkou v dalším kole.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak si vyrobit oddechovou stoličku. Pokud jste rodič nebo pečovatel, může být speciální židle pro odpočinek pozitivním doplňkem vašeho domova nebo pracoviště. Můžete si vytvořit vlastní provizorní židli přesýpacích hodin s dřevěnými kruhy, hmoždinkami, velkou sodovkou ...

Účastnit se překážek je zábavné a jejich stavění může být stejně zábavné. Při stavbě své překážkové dráhy se zaměřte na její vyváženost, včetně překážek, které představují různé výzvy a které jsou také věkem ...

Jak uspořádat závod na vejce. Vajíčkový závod je, když kráčíte z jednoho bodu do druhého a balancujete vajíčko na lžičce, aniž byste ho shodili - kdo se dostane do cíle jako první, vyhrává! Zatímco klasický vaječný závod je zábavný a náročný, existují ...

Zde je vše, co potřebujete vědět o zítřejších zápasech.

Zde je návod, jak můžete online, bez kabelu, sledovat sérii 6 Vikingů, 6. epizoda s názvem „Nejlepší plánované hry“. Dnešní epizoda je finále v polovině sezóny.

Serbia Open je prvním ze dvou turnajů ATP 250, které se letos v létě uskuteční v tenisovém centru Novak.