Přímý přenos hry Raptors vs Bucks 5: Jak se dívat online

Přímý přenos hry Raptors vs Bucks Game 5

Getty Giannis Antetokounmpo

Přímý přenos hry Raptors vs Bucks můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže
Milwaukee Bucks bude ve čtvrtek hostit Toronto Raptors na Fiserv fóru pro hru 5 finále Východní konference.Začátek hry je naplánován na 20:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

FuboTVsledujte 90denního snoubence opačným směrem online zdarma

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.jak vyhrát set v tenise

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.PlayStation VuePS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

jak malovat tenisky

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Náhled hry 5 Raptors vs Bucks

Poté, co Raptors upustili dva rovnou na silnici, aby sérii otevřeli, odskočili s dvojicí vítězství v Torontu a v úterý sérii vyrovnali vítězstvím 120-102 ve hře 4.

První dvě hry nám skutečně přinesly intenzitu, řekl křídlo Raptors Norman Powell Associated Press . Opravdu vyšli a byli více fyzičtí, aktivnější. Chtěli jsme změnit ten příběh, který se vrací domů.

typy tenisových gripů

Hvězda Raptors Kawhi Leonard, zpomalená bolavou nohou, měla jen 34 pokusů o vstřelení branky za 34 minut, což byly jeho nejnižší hodnoty od doby, kdy Toronto při závěrečném setkání série prvního kola obou stran vyhodilo Orlando Magic.

Určitě je unavený, jako spousta kluků v této sérii, řekl podle AP hlavní trenér Raptors Nick Nurse. Mně se zdá OK. Jednou jsem se mu snažil dopřát delší odpočinek a on to vlastně nechtěl, takže musí být v pořádku.

Leonard dokončil hru 4 s 19 body, přidal sedm doskoků, čtyři krade a pár bloků.

Cítím se dobře, řekl sedmadvacetiletý hráč podle AP. Budu pokračovat a bojovat dál. Máme šanci zapsat se do historie.

Bodový strážce Kyle Lowry zaznamenal 25 bodů za vedení Toronta, když nastřelil pět doskoků a šest asistencí. Velký muž Serge Ibaka sestoupil z lavičky, aby popadl 13 herních desek a přidal 17 bodů.

Byla to jedna z nocí, kdy jsme věděli, že Kawhi je trochu omezený, a museli jsme pro něj vyjít a být agresivní, řekl Lowry, podle AP.

raketový míč

Předsezónní boje Erica Bledsoeho z Bucks pokračovaly ve hře 4. Po vyřazení úvodního kola týmu Detroit Pistons, hlídač výchozího bodu vstoupil do hry 4 a střílel 35,4 procenta z pole a 19,5 procenta z hloubky na 5,1 3-bod pokusů na hru.

V úterý šel celkově 2 ze 7 a 0 z 2 na dálku.

Pro Bleda jde jen o to, aby pochopil, že bychom bez něj nebyli, řekl rezervní stráž Bucks Pat Connaughton podle ESPN . Každý je frustrovaný sám sebou, když nehraje dobře, protože má pocit, že tým zklamal. Chce hrát dobře za své spoluhráče.

Křídlo Bucks Khris Middleton vedl všechny střelce s 30 body, přidal šest desek a sedm asistencí. Jeho superhvězdný spoluhráč Giannis Antetokounmpo nasbíral 25 bodů za 10 desek, pět asistencí a tři bloky.

Série je dva až dva, řekl Middleton, podle ESPN. Není to konec světa. Vím, že hra 5 bude psí rvačka.


Populární Problémy

Bývalá top 15 hráček Alize Cornet a Andrea Petkovic vedou na zahajovacím ročníku 2021 Winners Open plné hřiště.

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.

Kompletní průvodce, jak sledovat dnešní fotbalový zápas Northern Iowa vs Iowa State.

NASCAR míří do Talladega a zde je návod, jak sledovat live stream Geico 500 2019 bez kabelu.

Ženský okruh ITF zasáhne tento týden Bombaj

Jak se připravit na krevní test. Zdravotníci objednávají krevní testy z různých důvodů. Od monitorování hladin léků po vyhodnocení vašich výsledků v průběhu diagnostiky zdravotního stavu může být krevní práce zásadní ...